Szalone prezenty

Nietypowe prezenty sprawdzają się niezawodnie, gdy mamy do czynienia z solenizantem niezwykle wymagającym, albo takim, który zdaje się mieć już wszystko. Konwencjonalny upominek wybrany dla takiej osobie nie...

Nietypowe prezenty sprawdzają się niezawodnie, gdy mamy do czynienia z solenizantem niezwykle wymagającym, albo takim, który zdaje się mieć już wszystko. Konwencjonalny upominek wybrany dla takiej osobie niesie ze sobą olbrzymie ryzyko prezentowej porażki. Jeżeli właśnie się mierzysz z takim wyborem, to odetchnij z ulgą - jesteś we właściwym miejscu. W Prezentokracji znajdziesz pomysły na wyjątkowo oryginalny prezenty, które zaskoczą każdego malkontenta.

ZAPOMNIJ O KONWENCJI

Po pierwsze - zapomnij o konwencjonalnych pomysłach. Po drugie - nie bój się zaryzykować i wybierz kreatywne, oryginalne pomysły. Czasami żeby spełnić czyjeś marzenie wystarczy odrobina wyobraźni i odwagi. W naszym katalogu on-line oferujemy właśnie takie przeżycia - nieszablonowe, szalone i zaskakujące. Amatorzy nietypowych prezentów mogą spróbować swoich sił za kierownicą prawdziwego traktora, koparki, a nawet TIR-a. Dla łowców wrażeń proponujemy ostrą jazdę autentycznym kombajnem, bo przy ogromnym Bizonie jazda gokartem to fraszka. Każdy, kto marzył w dzieciństwie, żeby zostać kierowcą autobusu lub profesjonalnym rajdowcem, będzie miał okazję, żeby się sprawdzić, jeśli wybierzesz w Prezentokracji voucher na prezent z wybraną atrakcją. Pamiętaj, że w naszej ofercie ogranicza cię tylko własna wyobraźnia. Już dziś spełnij marzenie ukochanej osoby i podaruj niezwykły, szalony prezent dla Niej albo totalnie odjechany prezent dla Niego.

Wystarczy wybrać i zamówić przeżycie, który sprawi obdarowanej osobie najwięcej radości. Jeśli nie wiesz, jaki podarunek wybrać, skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zdecyduje się na Kolekcję Przeżyć. W ten sposób osoba obdarowana może sama dokonać wyboru jednej z kilkudziesięciu niezwykłych atrakcji. Każdy bon z Prezentokracji podlega wymianie i jest ważny przez cały rok.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Szalone prezenty

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 39 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-15 Z 39 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3