Prezenty kulinarne

Niewiele jest większych przyjemności od jedzenia! Prezent w postaci eleganckiego vouchera na wyjątkową kolację na pewno każdemu przypadnie do gustu. Każda propozycja w kategorii "Przeżycia kulinarne" ...

Niewiele jest większych przyjemności od jedzenia! Prezent w postaci eleganckiego vouchera na wyjątkową kolację na pewno każdemu przypadnie do gustu. Każda propozycja w kategorii "Przeżycia kulinarne" stanowi prawdziwą ucztę dla podniebienia. Wybierz się w kulinarną podróż wraz z bliską osobą - romantyczna kolacja dla dwojga to świetny pomysł na wyjątkowe chwile we dwoje. W naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone miejsca na najwyższym, kulinarnym poziomie. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla rodziców, podziękowanie szefowi czy miły upominek dla znajomych – podwójne zaproszenie na elegancką kolację będzie zawsze dobrym, bezpiecznym wyjściem.

 


ORYGINALNE POMYSŁY NA KULINARNE PRZEŻYCIA

Kolację wybierz z ponad trzydziestu starannie wyselekcjonowanych propozycji. Wśród nich znajdują się eleganckie restauracje, kolacje na łodzi, kolacje nad brzegiem jeziora oraz możliwość zamówienia wykwintnej degustacji wprost do domu. Jeżeli szukasz czegoś specjalnego, proponujemy wyjątkowe zestawy w skład których wchodzi oprócz kolacji w restauracji zaproszenie do teatru lub opery. To idealny pomysł na wieczór. Taki prezent ucieszy nie tylko konesera sztuki!

 


A MOŻE PREZENT KULINARNY W POSTACI NAUKI GOTOWANIA?

Warsztaty kulinarne z pewnością zostaną docenione przez miłośników kuchni wszelakich i gotowania na różnych poziomach zaawansowania. Kurs gotowania to doskonały prezent dla ukochanej żony, blogerów kulinarnych, odnajdującego się w kuchni przyjaciela oraz na urodziny cioci, która uwielbia gotować. To też dobra okazja, aby powiększyć poziom własnych umiejętności. Kurs kuchni tajskiej, kurs kuchni włoskiej a może kurs kulinarny w Akademii Kurta? Wybierz swoją ulubioną kuchnię i wprowadź ją do swojego menu! Takie umiejętności zawsze w cenie, bo wiadomo jak najprościej dotrzeć do czyjegoś serca.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezenty kulinarne

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 100 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 100 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4