• Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Podobno w wyborze prezentów nie myli się tylko święty Mikołaj, ale on ma do pomocy listy i co najmniej kilkanaście elfich rąk. Wy macie nas, jednak jak się okazuje, pomyłki się zdarzają. Zapytaliśmy naszych czytelników o ich największe prezentowe wpadki. Najciekawsze historie publikujemy poniżej, na razie uporządkowane losowo. Na naszym fanpage’u trwa głosowanie, podczas którego ustalimy kolejność 15 największych prezentowych wpadek 2017. Ku przestrodze!

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Grudzień i święta Bożego Narodzenia to czas, w którym w szczególny sposób zwracamy uwagę na relacje, także te biznesowe. Premie świąteczne, prezenty gwiazdkowe, nagrody uznaniowe i roczne. Dziś podpowiadamy, co wybrać na prezent dla pracowników, by docenić ich zaangażowanie, wzmocnić lojalność, a jednocześnie budować pozytywny wizerunek pracodawcy. Ekskluzywna kolekcja Lifestyle oraz prezenty w formie przeżyć to nasza propozycja dla firm na święta.

  Czytaj więcej
 • Rosnąca popularność programów i książek kulinarnych pokazuje, jak duże zmiany zaszły w naszych domach, a przede wszystkim kuchniach. Gotujemy z pasją, w gronie przyjaciół, z ukochaną osobą. Kursy kulinarne to doskonała okazja do rozwijania kuchennych zainteresowań i odkrywania nowych smaków. Swoje podniebienie możemy rozpieszczać również na inne sposoby. Doskonała whisky czy dobrej jakości wino potrafią zupełnie odmienić bieg wieczoru. Jednak degustowanie alkoholu to przyjemność, której warto uczyć się od profesjonalistów.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Prezenty świąteczne są trochę jak komedia romantyczna. Sprawiają, że się śmiejemy, wzruszają i przynajmniej w teorii powinny prowadzić do szczęśliwego zakończenia. Niemniej zdarzają się seanse, kiedy zamiast uśmiechu na naszej twarzy maluje się wyraz zażenowania, a po wyjściu z kina mówimy „dramat”. Czy z prezentami gwiazdkowymi jest podobnie? Jak wygląda prezent nie-idealny oraz czego pod żadnym pozorem nie kupować naszym bliskim na święta?

  Czytaj więcej
 • Pasje & inspiracje Justyna Greczanik

  Długie, chłodne wieczory, zamglone i deszczowe poranki oraz zwiększone zapotrzebowanie na czekoladę to nieubłagane zwiastuny jesieni. Jeśli czujesz, że za chwilę dopadnie Cię jesienna chandra, jeszcze nie jest za późno! Przeczytaj nasz poradnik. W końcu jesień nie jest po to, żeby ją przetrwać, ale cieszyć się jej urokami wspólnie z bliskimi. Zatem–do dzieła! Przed nami fantastyczny listopad i większa część grudnia.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Prezent dla pary z okazji ślubu lub rocznicy. Nowożeńców oraz tych, którzy słowo „tak” powiedzieli sobie już dawno temu. Jeśli zastanawiasz się, jaki wyjątkowy prezent dla pary wybrać lub poszukujesz inspiracji, żeby zaskoczyć swoją drugą połówkę, dobrze trafiłeś. Przedstawiamy prezenty, które sprzyjają miłości.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Mama – najbardziej absorbujący zawód świata, a jednocześnie najpiękniejsze życiowe doświadczenie. Kochamy nasze mamy, bo oddają nam swoje całe serce, robią najlepsze pierogi, wspierają w trudnych chwilach, bo mimo kłótni, różnicy zdań czy irytujących zachowań czujemy, że są nam najbliższe. Kiedy więc chcemy powiedzieć: „dziękuję”, wybierając prezent dla mamy na urodziny, wręczając upominek z okazji Dnia Matki lub zastanawiając się, co pod choinkę, szukamy czegoś absolutnie wyjątkowego.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Jakie prezenty dla rodziców wybrać? Dziękować oficjalnie czy z humorem? Jaką piosenkę zadedykować rodzicom podczas podziękowania? Organizacja wesela to mnóstwo pytań i wątpliwości, pośród których samo powiedzenie sobie „tak” wydaje się najprostszym zadaniem. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótki poradnik, jak z klasą, ale i humorem podziękować rodzicom w dniu Waszego ślubu.

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Rozmowy o interesach coraz częściej prowadzone są poza biurem. Z sali konferencyjnej przenoszą się do restauracji na lunche i kolacje biznesowe. Spożywany razem posiłek ma bardzo pozytywny wpływ na kształtowanie wzajemnych relacji – dobrze przyrządzone i smaczne jedzenie uprzyjemnia atmosferę, a interesująca rozmowa wprowadza w dobry nastrój. Dlatego wspólne spotkanie przy stole warto potraktować nie tylko jako element prowadzonych negocjacji, ale także okazję do nawiązania mniej formalnych kontaktów z partnerem biznesowym. Idealnym pomysłem będzie elegancka kolacja zorganizowana jako prezent biznesowy w podziękowaniu za wieloletnią współpracę lub udany kontrakt.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Justyna Greczanik

  Osiemnastka to niewątpliwie niecodzienna okazja. W naszej kulturze jest ona utożsamiana z wejściem w dorosłość - świeżo upieczonych osiemnastolatków czeka niebawem egzamin dojrzałości, a zaraz po nim wybór dalszej życiowej ścieżki. Z tego względu, warto ten dzień uczcić w szczególny sposób, który na długo pozostanie w pamięci solenizanta. Z pewnością, pomóc w tym może wybór odpowiedniego podarunku.

  Czytaj więcej

1-10 Z 140 Wyników

Utworzono Dodane przez
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4