Loty w aerotunelu

Jeżeli szukasz prezentu, który dostarczy ogromnych emocji, a równocześnie będzie bardzo bezpieczny - wybierze tunel aerodynamiczny. Czy warto? Gwarantujemy, że tak! To jedyna w swoim rodzaju okazja ...

Jeżeli szukasz prezentu, który dostarczy ogromnych emocji, a równocześnie będzie bardzo bezpieczny - wybierze tunel aerodynamiczny. Czy warto? Gwarantujemy, że tak! To jedyna w swoim rodzaju okazja do spróbowania samodzielnego latania. Kto by nie chciał choć przez chwile poczuć stan nieważkości i podryfować w przestrzeni jak w kosmosie? Teraz to możliwe.

Aerotunel - Prezent dla Dwojga?

W parze zawsze przyjemniej i łatwiej - szczególnie te najbardziej niezwykłe emocje warto przeżywać razem, a później się nimi dzielić i wspominać do końca życia - dlatego voucher na lot w tunelu aerodynamicznym dla dwojga jest oryginalnym pomysłem na prezent ślubny czy rocznicę. To również sposób na nietypową randkę dla par, które szukają emocji i lubią spędzać czas w aktywny sposób.

Jak działa tunel aerodynamiczny?

Chociaż wrażenia są magiczne - w aerotunelu nie działa magia, a siły fizyczne. Turbina o ogromnej mocy zainstalowana pod metalową siatką - podłogą - unosi ciało niczym silny wiatr. Uczestnik może unosić się w górę i spadać w dół poprzez odpowiednie ułożenie ciała. Z boku wydaje się to proste - w tunelu trudniej zapanować nad ciałem. Ale bez obaw - realizacja przeżycia odbywa się pod kontrolą instruktora, więc nic nieoczekiwanego nie może się wydarzyć.

Adrenalina na najwyższym poziomie

Przygoda w tunelu aerodynamicznym dostarcza ogromnych emocji. Bezwładność porównywalna jest do tej jaką mogą odczuć skoczkowie spadochronowi. Daje to ogromny skok adrenaliny mimo kontrolowanych, bezpiecznych warunków.

Gdzie można latać w aerotunelu?

Realizujemy loty w tunelu aerodynamicznym w okolicach Warszawy oraz w okolicach Poznania (Leszno).

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Lot w tunelu aerodynamicznym

Filtruj
Sortuj

8 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

8 wynik(ów)

Polecane Cena Cena