Prezenty na 40 urodziny

40-latkowie to ludzie młodzi duchem, ale już bogaci w doświadczenia, dlatego prezenty na 40 urodziny muszą być tak wyjątkowe, jak sama okazja. Być może nadszedł czas nadrobić zaległości w skokach spadochrono...

40-latkowie to ludzie młodzi duchem, ale już bogaci w doświadczenia, dlatego prezenty na 40 urodziny muszą być tak wyjątkowe, jak sama okazja. Być może nadszedł czas nadrobić zaległości w skokach spadochronowych? A może szanowny jubilat codziennie rano, wysiadając przed pracą z rodzinnego kombi skrycie marzy o szaleńczej jeździe sportowym samochodem? A może, przytłoczeni obowiązkami, chcieli by przez chwilę wzbić się w powietrze na paralotni albo zasiąść za sterami szybowca i spojrzeć na świat z góry, z odpowiednim dystansem??

 

W tej kategorii znajdziesz setki pomysłów na atrakcje, które spełnią marzenia 40-latków: te wypowiedziane głośno, lub te skryte. 40 urodziny zdarzają się raz, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, jaki pomysł na 40 urodziny dla mężczyzny lub kobiety, może sprawić, że z niecierpliwością będą wyczekiwać kolejnego takiego jubileuszu.

 

CO KUPIĆ NA 40 URODZINY?

Zamiast koszuli – jazda Lamborghini, zamiast portfela – skok ze spadochronem, zamiast perfum – ekskluzywny dzień w SPA. Wyjątkowy prezent na 40 urodziny to taki, który zrobi naprawdę duże wrażenie. Cenniejsze od przedmiotów może okazać się przeżycie, które pozostanie w pamięci na długo. Wyjątkowa niespodzianka, której obdarowany nie zapomni przez kolejne lata.

Obowiązuje jedna zasada - gdy okazja jest tak zacna jak 40 urodziny prezent na pewno nie może być banalny. Podaruj niesamowity lot nad Tatrami lub elegancką kolację w klimatycznej restauracji. Lot paralotnią będzie oryginalnym upominkiem dla mężczyzny przytłoczonego obowiązkami. Pomoże rozweselić się i oderwać od codziennych zmartwień. Wzbić się w powietrze i spojrzeć na świat z góry z odpowiednim dystansem.

ORYGINALNY PREZENT NA 40 URODZINY DLA MĘŻCZYZNY

Piękne przygody, adrenalina i pozytywne emocje to wszystko, czego potrzebuje na czterdziestkę mężczyzna! Prezent w formie vouchera na niezwykłe przeżycie na pewno sprawi mu wiele radości i być może zaszczepi w nim nowe hobby na następne lata. To świetna okazja, aby odkrył czym jest off-road, żeglarstwo lub szybownictwo.

Nikt nie jest bardziej spragniony niezwykłych wrażeń jak czterdziestolatek. Eleganckim prezentem dla 40-letniego mężczyzny będzie degustacja whisky, która nauczy go oceniać walory trunku wszystkimi zmysłami. Zabawnym upominkiem będzie z kolei lot motoparalotnią. Z pewnością długo o nim nie zapomni! Ten szczególny moment w życiu każdego mężczyzny warto wykorzystać też na realizację ambitnych planów i zdobywanie nowych pasji. Pomyśl o kursie fotografii lub nurkowania.

NIEZAPOMNIANY PREZENT NA 40 URODZIN DLA NIEJ - ELEGANCKI, A MOŻE PRAKTYCZNY?

40 urodziny żony lub dziewczyny to nie lada wyzwanie dla każdego męża! Przestrzegamy przed zakupem kremów przeciwzmarszczkowych, akcesoriów kuchennych i bielizny wyszczuplającej – zamiast tego proponujemy zaprosić małżonkę na romantyczną kolację w winnicy lub podarować inny upominek w postaci wyjątkowego przeżycia. Z okazji 40 urodzin spełnij najskrytsze marzenie żony o locie balonem lub szybowcem. Podaruj jej kurs wspinaczkowy, aby odkryła w sobie ogromne pokłady siły i energii albo zaproś na wspólny kurs tańca, o którym wspomina od 10 lat!

Co kupić na 40 urodziny dla koleżanki? Fantastycznym podarunkiem będzie dzień w SPA. Nasza oferta zawiera propozycje zarówno miejskich salonów urody, jak i hotelowych stref wellness w uroczych górskich miejscowościach. Taki podarunek dostarczy niebywałych przyjemności dla ciała i umysłu oraz zapewni relaks.

PERSONALIZOWANE PREZENTY NA 40 URODZINY

Okrągła 40-stka to idealny moment na spełnienie zaległych marzeń. Podaruj lot szybowcem, warsztaty kulinarne lub kurs warzenia piwa. Wybierz voucher i zamieść na nim krótką dedykację przygotowaną specjalnie dla solenizanta.

Ten okrągły i symboliczny jubileusz to świetna okazja, aby znowu zacząć przeżywać swoje „pierwsze razy”. Wręczając wyjątkowy prezent zachęcisz do tego osobę obdarowaną i… zapewne zyskasz jej wdzięczność. Pomyśl o tym, czego chciałaby doświadczyć, ale dotąd nie miała okazji. Czy będzie to nurkowanie? A może lot helikopterem? Albo pełen adrenaliny skok na bungee?

POMYSŁ NA PREZENT NA 40 URODZINY

Zazwyczaj potrzebny jest bodziec, aby wywołać reakcję. A nasze vouchery podarunkowe są znakomitym bodźcem, który uruchomi lawinę radości i wrażeń.

Wybierz pomysł na prezent, który ucieszy również rodzinę i przyjaciół. Coś, co jest bezcenne: wspólny czas! Możecie na przykład wspólnie wyruszyć w trasę po bezdrożach terenowym samochodem, wybrać się w lot widokowy samolotem lub balonem albo spędzić ciekawie czas uciekając z escape roomu. Taka atrakcja może być nie tylko wyjątkowym podarunkiem dla jubilata, ale również pomysłem na spędzenie pamiętnego urodzinowego dnia z bliskimi!

A jeśli nie jesteś pewny, która z wielu dostępnych u nas atrakcji będzie tą najbardziej pożądaną… podaruj Kolekcję Przeżyć lub kartę podarunkową. To dwa rozwiązania, dzięki którym jubilat lub jubilatka dokonają wyboru samodzielnie. Taki pomysł na prezent na 40 urodziny da Ci 100% pewności, że upominek będzie trafiony.

Najlepsze prezenty na 40 urodziny wywołują uśmiech na twarzy! Sprawdź nasze pomysły:

 • Szkolenie lotnicze
 • Jazda Lamborghini po torze
 • Lawendowe SPA
 • Spektakl teatralny i kolacja

ZRÓB NIESPODZIANKĘ NA CZTERDZIESTKĘ ... SOBIE!

Prezenty od bliskich cieszą najbardziej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby z tej wyjątkowej okazji sprezentować coś wspaniałego również sobie! Celebruj wyjątkową chwilę! Zrób coś naprawdę szalonego, o co nie podejrzewałaby Cię rodzina – udowodnij sobie i innym, że stać Cię na wiele. Czwarta dekada to najlepszy czas na robienie dokładnie tego, na co masz ochotę. Jesteś też w najbardziej odpowiedniej chwili, by nauczyć się czegoś nowego. Kurs tańca, kurs nurkowania a może kurs szybowcowy – kiedy, jak nie teraz?

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezent na 40 urodziny

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 742 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

1-15 Z 742 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4