Do dyspozycji uczestników był również samolot Wilga - ta sama, którą organizujemy loty widokowe samolotem  w ramach jednego z naszych prezentokratycznych prezentów - lotu dla 3 osób nad Wrocławiem. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

Pokazy akrobatyczne i loty widokowe

samolot pokaz lotniczy

Grupa akrobatyczna "Żelazny" i samolot, którym są wykonywane niezwykłe ewolucje powietrzne.

akrobacje lotnicze wrocław

Grupa akrobatyczna i jej wspaniały pokaz. Dwa samoloty wykonujące widowiskowe "akrobacje w powietrzu" były jedną z atrakcji imprezy.

pokaz lotniczy - aeroklub wrocławski

Pokazy były niezwykle widowiskowe. Obserwujący show żywo reagowali na każdą akrobację.

pokaz lotniczy - myśliwce f16

Nadleciały także myśliwce F16, które dodatkowo uatrakcyjniły Pokazy Lotnicze. Zachwyceni byli nie tylko pasjonaci lotnictwa. Takie myśliwce robią wrażenie na każdym.

pokaz lotniczy - helikopter

Śmigłowców też nie mogło zabraknąć. Z charakterystycznym dla siebie odgłosem skrzydeł krążyły nad lotniskiem w Szymanowie.

pokaz lotniczy - wroclaw

Lotnisko we Wrocławiu (Szymanów) z góry

Atrakcje lotnicze można nie tylko obserwować w trakcie rozmaitych pokazów lotniczych! W Prezentokracji umożliwiamy korzystanie z wielu przeżyć w powietrzu. To wspaniały pomysł na prezent dla bliskich, ale równie dobry prezent dla samego siebie. Dla śmiałków i osób lubiących adrenalinę polecamy skoki ze spadochronem - jedna z najbardziej ekstremalnych i emocjonujących atrakcji... Dla tych, którzy uwielbiają dreszczyk emocji polecamy loty paralotnią i motolotnią lub loty szybowcem. Dla tych lubiących podziwiać piękne krajobrazy - loty widokowe np. nad Bałtykiem lub nad Tatrami. A dla zakochanych... lot balonem w Wrocławiu!

---

Podobne tematy: