• 8 sie 2017 11:46:47

  Jak NIE motywować pracowników?

  Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Cykl kilku ostatnich artykułów był poświęcony zagadnieniu motywacji zawodowej. Pisaliśmy o tym, co jest ważne w motywowaniu pracowników i  jak skutecznie zwiększać zaangażowanie zespołu. Poruszyliśmy też temat efektywnego nagradzania pracowników. Wiemy już zatem jak zwiększać motywację pracowników, ale warto również zadać sobie pytanie odwrotne: jak tego nie robić i jakich błędów lepiej nie popełniać?

  Czytaj więcej
 • Kulinaria i degustacje Natalia Bąk

  Piwo obecnie ma szczęśliwy czas. Moda na rzemieślnicze piwa trwa od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, aby miała przeminąć. Półki sklepowe uginają się pod ogromną ilością gatunków – apa, lager, pale ale, marcowe – każdy miłośnik piwa spotkał się z takim nazwami, ale co tak naprawdę się za nimi kryje?

  Czytaj więcej
 • 28 lip 2017 16:21:48

  Zaręczyny w stylu gwiazd

  Poradnik prezentowy Natalia Bąk

  Jeżeli szukasz inspiracji na wyjątkowe zaręczyny, przeczytaj jak zrobiły to gwiazdy. Publicznie lub w domowym zaciszu. Spontanicznie lub z przygotowaniem. Może chcesz pójść w ich ślady?

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Natalia Bąk

  Escape room – czyli jak rozwiązać zagadkę i na nowo poznać swoich znajomych. Relacja z pewnego popołudnia Kasi - naszego prezentowego doradcy klienta. 

  Czytaj więcej
 • 19 lip 2017 11:47:19

  Relacja: Wyprawa off-road quadem

  Motoryzacja Natalia Bąk

  Off-road w Górach Kaczawskich to jeden z popularniejszych prezentów. Natalia z marketingu Prezentokracji, jako etatowy tester prezentów postanowiła wraz z mężem sprawdzić na własnej skórze jak wyglada realizacja od kuchni. Jak było? Przeczytajcie.

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Skuteczne nagradzanie stanowi często ogromne wyzwanie dla pracodawców. Jest to istotna kwestia nie tylko ze względu na podtrzymywanie motywacji pracowników oraz ich zaangażowania w codzienne obowiązki zawodowe na wysokim poziomie, lecz także ze względu na zapobieganie rotacji i dbanie o długotrwałe relacje z pracownikami. Pomimo różnorodności technik nagradzania, często w wielu firmach pojawiają się pytania takie jak: Kiedy stosować nagrody dla pracowników? Jak robić to skutecznie? Jakie są najlepsze formy nagradzania? Postaramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule i tym samym rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Natalia Bąk

  Kiedy obchodzimy Dzień Ojca, kto ustanowił to Święto? Jaki podarować tacie prezent? Znajdź inspirację i najpiekniejsze życzenia na Dzień Ojca. Niech Twój tata poczuje się wyjątkowo. 

  Czytaj więcej
 • Aktualności Natalia Bąk

  Prowadzisz bloga lub videobloga? Masz ochotę na dawkę emocji, niezwykłe przeżycia lub po prostu czujesz, że prezent  Ci się należy? Podejmij wyzwanie dla blogerów i zostań testerem prezentów Prezentokracji! Niech ten sezon należy do Ciebie!

  Czytaj więcej
 • 11 cze 2017 09:58:51

  Motywowanie pracowników cz. 2

  Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  W poprzednim artykule o motywowaniu pracowników omówiliśmy prawa, którymi rządzą się aspekty motywacyjne, które pozwalają lepiej zrozumieć złożoność tego zagadnienia. Przedstawiliśmy również korzyści i możliwości, wynikające z uważniejszego przyjrzenia się temu problemowi oraz wspomnieliśmy o kilku praktycznych sposobach motywowania pracowników. Wbrew pozorom ich różnorodność i ilość jest ogromna. Na jakie dodatkowe metody warto zwrócić uwagę? Które z nich przynoszą największe korzyści?

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Niewątpliwie pytanie jak motywować pracowników spędza sen z powiek wielu osobom, zarządzającym zespołem. Nie od dziś wiadomo, że zadowolony pracownik to efektywny pracownik. Najprostszym rozwiązaniem byłoby zatrudnianie osób wysoko zmotywowanych już od samego początku, jednak sprawa komplikuje się, gdy zależy nam na zatrzymaniu w firmie pracowników na dłuższy okres czasu.

  Czytaj więcej

1-10 Z 124 Wyników

Utworzono Dodane przez