Prezenty na 20 urodziny

Wybierając prezent na 20 urodziny warto pamiętać, że młodość musi się wyszumieć. To doskonale nam znane powiedzenie świetnie pasuje do współczesnej młodzieży, która ciągle poszukuje nowych wrażeń i ...

Wybierając prezent na 20 urodziny warto pamiętać, że młodość musi się wyszumieć. To doskonale nam znane powiedzenie świetnie pasuje do współczesnej młodzieży, która ciągle poszukuje nowych wrażeń i oryginalnych form spędzania wolnego czasu. Wkraczający w dorosłość młodzi ludzie pragną ciągle doświadczać ekscytujących przygód i kolekcjonują niezapomniane przeżycia.

20 urodziny to okazja jedyna w swoim rodzaju. Przy wyborze prezentu możemy bowiem puścić wodze fantazji i wybrać najbardziej szalony upominek, jaki tylko możemy sobie wyobrazić. Szukając pomysłów na prezenty na 20-stkę warto również pamiętać, że powinniśmy dostosować nasz podarunek do upodobań młodej osoby. Pamiętać należy, że dwudziestolatkowie najbardziej lubią spędzać czas w gronie przyjaciół. Dlatego trafionym prezentem będzie taki, którym jubilat będzie się mógł podzielić ze przyjaciółmi.

Zastrzyk adrenaliny w prezencie na 20 uarodziny!

Dwudzieste urodziny to idealny moment do spełniania najbardziej szalonych marzeń! To właśnie teraz jest najlepszy moment na skok spadochronowy, wspólne wyprawy off-road z przyjaciółmi oraz wrażenia, które będą wspominanie do końca życia. Aktywnego dwudziestolatka z całą pewnością zainteresuje wodne szaleństwo na flyboardzie, niezapomniana jazda sportowym autem po torze wyścigowym, podniebne loty szybowcem  lub lot na paralotni.

Wyjątkowe pomysły na 20 dla Niej i dla Niego

Poszukujesz prezentu, po którym pozostaną nie tylko piękne wspomnienia, ale również nowe umiejętności? Podaruj jubilatowi kursy, które rozwiną dotychczasowe zainteresowania lub rozbudzą nową pasję. Wśród najczęściej wybieranych kursów jest kurs wspinaczkowy i fotograficzny. Szukasz czegoś oryginalnego dla chłopaka? Może profesjonalny trening jazdy bolidem wyścigowym? 20-letnią kobietę z pewnością ucieszy sesja fotograficzna lub zakupy ze stylistą.

Jak sprawić, aby 20 urodziny były niezapomniane?

Jeżeli nie wiesz, o czym marzy jubilat, podaruj mu pakiet przeżyć pozwalających na wybranie idealnej atrakcji spośród kilkudziesięciu oferowanych w wybranej kolekcji. Obdarowany będzie miał rok na realizację prezentu, a ty zyskasz pewność, że wybrane zostanie przeżycie, które na pewno sprawi radość!
Prezent dla 20- latka musi dostarczać wielu niezapomnianych wrażeń i wspaniałych wspomnień, których nie zatrze nieubłagany upływ czasu. Taka okazja to idealny pretekst do odrobiny szaleństwa powodującego nagły zastrzyk adrenaliny. 20 urodziny ma się przecież tylko raz!

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezenty na 20 urodziny

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 531 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 531 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4