Miodowy weekend

Voucher na wyjątkowy weekend to jeden z tych prezentów, które sprawią młodej parze najwięcej radości. Miodowe weekendy są czymś o czym marzy prawie każda młoda para. Relaks w SPA, wypoczynek w pięknym miejsc...

Voucher na wyjątkowy weekend to jeden z tych prezentów, które sprawią młodej parze najwięcej radości. Miodowe weekendy są czymś o czym marzy prawie każda młoda para. Relaks w SPA, wypoczynek w pięknym miejscu i zdobywanie nowych pasji to wymarzone prezenty dla nowożeńców.

Romantyczny wyjazd do SPA czy aktywne chwile we Dwoje?


Prezent w postaci zaproszenia na weekend SPA to prezent pewniak. Każdemu przyda się wypoczynek – a już w szczególności parze zmęczonej przygotowaniami do ślubu i wesela. Każda z ofert została idealnie dopracowana – w jej skład wchodzą zabiegi, masaże i posiłki. Jeżeli jednak potrzebujemy czegoś więcej warto wybrać weekend połączony z ciekawymi atrakcjami – weekend w siodle, wyprawa off-road lub lot balonem to wyjątkowe prezenty, które nowożeńcy zapamiętają do końca życia.

Prezenty dopasowane do potrzeb


Jeżeli boisz się, że prezent będzie kolidował z innymi planami musisz wiedzieć, że na wykorzystanie vouchera jest rok – to wystarczająco dużo czasu by nowożeńcy wybrali dla siebie idealny termin. Będą mogli również w ostateczności wymienić voucher na inne przeżycie, co daje pewność, że prezent na pewno będzie trafiony.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Miodowy weekend

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 71 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 71 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4