Prezenty dla firm

Nagrody jubileuszowe, nagrody motywacyjne dla pracowników czy prezenty dla szefa stanowią nieodłączny element zawodowej sfery życia. Udany biznes to także lojalni klienci oraz długofalowe relacje z kontrahen...

Nagrody jubileuszowe, nagrody motywacyjne dla pracowników czy prezenty dla szefa stanowią nieodłączny element zawodowej sfery życia. Udany biznes to także lojalni klienci oraz długofalowe relacje z kontrahentami. Kategoria prezentów biznesowych wymaga szczególnej dbałości o formę, ponieważ często zależą od niej nie tylko kontakty interpersonalne, ale również rozwój firmy. Jak wybrać idealny prezent firmowy? Szukając czegoś, co naprawdę ucieszy obdarowanego.

PREZENT DLA FIRM DBAJĄCYCH O RELACJE

Zamiast sztampowego zegarka – lot balonem, zamiast kosza słodyczy – zaproszenie do teatru lub elegancki voucher na kolację. Prezenty w formie przeżyć w przeciwieństwie do przedmiotów budują relacje – ich realizacja uszczęśliwia obdarowanego, a to z kolei rzutuje na dobre kontakty biznesowe. Warto zatem wybrać prezent, który naprawdę uszczęśliwi obdarowanego i pozwoli mu zrealizować marzenia.

W budowaniu lojalności klientów oraz kształtowaniu trwałych relacji z partnerami biznesowymi najważniejsze jest wzbudzanie emocji. Każdy trafiony prezent wywołuje ekscytację i przynosi mnóstwo pozytywnych wrażeń. Jednak prędzej czy później każda rzecz staje się przedmiotem codziennego użytku, a jej wartość w oczach właściciela maleje. Prezenty w formie przeżyć zapewniają niezapomniane wrażenia, które wraz z upływem czasu nie tracą na aktualności i pozostają w pamięci. Co więcej, za każdym razem gdy Twój klient lub kontrahent przypomni sobie o przeżyciu, pomyśli też o Twojej firmie.

MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW – PREZENTY SKROJONE NA MIARĘ

Pracownicy coraz częściej oczekują benefitów, które będą współgrać z prowadzonym przez nich stylem życia. Z punktu widzenia pracodawcy najlepszy prezent to taki, który pozwala pracownikowi się rozwijać, a jednocześnie buduje jego lojalność i zaangażowanie. Aby nagrody i prezenty firmowe skutecznie motywowały pracowników do efektywnej pracy, powinny być idealnie dopasowane do ich oczekiwań, które coraz częściej wiążą się nie tylko z finansami, ale także potrzebą samorozwoju.

W tej kategorii znajdziesz bogatą ofertę przeżyć: od oryginalnych i ekscytujących lotów paralotnią, balonem czy helikopterem, przez emocjonujące jazdy sportowymi samochodami, po realizujące indywidualne pasje kursy kulinarne, kiperskie, motorowodne i inne. Przygotowaliśmy także serię unikatowych prestiżowych produktów klasy premium, które tworzą naszą wyjątkową kolekcję Lifestyle. Pokaż, że rozumiesz potrzeby swoich pracowników. Podaruj im wrażenia, o których długo nie zapomną i którymi chętnie podzielą się nimi z innymi.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezenty dla firm

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 382 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 382 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4