Mając 30 lat możemy swobodnie podkreślać zarówno swoją młodość jak i dojrzałość, a najlepiej łączyć je i przy okazji świetnie się bawić.

Opisywaliśmy już dla Was pomysłowe prezenty na 40 urodziny oraz propozycje prezentów na 50 urodziny, teraz czas na propozycje trzydziestkowe.

Swoje 30 urodziny ludzie często traktują jako przełom a tym samym okazję do zmian. Te zmiany mogą dotyczyć różnych aspektów: chcemy zmienić pracę, zarabiać więcej pieniędzy, założyć rodzinę, stać się bardziej odpowiedzialni, zacząć żyć zdrowo. Wszystko to dotyczy tego symbolicznego przejścia – tej granicy dorosłości.

Uwielbiamy celebrować okrągłe rocznice. A trzydziestka jest do tego świetną okazją. Huczna impreza, mnóstwo znajomych i prezenty, które często są lekko złośliwe, stereotypowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. A więc 30-letni singiel dostanie dmuchaną lalę i butelkę whisky, trzydziestoletnia mężatka może spodziewać się książki  kucharskiej i kapci (sic!) a trzydziestoletni biznesmeni najpewniej dostaną poradnik motywacyjny lub tablet.

Sprawdźcie jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom frajdę, która nie będzie przypominała im o upływie czasu,Jazda Lamborghini w prezencie na 30 dla niego ale zapewni wspomnienia na całe życie. Bo przecież dużo jeszcze tego życia zostało, więc warto we wspomnienia inwestować. 

Prezent na 30 dla mężczyzny: Ścigaj się i lataj

Co uszczęśliwi mężczyznę? Oczywiście szybka jazda sportowym samochodem! Ale jeśli to przekracza nasze możliwości finansowe to równie wielką radość sprawi przejażdżka samochodem rajdowym. Szczególnie godny uwagi jest rajdowy trening jazdy Subaru lub Mitsubishi – zarówno jedno jak i drugie auto dostarcza ekstremalnych emocji i wrażeń. Dla amatorów sportowej i wyrafinowanej jazdy na torze doskonałą okazją będzie jazda za kółkiem Lamborghini. A jeśli jazda autem to zbyt przyziemny prezent to polecamy coś odlotowego: lot paralotnią w tandemie.

Prezent na 30 urodziny dla niej - kolacjaNa 30 urodziny dla kobiety: Poznawaj nowe smaki i relaksuj się

A dla trzydziestolatek? Kobiety uwielbiają dzielić swoje emocje i wspólnie celebrować przeróżne okazje. Doskonałym pomysłem na prezent będzie więc romantyczna kolacja dla dwojga. To podkreśli uroczysty charakter urodzin, ale także sprawi, że kobieta poczuje się wyjątkowa i warta miliona dolarów.  Alternatywnym, ale równie niezwykłym prezentem może być masaż: relaksujący, pobudzający zmysły i rozpieszczający ciało. Wybierając jeden z powyższych prezentów, bez wątpienia sprawimy, że dzień urodzin zostanie zapamiętany na długo.

---

Sprawdź również:

Ranking prezentów na 40 urodziny - blog>>

Jaki prezent na 40 urodziny? >>

Jaki prezent na 60 urodziny? 7 unikalnych propozycji dla kobiety? >>

Pomysły na prezenty na 30 urodziny - blog>>

18 pomysłów na 18 urodziny >>

Prezent na 60 urodziny dla mężczyzny. Pomysły dla Taty lub Męża >>

Lamborghini: traktor, który zdeklasował Ferrari - blog >>

Krótko o motolotni, paralotni i motoparalotni >>

Prezenty na urodziny >>