Prezent na 40 urodziny

Prezenty na 40 urodziny

40-latkowie to ludzie młodzi duchem, ale już bogaci w doświadczenia, dlatego prezenty na 40 urodziny muszą być tak wyjątkowe, jak sama okazja. Być może nadszedł czas nadrobić zaległości w skokach sp...

40-latkowie to ludzie młodzi duchem, ale już bogaci w doświadczenia, dlatego prezenty na 40 urodziny muszą być tak wyjątkowe, jak sama okazja. Być może nadszedł czas nadrobić zaległości w skokach spadochronowych? A może szanowny jubilat codziennie rano, wysiadając przed pracą z rodzinnego kombi skrycie marzy o szaleńczej  jeździe sportowym samochodem?

 

A może, przytłoczeni obowiązkami, chcieli by przez chwilę wzbić się w powietrze na paralotni albo zasiąść za sterami szybowca i spojrzeć na świat z góry, z odpowiednim dystansem? 40 urodziny zdarzają się raz, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, jaki pomysł na 40 urodziny dla mężczyzny lub kobiety, może sprawić, że z niecierpliwością będą wyczekiwać kolejnego takiego jubileuszu.

 

Jaki prezent dla 40-latka?

Warto wybierać podarunki, które zrobią naprawdę duże wrażenie. Cenniejsze od przedmiotów może okazać się przeżycie, które pozostanie w pamięci na długo. Niespodzianka, której obdarowany nie zapomni przez kolejne lata. Chwila, która przez resztę życia będzie tematem rozmów na rodzinnych spotkaniach i w gronie przyjaciół. Zamiast koszuli – jazda Lamborghini, zamiast portfela – skok ze spadochronem, zamiast perfum – ekskluzywny dzień w SPA. Podaruj przyjacielowi ekstremalny lot w aerotunelu lub kurs fotografii. 40-stka to idealny moment na spełnienie zaległych marzeń. Obowiązuje jedna zasada - gdy okazja jest tak zacna jak 40 urodziny prezent na pewno nie może być banalny.

 

Oryginalny prezent na 40 urodziny dla Niego

Nikt nie jest bardziej spragniony niezwykłych wrażeń jak czterdziestolatek. To najlepszy moment w życiu każdego mężczyzny na realizację ambitnych planów i zdobywanie nowych pasji. Prezent w formie vouchera na niezwykłe przeżycie na pewno sprawi mu wiele radości i być może zaszczepi w nim nowe hobby na następne lata. To świetna okazja, aby odkrył czym jest off-road, żeglarstwo lub szybownictwo. Piękne przygody, adrenalina i pozytywne emocje to wszystko, czego potrzebuje na czterdziestkę mężczyzna.

 

Niezapomniany prezent z okazji 40 urodzin dla Niej

40 urodziny żony lub dziewczyny to nie lada wyzwanie dla każdego męża! Przestrzegamy przed zakupem kremów przeciwzmarszczonych, akcesoriów kuchennych i bielizny wyszczuplającej – zamiast tego proponujemy zaprosić małżonkę na romantyczną kolację w winnicy  i podarowanie upominku w postaci wyjątkowego przeżycia. Spełnij najskrytsze marzenie żony o lataniu balonem lub skoku ze spadochronem. Podaruj jej kurs wspinaczkowy, aby odkryła w sobie ogromne pokłady siły i energii, albo zaproś na wspólny kurs tańca, o którym wspomina od 10 lat!


Jaki wybrać prezent na 40 urodziny dla chrzestnej, ulubionej ciotki lub kuzynki? Fantastycznym podarunkiem będzie Dzień w SPA. Nasza oferta zawiera propozycje zarówno miejskich salonów urody, jak i hotelowych stref Wellness w uroczych górskich miejscowościach. Taki podarunek dostarczy niebywałych przyjemności dla ciała i umysłu oraz zapewni relaks.

 

Zrób niespodziankę na czterdziestkę ... sobie!

Prezenty od bliskich cieszą najbardziej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby z tej wyjątkowej okazji sprezentować coś wyjątkowego również sobie! Celebruj wyjątkową chwilę! Zrób coś naprawdę szalonego, o co nie podejrzewałaby Cię rodzina – udowodnij sobie i innym, że stać Cię na wiele. Czwarta dekada to najlepszy czas na robienie dokładnie tego, na co masz ochotę. Jesteś też w najbardziej odpowiedniej chwili, by nauczyć się czegoś nowego. Kurs tańca, kurs nurkowania a może kurs szybowcowy – kiedy, jak nie teraz?

 

Prezent na 40 ... dla wszystkich!

A może warto wybrać sobie prezent, który ucieszy również rodzinę i przyjaciół? Coś, co jest bezcenne: wspólny czas! Możecie na przykład wspólnie wyruszyć w trasę po bezdrożach terenowym samochodem, wybrać się w lot widokowy samolotem lub balonem albo spędzić czas na zabawie w escape room. Taka atrakcja może być nie tylko wyjątkowym podarunkiem dla jubilata, ale również pomysłem na spędzenie pamiętnego urodzinowego dnia z bliskimi!

 

Pomysł na prezent na 40 urodziny

Ten okrągły i symboliczny jubileusz to świetna okazja, aby znowu zacząć przeżywać swoje „pierwsze razy”. Wręczając wyjątkowy prezent zachęcisz do tego osobę obdarowaną i… zapewne zyskasz jej wdzięczność. Pomyśl o tym, czego większość ludzi chciałaby doświadczyć, ale zazwyczaj nie mają do tego okazji… Czy będzie to nurkowanie? A może lot helikopterem? Albo pełen adrenaliny skok na bungee?

W tej kategorii znajdziesz setki pomysłów na atrakcje, które spełnią marzenia 40-latków: te wypowiedziane głośno, lub te skryte. Zazwyczaj potrzebny jest bodziec, aby wywołać reakcję. A nasze vouchery podarunkowe są znakomitym bodźcem, który uruchomi lawinę radości i wrażeń.

A jeśli nie jesteś pewny, która z wielu dostępnych u nas atrakcji będzie tą najbardziej pożądaną… podaruj Kolekcję Przeżyć lub kartę podarunkową. To dwa rozwiązania, dzięki którym jubilat lub jubilatka dokonuje wyboru samodzielnie. Taki pomysł na prezent na 40 urodziny jest gwarancją sukcesu.

1-15 Z 489 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 489 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4