• Zanim św. Walenty oficjalnie stał się opiekunem zakochanych był patronem osób chorych na epilepsję i inne choroby nerwowe. Wielu ludzi śmieje się twierdząc, że to nie przypadek. Trudno nie zgodzić się z faktem, że miłość często odbiera rozum, ale któż nie chciałby go stracić wpadając w ramiona ukochanej osoby.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Dziewczyny, narzeczone, żony – niezależnie od stażu Waszego związku każda kobieta pragnie mężczyzny, który wykaże się kreatywnością i w nieprzeciętny sposób będzie potrafił ją zaskoczyć. Romantyczne urozmaicenia zdecydowanie podkręcają atmosferę w związku, a mężczyzna z inwencją twórczą znacznie zyskuje na wartości. Drodzy Panowie, dzisiaj będzie po męsku – krótki, poparty przykładami, rzeczowy poradnik o tym, jak zaskoczyć Waszą kobietę.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Babcia i Dziadek to dwie absolutnie wyjątkowe osoby. Mają czas, żeby wysłuchać, wiedzę, by doradzić i ogromne pokłady miłości, którą chcą się dzielić. Rozpieszczają łakociami, opowiadają nieprawdopodobne historie z lat młodości, imponują siłą i pogodą ducha. 21 i 22 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka – to czas kiedy w szczególny sposób chcemy pokazać im jak bardzo są dla nas ważni. Zastanawiasz się jaki prezent dla Babci i Dziadka wybrać w dniu ich święta? Zrobiliśmy małą redakcyjną burzę mózgów, żeby zebrać najlepsze pomysły na to jak docenić najlepszą Babcię na świecie i czym zachwycić super Dziadka.

  Czytaj więcej
 • Pasje & inspiracje Justyna Greczanik

  Wszystkie zmiany w swoim życiu wprowadzasz od Nowego Roku lub od poniedziałku? No to spójrz w kalendarz - tym razem Nowy Rok wypadł dokładnie w poniedziałek. Naszym zdaniem to nie przypadek, ale znak, że skończyły się wszystkie Twoje wymówki! Analizując najpopularniejsze noworoczne postanowienia, zastanowimy się, jak zamienić plany w rzeczywistość i mimo braku silnej woli, słabnącej motywacji, lenistwa i innych kłód rzucanych pod nogi, dojść do upragnionego celu.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  „Następnym razem kupię prezenty z wyprzedzeniem i przed świętami będę spać spokojnie” - mając w pamięci wypowiedziane rok temu słowa, przechadzasz się po piątym z kolei sklepie, w którym „nic nie ma” i zastanawiasz się, jak to się mogło znowu stać. Przedświąteczna gorączka w pracy, tłumy kupujących w centrach handlowych – brak Ci sił i pomysłu, a święta coraz bliżej.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Im bliżej gwiazdki tym coraz częściej zastanawiamy się co kupić rodzicom na święta. Zamiast szukać osobnego upominku dla mamy i gwiazdkowej niespodzianki dla taty proponujemy wspólny prezent dla rodziców na święta. Mama i tata, to oni wspierają nas od urodzenia, dbają, żebyśmy byli szczęśliwi nawet kosztem własnych potrzeb. Chcąc podziękować rodzicom za codzienną troskę, z okazji świąt Bożego Narodzenia podaruj im wyjątkowy czas, który będą mogli spędzić tylko we dwoje.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Podobno w wyborze prezentów nie myli się tylko święty Mikołaj, ale on ma do pomocy listy i co najmniej kilkanaście elfich rąk. Wy macie nas, jednak jak się okazuje, pomyłki się zdarzają. Zapytaliśmy naszych czytelników o ich największe prezentowe wpadki. Najciekawsze historie publikujemy poniżej, ku przestrodze!

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Grudzień i święta Bożego Narodzenia to czas, w którym w szczególny sposób zwracamy uwagę na relacje, także te biznesowe. Premie świąteczne, prezenty gwiazdkowe, nagrody uznaniowe i roczne. Dziś podpowiadamy, co wybrać na prezent dla pracowników, by docenić ich zaangażowanie, wzmocnić lojalność, a jednocześnie budować pozytywny wizerunek pracodawcy. Ekskluzywna kolekcja Lifestyle oraz prezenty w formie przeżyć to nasza propozycja dla firm na święta.

  Czytaj więcej
 • Rosnąca popularność programów i książek kulinarnych pokazuje, jak duże zmiany zaszły w naszych domach, a przede wszystkim kuchniach. Gotujemy z pasją, w gronie przyjaciół, z ukochaną osobą. Kursy kulinarne to doskonała okazja do rozwijania kuchennych zainteresowań i odkrywania nowych smaków. Swoje podniebienie możemy rozpieszczać również na inne sposoby. Doskonała whisky czy dobrej jakości wino potrafią zupełnie odmienić bieg wieczoru. Jednak degustowanie alkoholu to przyjemność, której warto uczyć się od profesjonalistów.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Prezenty świąteczne są trochę jak komedia romantyczna. Sprawiają, że się śmiejemy, wzruszają i przynajmniej w teorii powinny prowadzić do szczęśliwego zakończenia. Niemniej zdarzają się seanse, kiedy zamiast uśmiechu na naszej twarzy maluje się wyraz zażenowania, a po wyjściu z kina mówimy „dramat”. Czy z prezentami gwiazdkowymi jest podobnie? Jak wygląda prezent nie-idealny oraz czego pod żadnym pozorem nie kupować naszym bliskim na święta?

  Czytaj więcej

1-10 Z 145 Wyników

Utworzono Dodane przez
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4