Wieczór kawalerski

Wieczory kawalerskie to popularna forma celebrowania ostatnich chwil „wolności” przez ślubem. Odbywa się w męskim towarzystwie i organizowana jest zw...

Wieczory kawalerskie to popularna forma celebrowania ostatnich chwil „wolności” przez ślubem. Odbywa się w męskim towarzystwie i organizowana jest zwyczajowo przez świadka. Dla Przyszłego Pana Młodego przygotowywana jest huczna impreza i wręczane są prezenty. To, jaką formę przybierze wieczór kawalerski zależy od upodobań i preferencji jego uczestników. Szalona noc w modnej dyskotece a może kameralny wypad pod namiot z kumplami? W tej kategorii znajdziecie pomysły na prezent na wieczór kawalerski oraz inspiracje dotyczące organizacji takiej imprezy.


Pomysł na wieczór kawalerski

Choć tradycyjny wieczór kawalerski powinien odbywać się w przeddzień ślubu, to w Polsce rzadko kiedy jest to praktykowane. Zazwyczaj ustala się termin na kilka dni lub nawet tygodni przed ceremonią. Jest to bezpieczne rozwiązanie, bowiem daje więcej możliwości i jest mniej ryzykowne. Coraz częściej zmienia się również forma takiego eventu. Czasami trwają one cały dzień, a nawet cały weekend. Dzięki temu można zapewnić jego uczestnikom wiele różnych atrakcji. Na przykład niezwykle popularne na tą okoliczność skoki spadochronowe. Ekstremalny wieczór kawalerski można również zorganizować w tematyce off-road. Wyprawa 4x4 samochodami terenowymi lub quadami to świetny wstęp do dalszych szaleństw.


Oryginalny wieczór kawalerski - degustacje

Porządna dawka adrenaliny z pewnością świetnie się sprawdza w przypadku mężczyzn. Ale warto rozważyć również innego rodzaju atrakcje. Na przykład degustacje alkoholi. W tym temacie mamy całe spektrum propozycji. Od degustacji piwa połączonych z warsztatami kiperskimi, poprzez degustacje wina (również w winnicach), aż po degustacje wódek starzonych i okowit. Szczególnie jednak polecamy degustacje whisky, która stanowi szlachetny trunek i świetnie sprawdzi się na tę okoliczność. To doskonała okazja, aby w męskim gronie przetestować marki premium i zdobyć bezcenną wiedzę na temat whisky.


Prezent na wieczór kawalerski

Jedną z tradycji wieczorów kawalerskich jest wręczanie przyszłemu Panu Młodemu prezentów. Czasami są to zabawne gadżety, czasami butelka dobrego alkoholu, a czasem rekwizyt związany ze ślubem. A gdyby tak podarować coś co spełni marzenie? Każdy wie, że mężczyźni kochają szybkie samochody. Dlatego voucher na jazdę lamborghini po torze wyścigowym będzie prezentowym strzałem w dziesiątkę. W naszej ofercie możecie znaleźć również inne wyjątkowe samochody do wypróbowania: ekskluzywny McLaren, superszybkie Ferrari czy legendarne Porsche. A jeśli osoba, dla której szukamy podarunku mierzy nieco wyżej, to polecamy wręczyć jej voucher na kurs pilotażu. Oczywiście w wersji próbnej, podczas której uczestnik po krótkim szkoleniu naziemnym ma okazję chwycić za stery w trakcie lotu u boku doświadczonego pilota-instruktora.


Wieczór kawalerski - prezent w wersji relax

Nie każdy mężczyzna marzy jednak o ekstremalnych przeżyciach. Niektórym każdy dzień dostarcza tyle emocji, że w wolnym czasie mają ochotę po prostu odpocząć. W tej kategorii znajdziecie idealne propozycje w postaci bonów podarunkowych na masaż relaksacyjny, pakiet zabiegów pielęgnacyjno-odprężających lub day SPA. Wizyta w eleganckim miejskim salonie SPA lub urokliwie położonych hotelu ze strefą odnowy biologicznej to wspaniała okazja, aby oderwać się od rzeczywistości – przed ślubem albo po ślubie.


Poradnik dla świadka - kreatywne pomysły na wieczór kawalerski

Bycie świadkiem na ślubie to nie lada wyzwanie, a urządzenie wieczoru kawalerskiego to jedno z najważniejszych, a zarazem najprzyjemniejszych obowiązków świadka. Jak zatem zorganizować niezapomniany i nieprzewidywalny wieczór kawalerski? Pomysły mogą być różne: od tych najbardziej popularnych w stylu imprezy w klubie do białego rana, aż po bardziej wyszukane, o których napiszemy nieco więcej. W męskim gronie świetnie sprawdzą się atrakcje z adrenaliną. Na przykład szaleństwo na torze kartingowym i jazda gokartami. Albo loty paralotnią w tandemie realizowane na lotniskach czy specjalnie przygotowanych lądowiskach – będziecie mogli całą ekipą obserwować swoje podniebne wyprawy. Grunt to dobry pomysł na wieczór kawalerski i trafiony prezent dla przyszłego Pana Młodego.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Wieczór kawalerski

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 98 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 98 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4