Zespół Prezentokracji

Poznajmy się bliżej

Zespół Prezentokracji

Prezentokrację tworzą pozytywne kobiety, które kochają wyjątkowe emocje. Nasza praca polega na sprawianiu radości innym. To z tego czerpiemy motywację i chęć do działania. Wspólnie tworzymy pełen energii team, a każda z nas oddaje do Prezentokracji cząstkę siebie. Poznaj nas bliżej.

 

 
Kasia Świderska

 

Jeżeli masz ochotę z kimś porozmawiać zadzwoń do Kasi - to ona odbiera wszystkie telefony w naszej firmie. Doradzi, pomoże, umówi na realizację Twojego przeżycia i rozwiąże każdy Twój problem, przynajmniej dotyczący prezentów. Z Kasią możesz porozmawiać również o kryminałach i wycieczkach rowerowych - sport i historie z dreszczykiem to jej żywioł. 

 

 

 

Natalia Bąk

Człowiek z marketingu, więc trudno powiedzieć, co tak naprawdę robi. Właściwie to głównie same przyjemne rzeczy. Opisuje życie Prezentokracji w mediach społecznościowych, organizuje szalone konkursy i osobiście testuje przeżycia, aby pokazać jak ich realizacja wygląda „od kuchni”. Po pracy spędza czas za miastem – w ogrodzie,w lesie ze swoją bokserką lub na koniu. Natalia to niepoprawna optymistka, a jej szklanka zawsze jest do połowy pełna. Uwielbia jeść i poznawać nowe smaki i jest strażniczką tradycji piątkowej pizzy w biurze.

 

Agata Kubiak

Odpowiada za współpracę B2B, więc na co dzień dba o przyjaźnie z firmami. Często wie czego potrzebują firmy, zanim jeszcze zdążą jej o tym powiedzieć. Nie obiecuje rzeczy niemożliwych, ale zrobi wszystko, aby nawet te z pozoru niemożliwe życzenia zrealizować. Po pracy można ją spotkać... na placu zabaw lub w ZOO.  Jako mama 4-letniego synka Agata wie czym jest prawdziwa zabawa! Rzeczywistość nie jest jej w stanie niczym zaskoczyć, a cięty dowcip i błyskawiczna riposta to jej ulubiona broń.

 

Justyna Greczanik
Od niej wszystko się zaczęło. Justyna to  źródło najbardziej niewiarygodnych pomysłów. Nie miewa gorszych dni i jako jedyna korzysta ze służbowego maila całą dobę (tak nam się wydaje). Gdy jest brzydka pogoda potrafi przyjść do biura z shake’ami dla wszystkich „na poprawę humoru”. Nigdy nie stoi w miejscu, stawia na rozwój i innowacje niczym Steve Jobs. Jej pasją jest architektura, design i wszystko co piękne, dzięki czemu każdy szczegół w Prezentokracji ma wyglądać perfekcyjnie. Po pracy spędza czas z dwiema małymi córeczkami - młodocianymi ekspertkami w organizacji niezwykłych przeżyć: domowy teatr, tworzenie książek czy wyprawa na konie – niewyczerpane pokłady inspiracji.