Sporty wodne

Masz ochotę na odrobinę wodnego szaleństwa z gwarancją dobrej zabawy? Wodne sporty ekstremalne to prezenty, które dostarczą wielu niezapomnianych emocji oraz mogą stać się prawdziwą pasją, którą z p...

Masz ochotę na odrobinę wodnego szaleństwa z gwarancją dobrej zabawy? Wodne sporty ekstremalne to prezenty, które dostarczą wielu niezapomnianych emocji oraz mogą stać się prawdziwą pasją, którą z przyjemnością będziesz pielęgnować w trakcie pogodnych, wakacyjnych miesięcy. Idealnym pomysłem na ciekawe spędzenie wolnego czasu jest z całą pewnością flyboard, czyli niestandardowe połączenie sportu wodnego z niesamowitymi, powietrznymi akrobacjami.

 

Jeżeli jesteś fanem ryku silnika i mocnego przyspieszenia, postaw na rejs łodzią motorową po Odrze. Doświadczony sternik wyciśnie z motorówki niezapomnianą prędkość i zadba o natychmiastowe podniesienie ciśnienia. Ekstremalne przeżycie w podarunku to doskonały pomysł na wakacyjne szaleństwo.

 

Windsurfing

Jeżeli nie odkryłeś jeszcze swojej pasji, a kochasz wodę, dużą prędkość oraz wiatr we włosach, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie nauka windsurfingu. Każdy amator sportów wodnych będzie zachwycony luźną, surferską atmosferą, wspaniałym uczuciem pędu powietrza, łopoczącym na wietrze żaglem oraz deską sunącą gładko po błękitnej tafli wody.

Windsurfingu można uczyć się od podstaw samodzielnie lub w towarzystwie partnera, partnerki albo najlepszego przyjaciela. Doświadczony instruktor pomoże wypracować nienaganną technikę i zarazi swoją pasją. Windsurfing to dyscyplina sportowa, w której zakochasz się od pierwszego dnia i nie będziesz mógł doczekać się kolejnych wakacji by spróbować raz jeszcze!

Nurkowanie

Jeżeli chcesz sprawić radość komuś, kto w wodzie czuje się równie dobrze jak ryba, to kurs nurkowania będzie doskonały. Wspaniała podwodna przygoda ucieszy zarówno młodszych jak i starszych amatorów takich przeżyć. Być może taki podarunek przerodzi się w prawdziwą pasję.
Czytaj więcej
Czytaj mniej

Sporty wodne

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 29 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 29 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2