Prezenty lotnicze łączą w sobie niezapomniane doznania, o których będzie przypominało nagranie lotu. Przekonajcie się sami...

Prezent w powietrzu – lot widokowy samolotem

Zobaczcie ile frajdy może sprawić widokowy lot samolotem. W trakcie tej podniebnej przygody obserwuje się nie tylko przepiękne widoki z lotu ptaka, ale również można chwycić za stery i spróbować swoich sił jako pilot – oczywiście wszystko pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który będzie pilotował samolot. Lot będzie nagrywany za pomocą kamery, co stanowi świetną pamiątkę - wy również będziecie mogli się pochwalić takim oto filmem, w którym będziecie grać główną rolę.

Prezent w powietrzu – lot szybowcem

Alternatywą dla samolotu są szybowce. Podróż tym statkiem powietrznym jest niezwykle ekscytująca głownie ze względu na brak silnika. To trafiony prezent na każdą okazję: urodziny, imieniny, gwiazdkę, Dzień Chłopaka i Walentynki... Niepowtarzalne uczucie swobodnego lotu, które trudno porównać do jakiegokolwiek innego. Nie wierzycie? To sprawdźcie sami. Lot rozpocznie się za wyciągarką a potem... pozostaje już tylko szybowanie i piękne widoki.

Prezent niespodzianka

Zrób niespodziankę najbliższym - zaplanuj lot, tak aby niczego się nie spodziewali. Ich reakcja będzie bezcenna niezależnie od tego, czy będzie to lot samolotem czy szybowcem. Prezent w powietrzu po prostu robi wrażenie.

---

Podobne tematy: