Prezenty dla pracowników

Prezenty dla pracowników to nie tylko rodzaj kultywowanej tradycji, ale przede wszystkim sposób, żeby docenić ich zaangażowanie i zachęcić do efektywnej pracy w przyszłości. To także okazja, aby kształtować ...

Prezenty dla pracowników to nie tylko rodzaj kultywowanej tradycji, ale przede wszystkim sposób, żeby docenić ich zaangażowanie i zachęcić do efektywnej pracy w przyszłości. To także okazja, aby kształtować pozytywne relacje z pracownikami i pozyskać ich lojalność. Dobry prezent integruje, usprawnia komunikację, wzmacnia więź pomiędzy firmą a pracownikiem. Sprawia radość i jest skuteczny.

PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA PRACOWNIKÓW, NAGRODY JUBILEUSZOWE I OKOLICZNOŚCIOWE

Jednym z najczęstszych błędów jest sztampowe powielanie pomysłów sprzed lat. W naszej ofercie znajdziesz ponad 700 ekscytujących przeżyć i nowych doświadczeń. Stawiamy na ekstremalne rozwiązania i wrażenia pełne adrenaliny: loty balonem, paralotnią i samolotami, rajdowe treningi jazdy, flyboard czy loty w tunelu aerodynamicznym. Pozwalamy odpocząć: żeglując po Mazurach, zażywając kąpieli w centrach SPA, rozpieszczając swoje zmysły podczas wykwintnych kolacji degustacyjnych czy wizyt w teatrze. Zachęcamy też do odkrywania nowych pasji: lekcje nurkowania, golf, warsztaty kulinarne, a może kurs fotograficzny lub nauka gry na instrumencie?

Podaruj pracownikom emocje, które będą im towarzyszyć jeszcze przez długi czas po realizacji prezentu. Wrażenia związane z przeżyciami zwiększają rzeczywistą wartość prezentu. Budują pozytywne skojarzenia, zachęcają do efektywnej pracy w przyszłości, ale także są obecne w rozmowach z przyjaciółmi i rodziną, dzięki czemu kształtują pozytywny wizerunek pracodawcy poza firmą. Atrakcyjny i unikatowy system benefitów to skuteczne narzędzie strategii employer brandingowej, które pozwoli Ci zarówno pozyskać zdolnych i dobrze wykształconych młodych pracowników, jak również zatrzymać talenty w firmie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PRACOWNIKA

Trudno jednym prezentem trafić w gust dużej grupy pracowników, dlatego warto podarować im wolność wyboru. Kolekcja Przeżyć to zbiór kilkudziesięciu niezwykłych doświadczeń, które pozwolą Twoim pracownikom zrealizować swoje marzenia lub odkryć zupełnie nowe pasje. To pracownik sam zdecyduje, które przeżycie będzie chciał zrealizować.

Jeśli jednak cenisz sobie tradycyjne rozwiązania, proponujemy zestawy prezentowe w postaci eleganckiej Kolekcji Lifestyle, w której zawarte zostały wyselekcjonowane produkty topowych marek. Szeroki asortyment produktów, od ekskluzywnych torebek i zegarków, przez biżuterię aż po sprzęt AGD i RTV z pewnością skutecznie trafi w potrzeby wszystkich osób. Ciekawym rozwiązaniem są także karty podarunkowe ograniczone kwotowo, dzięki którym to Twój pracownik sam zdecyduje, czy tym razem woli mieć, czy być.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Skuteczne prezenty dla pracowników, które motywują i zwiększają zaangażowanie

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 314 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 314 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4