• Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Skuteczne nagradzanie stanowi często ogromne wyzwanie dla pracodawców. Jest to istotna kwestia nie tylko ze względu na podtrzymywanie motywacji pracowników oraz ich zaangażowania w codzienne obowiązki zawodowe na wysokim poziomie, lecz także ze względu na zapobieganie rotacji i dbanie o długotrwałe relacje z pracownikami. Pomimo różnorodności technik nagradzania, często w wielu firmach pojawiają się pytania takie jak: Kiedy stosować nagrody dla pracowników? Jak robić to skutecznie? Jakie są najlepsze formy nagradzania? Postaramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule i tym samym rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Natalia Bąk

  Kiedy obchodzimy Dzień Ojca, kto ustanowił to Święto? Jaki podarować tacie prezent? Znajdź inspirację i najpiekniejsze życzenia na Dzień Ojca. Niech Twój tata poczuje się wyjątkowo. 

  Czytaj więcej
 • Aktualności Natalia Bąk

  Prowadzisz bloga lub videobloga? Masz ochotę na dawkę emocji, niezwykłe przeżycia lub po prostu czujesz, że prezent  Ci się należy? Podejmij wyzwanie dla blogerów i zostań testerem prezentów Prezentokracji! Niech ten sezon należy do Ciebie!

  Czytaj więcej
 • 11 cze 2017 09:58:51

  Motywowanie pracowników cz. 2

  Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  W poprzednim artykule o motywowaniu pracowników omówiliśmy prawa, którymi rządzą się aspekty motywacyjne, które pozwalają lepiej zrozumieć złożoność tego zagadnienia. Przedstawiliśmy również korzyści i możliwości, wynikające z uważniejszego przyjrzenia się temu problemowi oraz wspomnieliśmy o kilku praktycznych sposobach motywowania pracowników. Wbrew pozorom ich różnorodność i ilość jest ogromna. Na jakie dodatkowe metody warto zwrócić uwagę? Które z nich przynoszą największe korzyści?

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Niewątpliwie pytanie jak motywować pracowników spędza sen z powiek wielu osobom, zarządzającym zespołem. Nie od dziś wiadomo, że zadowolony pracownik to efektywny pracownik. Najprostszym rozwiązaniem byłoby zatrudnianie osób wysoko zmotywowanych już od samego początku, jednak sprawa komplikuje się, gdy zależy nam na zatrzymaniu w firmie pracowników na dłuższy okres czasu.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Natalia Bąk

  W każdym dorosłym człowieku drzemie dziecko – to ono odpowiada za najbardziej nieprawdopodobne marzenia i pozwala na realizację nawet najbardziej niezwykłych wynalazków – jednym z nich jest inteligentna szafa, która sama składa ubrania. Czy już o tym słyszałeś?

  Czytaj więcej
 • 30 maj 2017 13:12:19

  Co na Ślub zamiast koperty?

  Poradnik prezentowy Natalia Bąk

  Tradycyjne, rzeczowe prezenty ślubne już dawno odeszły w niepamięć. Koperta stała się czymś normalnym, oczekiwanym i sprawdzonym. Są jednak sytuacje, kiedy wbrew oczekiwaniom Młodej Pary nie chcemy dawać pieniędzy – jak w ładny sposób z niej wybrnąć?

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Kiedyś praca w jednej firmie przez kilkanaście czy kilkadziesiąt lat była normą. Współcześnie, możemy zaobserwować drastyczne zwiększenie się częstotliwości zmian pracy. Dodatkowo, zmniejsza się również ilość osób, które wiążą się z daną firmą na dłuższy okres czasu.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Natalia Bąk

  Na każdym weselu przychodzi moment na podziękowanie dla rodziców. Młodzi w tym czasie mówią kilka ciepłych słów i wręczają rodzicom podarunki. 

  Czytaj więcej
 • Aktualności Natalia Bąk

  To, że przeżycia a nie przedmioty uszczęśliwiają nas bardziej – my, specjaliści od niezwykłych przeżyć – przeczuwaliśmy od dawna. Teraz nasza teza zyskała potwierdzenie dzięki odkryciu amerykańskich naukowców.

  Czytaj więcej

1-10 Z 119 Wyników

Utworzono Dodane przez