Prezenty na 40 urodziny

40-latkowie to ludzie młodzi duchem, ale już bogaci w doświadczenia, dlatego prezenty na 40 urodziny muszą być tak wyjątkowe, jak sama okazja. Być może nadszedł czas nadrobić zaległości w skokach sp...

40-latkowie to ludzie młodzi duchem, ale już bogaci w doświadczenia, dlatego prezenty na 40 urodziny muszą być tak wyjątkowe, jak sama okazja. Być może nadszedł czas nadrobić zaległości w skokach spadochronowych? A może szanowny jubilat codziennie rano, wysiadając przed pracą z rodzinnego kombi skrycie marzy o szaleńczej  jeździe sportowym samochodem?

 

A może, przytłoczeni obowiązkami, chcieli by przez chwilę wzbić się w powietrze na paralotni albo zasiąść za sterami szybowca i spojrzeć na świat z góry, z odpowiednim dystansem? 40 urodziny zdarzają się raz, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, jaki pomysł na 40 urodziny dla mężczyzny lub kobiety, może sprawić, że z niecierpliwością będą wyczekiwać kolejnego takiego jubileuszu.

 

Jaki prezent dla 40-latka?

Warto wybierać podarunki, które zrobią naprawdę duże wrażenie. Cenniejsze od przedmiotów może okazać się przeżycie, które pozostanie w pamięci na długo. Niespodzianka, której obdarowany nie zapomni przez kolejne lata. Chwila, która przez resztę życia będzie tematem rozmów na rodzinnych spotkaniach i w gronie przyjaciół. Zamiast koszuli – jazda Lamborghini, zamiast portfela – skok ze spadochronem, zamiast perfum – ekskluzywny dzień w SPA. Podaruj przyjacielowi ekstremalny lot w aerotunelu lub kurs fotografii. 40-stka to idealny moment na spełnienie zaległych marzeń. Obowiązuje jedna zasada - gdy okazja jest tak zacna jak 40 urodziny prezent na pewno nie może być banalny.

 

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezent na 40 urodziny

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 663 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 663 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4