Prezenty na Dzień Ojca

Dzień Ojca to doskonała okazja, aby wyznać tacie jak bardzo jest Ci bliski. Z tej okazji warto podarować coś, co sprawi mu prawdziwą radość i pozwoli spełnić marzenia – jak na przykład lot szybowcem, a...

Dzień Ojca to doskonała okazja, aby wyznać tacie jak bardzo jest Ci bliski. Z tej okazji warto podarować coś, co sprawi mu prawdziwą radość i pozwoli spełnić marzenia – jak na przykład lot szybowcem, albo postawić na wspólne, kreatywne spędzenie wolnego czasu. Idealnie do tego nadaje się wyprawa na quady, escape room lub rejs widokowy po Odrze.

Spełnij marzenia Ojca

Dowiedź się o czym marzył Twój tata w czasie młodości. Może warto odświeżyć te marzenia? Chciał się przelecieć paralotnią a może czołgiem – a nigdy nie był w wojsku. Spełnienie nawet z pozoru prostego marzenia to najlepszy pomysł na prezeznt dla  taty.

Zaproś Tatę do swojego świata

Dzień ojca to doskonały pretekst do tego, by podzielić się z tatą własnymi zainteresowaniami. Wspólny czas i pasja to wyjątkowy prezent. Zaryzykuj i zabierz ojca na ściankę wspinaczkową lub na tor na jazdę Subaru - a być może zobaczysz swojego tatę w nowym, ciekawym świetle?

Oryginalne prezenty dla Ojca, który ceni relaks

Jeżeli Twój ojciec to typ, który niechętnie aktywnie odpoczywa, to idealnym prezentem może okazać się piwny kurs degustacyjny, kolacja lub degustacja whisky – zgodnie z zasadą, że nie wolno nikogo uszczęśliwiać na siłę.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezenty na Dzień Ojca, które sprawią mu prawdziwą radość

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 367 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 367 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4