Ekstremalne prezenty

Sporty i turystyka ekstremalna to fascynujący sposób spędzania czasu dla wszystkich tych, którzy lubią wyzwania i odrobinę ryzyka. A miłośników takich przeżyć jest naprawdę ...

Sporty i turystyka ekstremalna to fascynujący sposób spędzania czasu dla wszystkich tych, którzy lubią wyzwania i odrobinę ryzyka. A miłośników takich przeżyć jest naprawdę wielu... i wciąż ich przybywa, podobnie jak przybywa dyscyplin oraz okazji, aby je wypróbować. Ekstremalne prezenty świetnie sprawdzają się jako podarunek dla mężczyzny, bowiem to właśnie wśród Panów obserwuje się częściej zapotrzebowanie na mocne wrażenia. Jednak wśród amatorów adrenaliny nie brakuje również kobiet.

EKSTREMALNE PREZENTY - voucher podarunkowy na wyjątkowe atrakcje

W tej kategorii znajdziecie wszystko to, co przyspieszy bicie serca i oddech oraz spowoduje, że we krwi zacznie krążyć adrenalina. Niesamowite przygody pełne wrażeń, które powodują uczucie euforii. Ogromny wybór pozwoli Wam indywidualnie dopasować prezent do temperamentu i zainteresowań osoby obdarowanej. Znajdziecie tutaj zarówno prezenty w powietrzu (skoki spadochronowe, loty paralotniowe), w wodzie (flyboard, nurkowanie) oraz na ziemi (wspinaczka, quady). Voucher na ekstremalną atrakcję będzie idealnym prezentem z okazji urodzin. W ten sposób jubilat, który lubi stawiać sobie cele, będzie mógł zrealizować swoje marzenia i przeżyć kolejną, niezwykłą przygodę. Ale nie tylko urodziny są okazją do podarowania bonu. Zrób niespodziankę partnerowi, rodzeństwu lub przyjaciółce. Z pewnością ujrzysz szeroki uśmiech na ich twarzy.

DLACZEGO EKSTREMALNY PREZENT JEST TAKI ATRAKCYJNY?

Wszystkiemu winna jest adrenalina - hormon, który wydziela się w naszym organizmie podczas stresu, lub kiedy mamy do wykonania trudne zadanie. Adrenalina przygotowuje nas do działania (i do walki) poprawiając koncentrację, szybkość reakcji i skuteczność. A kiedy uda nam się osiągnąć cel daje poczucie euforii i spełnienia. Badania dowodzą, że optymalny, krótkotrwały stres jest mobilizujący i motywujący, a także ma pozytywny wpływ na nasze funkcjonowanie. To dlatego sporty ekstremalne są takie popularne. Zamiast rywalizacji typowej np. dla sportów zespołowych mamy tutaj do czynienia z tzw. "podnoszeniem poprzeczki", wyzwaniem, pokonywaniem lęków i barier.

EKSTREMALNE PREZENTY DLA DWOJGA

Prezent z adrenaliną dla Pary to idealny podarunek ślubny lub rocznicowy, dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Skok ze spadochronem, lot w aerotunelu lub wspinaczka to doskonały sposób na spektakularne rozpoczęcie nowej drogi życia lub rozbudzenie dawnych namiętności. W powietrzu, na drodze czy na wodzieprezenty w formie przeżyć dostarczają niezwykłych wrażeń o których później można opowiadać latami. Takie silne, przyjemne przeżycia to doskonały fundament idealnego związku. Nic tak doskonale nie łączy jak wspólne emocje i niezwykła pasja.

PREZENTY EKSTREMALNE – UJARZMIJ ŻYWIOŁY

Atrakcyjność prezentów jest wprost proporcjonalna do emocji, które wzbudzają. A co może wzbudzać więcej emocji niż porządna dawka adrenaliny? Jeśli szukasz oryginalnego podarunku w wersji Extreme, to zwróć uwagę, jaki żywioł jest najbliższy sercu osoby obdarowanej:

 • Powietrze: latanie i skakanie czyli wszystkie aktywności, które umożliwiają pokonanie grawitacji albo, jak w przypadku skoków na bungee, swobodne spadanie. Doświadczeni instruktorzy pozwolą poznać uroki podniebnych atrakcji w bezpiecznych warunkach.
 • Woda: zarówno nad powierzchnią, jak i pod powierzchnią można przeżyć moc wrażeń. Podwodny świat poznaje się podczas nurkowania a ujarzmianie fal najlepiej wychodzi podczas surfowania.
 • Ziemia: obcowanie z naturą i poznawanie jej z innej perspektywy - najlepsza do tego będzie wspinaczka! Zarówna ta, w wersji górskiej, jak i skałkowej oferuje fantastyczne doznania.
 • Ogień: nieco symbolicznie mamy tu na myśli przeżycia motoryzacyjne: ekstremalnie szybkie samochody, silniki rozgrzane do czerwoności i szalona jazda po torze wyścigowym.PRZEŻYCIA Z ADRENALINĄ - GDZIE ICH SZUKAĆ?

Gdzie znaleźć takie prezenty? Atrakcje pełne wrażeń dostępne są w całej Polsce: nad morzem, w górach, w wielkich miastach. Voucher prezentowy zapewnia wolność wyboru i możliwość swobodnej wymiany. Oto najpopularniejsze lokalizacje wraz z przykładami:

 • Dolny Śląsk to miejsce, które obfituje w ekstremalne prezenty. Wrocław i okolice upodobali sobie na przykład nurkowie oraz paralotniarze, którzy oferują między innymi loty w tandemie z akrobacjami.
 • Stolica to miejsce, w którym króluje adrenalina. Warszawa ma ogromny potencjał w tym temacie. Znajduje się tu tunel aerodynamiczny, w którym można przezwyciężyć grawitację, a także tory wyścigowe do jazdy supersamochodami
 • Wybrzeże: tutaj również nie brakuje wrażeń, które idealnie sprawdzą się jako ekstremalne prezenty. Trójmiasto można zobaczyć z pokładu szybowca a na Helu króluje oczywiście windsurfing
 • Cała Polska: w wielu lokalizacjach można skosztować takich atrakcji jak np. Flyboard, lot balonem czy jazda Ferrari. To wyjątkowe niespodzianki, które zagwarantują spełnienie marzeń miłośników wrażeń.
Czytaj więcej
Czytaj mniej

Ekstremalne prezenty

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 208 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

1-15 Z 208 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4