Prezent dla Szefowej & Bizneswoman

Wybór idealnego prezentu dla szefowej lub zapracowanej bizneswoman to nie lada wyzwanie. Prezent dla inspirującej przełożonej musi być bowiem dokładnie przemyślany i zaskakujący. Najlepiej gdyby roz...

Wybór idealnego prezentu dla szefowej lub zapracowanej bizneswoman to nie lada wyzwanie. Prezent dla inspirującej przełożonej musi być bowiem dokładnie przemyślany i zaskakujący. Najlepiej gdyby rozwijał jej pasje oraz pozwolił chociaż na moment oderwać się od stresującej rzeczywistości.

 

Eleganckim prezentem dla kobiety interesów ceniącej sobie kulturę wysoką będzie spektakl operowy połączony z kolacją dla Dwojga. Przełożona ceniąca sobie błogi weekendowy relaks w górskim SPA ucieszy się z całodniowych, odprężających zabiegów na całe ciało. Amatorka mocnych wrażeń będzie zachwycona, gdy otrzyma ekstremalny weekend off-road i SPA składający się z motoryzacyjnego szaleństwa w wersji 4x4 oraz wypoczynku w luksusowym SPA.

Co podarować bizneswoman?

Kobiety sukcesu niełatwo zadowolić. Mają wysokie wymagania i wyrafinowany gust. Ale tak jak wszystkie kobiety mają również swoje słabości, swoje marzenia i typowo kobiecy, emocjonalny stosunek do otaczającego ich świata. Dlatego upominek dla kobiety biznesu powinien być starannie dobrany do jej charakteru. Spośród pomysłów proponowanych w tej kategorii z pewnością znajdzie się takie, które sprawi, że szefowa, menedżerka czy wspólniczka nie będzie mogła wyjść z zachwytu.

 

Dlaczego właśnie prezenty w formie przeżyć? Ponieważ pozostawiają wiecznie żywe wspomnienia i gwarantują moc wrażeń. Na taki podarunek każda okazja jest dobra: urodziny, awans lub udany projekt. Szczególnie polecamy prezenty dla busineswoman które będą jednocześnie ekstremalnym wyzwaniem: kurs paralotniarstwa, skok ze spadochronem a może lekcja wspinaczki skałkowej? Każda z tych opcji z pewnością wyzwoli mnóstwo adrenaliny a jak wiadomo, wszystkie kobiety sukcesu mają w sobie coś z ryzykantki.

Pomysły na elegancki prezent dla szefowej

Doskonałym pomysłem na oryginalny upominek dla szefowej są degustacje: wina, kawy, whisky czy kolacje degustacyjne; podarunek w dobrym smaku jest zawsze gwarancją sukcesu. A dla kobiet, które w wolnej chwili lubią zadbać o relaks i urodę polecamy weekend w górskim SPA lub metamorfozę wizerunku z profesjonalną sesją fotograficzną - zarówno pierwsza jak i druga opcja to doskonały sposób na regenerację.

Na koniec jeszcze dwie propozycje z klasą. Pierwsza z nich to zaproszenie na wieczór premierowy do opery, dla wielbicielek sztuki na najwyższym poziomie. Druga z propozycji to indywidualna lekcja golfa, jednego z najbardziej eleganckich sportów . Oczywiście to nie wszystko co mamy do zaproponowania. Zachęcamy do przeglądnięcia wszystkich naszych przeżyć w tym dziale, z pewnością wpadnie Wam w oko taki prezent, który doskonale wpasuje się w gust i temperament Twojej szefowej.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezent dla szefowej i bizneswoman

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 350 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 350 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4