Pomysły na Zaręczyny

Zaręczyny to jeden z tych ważnych, wyjątkowych momentów... Oprócz pary zakochanych i pierścionka, wielką rolę odgrywa niezwykła oprawa tej niezapomnianej chwili. Wiemy, jak ważne jest, aby pomysł na ...

Zaręczyny to jeden z tych ważnych, wyjątkowych momentów... Oprócz pary zakochanych i pierścionka, wielką rolę odgrywa niezwykła oprawa tej niezapomnianej chwili. Wiemy, jak ważne jest, aby pomysł na zaręczyny był oryginalny i wyjątkowy. Oświadczyny na dachu drapacza chmur, pełen wrażeń lot balonem, kolacja dla dwojga na jachcie, a może romantyczny weekend w winnicy we dwoje? Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci zrealizować wymarzony scenariusz zaręczynowy. A jeżeli koncept idealnych oświadczyn jest już gotowy, z przyjemnością pomożemy Ci dobrać niezwykły prezent na zaręczyny, który dodatkowo uświetni te cudowne chwile.Pomysł na zaręczyny- romantyczne bujanie w obłokach

Podniebne zaręczyny w balonie, to jeden z najbardziej romantycznych i widowiskowych pomysłów na uświetnienie tego wspaniałego momentu w życiu. Spektakularny lot i piękne widoki sprzyjają uniesieniom - dodatkowa oprawa w postaci bukietu kwiatów i lampki szampana sprawią, że przyszła narzeczona będzie najszczęśliwszą kobietą na świece, a o zaręczynach będzie opowiadać koleżankom i rodzinie z dumą i radością.

Lot balonem to nietypowy pomysł na oryginalne oświadczyny, które nie tylko będą zaskakującą niespodzianką, ale także pozostawią piękne wspomnienia. Podniebna wyprawa sama w sobie zapewnia moc wrażeń, a jeśli dodatkowo na palec przyszłej panny młodej zostanie wsunięty pierścionek zaręczynowy, to już nic więcej nie jest potrzebne do szczęścia.Oświadczyny - pomysły i inspiracje

Oświadczyny to dla mężczyzny ważny moment, od którego często zależy reszta życia. Nad przyszłym narzeczonym ciąży wybór pierścionka, miejsca i oprawy - najczęściej w tajemnicy przed drugą połową. O czym powinien przede wszystkim pamiętać? O dopasowaniu zaręczyn do charakteru ukochanej i o tym, że powinna to być wyjątkowa chwila - uroczysta i romantyczna.


 • Jak się oświadczyć?

Spontaniczne oświadczyny może i są romantyczne, ale to te skrupulatnie przygotowane zostaną naprawdę docenione. Każdy wysiłek włożony w przygotowanie - dobór kwiatów, muzyki czy samodzielny wybór pierścionka zdobędzie uznanie przyszłej żony. Kobiety lubią czuć się wyjątkowe i w ten dzień powinny właśnie tak się czuć.


Szukasz inspiracji na niezapomniane zaręczyny? Pomysły znajdziesz poniżej. Niebanalne miejscówki, starannie przygotowane atrakcje, wyjątkowe pakiety… A do tego różnorodność wyboru. Z pewnością znajdziesz coś, co będzie pasować do charakteru waszego związku.Prezent na zaręczyny

Czasami radość z zaręczyn bliskich Wam osób jest tak wielka, że macie ochotę sprawić im z tej okazji podarunek. Składając gratulacje z okazji zaręczyn można dołączyć voucher prezentowy na masaż we Dwoje lub romantyczną kolację w stylowej restauracji. Dla syna, córki, brata lub siostry, pary przyjaciół albo kumpla z pracy, który w kocu zdobył się na odwagę.Miejsce na zaręczyny - gdzie się oświadczyć?

Jakie jest idealne miejsce na zaręczyny? Polska ma w tym temacie do zaoferowania naprawdę sporo.  Górzyste południe kraju, północ z przepięknym wybrzeżem i krainą jezior, pełne uroku miasta… Wystarczy odrobina wyobraźni i z pewnością wpadną Ci do głowy oryginalne pomysły na zaręczyny. Oto kilka naszych typów:

 • Pomysł na oświadczyny w górach: zaplanuj weekend w jednej z górskich miejscowości, wybierz stylowy i komfortowy hotel z pięknym widokiem i czekaj na odpowiednią chwilę – najlepiej podczas spaceru, kiedy otaczać Was będą fantastyczne krajobrazy. W takiej scenerii z pewnością usłyszysz „Tak”.
 • Pomysł na zaręczyny nad morzem: na pokładzie śmigłowca, przelatując wzdłuż Zatoki Gdańskiej. Romantycznie, nieco ekstrawagancko, ale przecież właśnie o to chodzi, aby zrobić wrażenie.
 • Pomysł na zaręczyny na Mazurach – podczas uroczystej kolacji w wieży uroczego zameczku. Brzmi bajkowo i zapewniamy, że tak właśnie będzie: „I żyli długo i szczęśliwie”.
 • Pomysł na zaręczyny w Warszawie, Krakowie, Poznaniu lub w innym mieście. Zabierz przyszłą narzeczoną na lot widokowy samolotem i wysoko nad ziemią zadaj to szczególne pytanie. Atmosfera będzie niezwykle sprzyjająca.

Pomysł na romantyczne zaręczyny

Oświadczyny można zorganizować w spektakularnym i oryginalnym stylu, ale można też postawić na tradycyjną, nastrojową kolację w eleganckiej restauracji. Świece, wino i smaczne dania. Taki klimat sprawi, że moment zaręczyn będzie niezwykle romantyczny i wzruszający. Kolacja zaręczynowa to fajny pomysł na oświadczyny dla tych, którzy stawiają na klasykę.


Oświadczyny a zaręczyny

Czym się różnią zaręczyny od oświadczyn? Choć te dwa pojęcia często używane są zamiennie, to jednak okazuje się, że ich tradycyjne znaczenie jest różne i wcale nie oznacza tego samego. Oświadczyny są propozycją zawarcia małżeństwa, zapytaniem kierowanym w stronę swojej wybranki lub wybranka. Zatem kiedy mężczyzna prosi kobietę o rękę to się jej oświadcza. Zarówno kontekst, jak i okoliczności zaręczyn są nieco inne w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Zaręczyny odbywają się już bowiem w szerszym gronie – głównie rodzinnym – i mają na celu powiadomienie najbliższych o ślubnych planach lub starym zwyczajem uzyskanie zgody rodziców ukochanej na ożenek.


Oświadczyny są więc wstępem do zaręczyn, choć w obecnych czasach coraz częściej odstępuje się od tych praktyk. Nic więc dziwnego, że pojęcia zaczęły się zacierać.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Pomysły na Zaręczyny

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 152 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

1-15 Z 152 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4