Aktywnie we Dwoje

Idealny prezent dla aktywnej pary? Energetyczne przeżycie! Aktywni ludzie lubią działać, prezent w formie przeżycia im to zapewni. Wspólne wyprawy, wspólne ekstremalne sporty, wspólne odkrywanie nowych pasji...

Idealny prezent dla aktywnej pary? Energetyczne przeżycie! Aktywni ludzie lubią działać, prezent w formie przeżycia im to zapewni. Wspólne wyprawy, wspólne ekstremalne sporty, wspólne odkrywanie nowych pasji – czy można sobie wyobrazić coś lepszego?

PREZENT Z ADRENALINĄ NA ROCZNICĘ
Każda rocznica to nowy rozdział. Podaruj parze tunel aerodynamiczny, skok ze spadochronem lub ekstremalną jazdę na torze – niech rozpoczną nowy rok wspólnego życia spektakularnie. Ogromną frajdę dostarczy również zabawa na torze gokartowym oraz lot paralotnią – gwarantujemy, że wspomnienia pozostaną na zawsze.

POMYSŁY NA NOWĄ WSPÓLNĄ PASJĘ DLA PARY
Prezenty dla aktywnej pary to także doskonała okazja do tego, aby sprawić niespodziankę swojej drugiej połowie. Propozycja weekendu w skałkach połączonego z kursem wspinaczki lub wspólnego kursu windsurfingowego to znakomity pomysł na randkę. Zaskocz ukochaną osobę niekonwencjonalnymi pomysłami i zadbaj o to, by w waszym związku zawsze działo się coś ciekawego. Nigdy nie jest za późno na nowe, wspólne pasje.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Aktywnie we Dwoje

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 163 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 163 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4