Prezent dla Chłopaka

Chłopaki nie płaczą! Chyba, że dostaną kiepski prezent… Dlatego lepiej oszczędzić im łez i podarować bon prezentowy na jedno z wyjątkowych przeżyć. Dlaczego przeżycia to lepszy pomysł na prezent d...

Chłopaki nie płaczą! Chyba, że dostaną kiepski prezent… Dlatego lepiej oszczędzić im łez i podarować bon prezentowy na jedno z wyjątkowych przeżyć. Dlaczego przeżycia to lepszy pomysł na prezent dla chłopaka niż standardowe gadżety? Bo dostarczają niezapomnianych emocji i mocy wrażeń. W tej kategorii znajdziecie najciekawsze niecodzienne i kreatywne inspiracje upominkowe. Ale uwaga… każda z nich może wywołać trudną do opanowania radość.

Jakie prezenty dla chłopaka na urodziny?

Najpopularniejszą okazją do wręczania prezentów bez wątpienia są urodziny. Problem jest jednak taki, że owa okoliczność zdarza się regularnie – raz na rok. A to oznacza, że wciąż musisz wymyślać nowe niespodzianki dla chłopaka. Ale nie martw się.  U nas znajdziesz tyle fantastycznych przeżyć, że starczy Ci inspiracji na długi czas. A jubilat… Co roku będzie z niecierpliwością czekał na kolejny wyjątkowy podarunek i zastanawiał się czym go zaskoczysz tym razem.

Oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny – po męsku lecz z pomysłem

Wśród wielu wariantów w naszej kopalni upominków znajdują się zarówno pomysły na oryginalne prezenty dla nastolatków, jak i bardziej ekstrawaganckie podarunki przeżyciowe dla nieco starszych chłopców. A ponieważ z niektórych pragnień nigdy się nie wyrasta, to duża część z nich sprawi radość niezależnie od wieku.

Prezentokracja to oryginalne prezenty dla chłopaka -  zarówno tego zwariowanego, jak i spokojnego. Na 18-stkę i na 20-stkę. Wystarczy przejrzeć propozycje i czekać na olśnienie. Dla tych, którzy uwielbiają szybkość i wyścigi (z wśród męskiej części społeczeństwa na pewno takich nie brakuje) polecamy jazdę gokartem na torze kartingowym lub przejazd KTM X-Bow (to opcja dla posiadających prawo jazdy). To doskonały sposób na szaleństwo za kierownicą. Motoryzacja to hobby, które ma wiele twarzy, spośród których warto wyróżnić także terenowe quady czy legendarny motocykl Harley Davidson.

A może coś bardziej ekstremalnego i odlotowego? Świetnym pomysłem na prezent urodzinowy dla chłopaka będzie flyboard – odrzutowe buty, które umożliwią ewolucje na wodzie.

Co na prezent dla chłopaka na święta?

Kolejną okazją do dawania prezentów, która regularnie się powtarza są święta. Gwiazdkowe upominki wręczamy m.in. partnerowi, bratu czy przyjacielowi. Każdy z nich zasługuje na wyjątkowy podarunek, który spełni marzenia. Polecamy chociażby lot w tunelu aerodynamicznym będący symulacją skoku spadochronowego lub po prostu swobodnego spadania. A może jeszcze bardziej ekstremalny prezent? Chłopak lubiący adrenalinę z pewnością ucieszy się ze skoku na bungee. To takie przeżycie, które na zawsze zostaje we wspomnieniach.

Z doświadczenia wiemy, że prezent na święta dla chłopaka w formie vouchera na przeżycie to czysta radość i niecierpliwe wyczekiwanie na jego realizację. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi coś, co już od dawna zaprzątało myśli osoby obdarowanej. Taką atrakcją będzie na przykład nauka strzelania na strzelnicy.

Upominek dla chłopaka – wybierz coś nietypowego

Jeśli szukasz nietypowego prezentu dla chłopaka to wybierz ostrą jazdę traktorem po polu – mnóstwo śmiechu, zabawy i przede wszystkim doznań. Wręczając taki podarunek masz pewność, że osoba obdarowana nigdy nie dostała czegoś równie odjechanego. Efekt zaskoczenia gwarantowany. Dla tych zaś, którzy wolą gry logiczne i zagadki także się coś znajdzie. Escape Room to popularna forma rozrywki w grupie a wrażenia oczywiście bezcenne.

W kategorii tej nie brak również propozycji pasjonujących warsztatów czy szkoleń, które pomogą odnaleźć lub rozwinąć hobby.

 • Prezent dla chłopaka, który kocha muzykę. Zachęć go, aby sam zaczął ją tworzyć i podaruj lekcję gry na instrumencie, warsztaty DJ-skie lub szkolenie beat box
 • Pomysł na prezent dla chłopaka, który kocha góry. Niech podniesie poprzeczkę i weźmie udział w kursie skałkowym, który umożliwi mu docieranie do miejsc bliżej nieba
 • Prezenty dla chłopaka, który kocha sporty wodne. Może zainteresują go takie dyscypliny jak kitesurfing lub nurkowanie?

Pomysł na prezent dla chłopaka, który zawsze się sprawdzi!

O ile rodzice czy znajomi zwykle wiedzą o czym marzy ich dorastający syn lub kolega, a partnerka najczęściej potrafi sprytnie wyciągnąć potrzebne informacje, o tyle dla niektórych jest to nie lada wyzwanie, aby wybrać odpowiedni podarunek! Polecamy w takim przypadku ułatwić sobie zadanie i podarować Kolekcję Przeżyć! Dzięki możliwości wyboru, osoba obdarowana samodzielnie zdecyduje się na jedną z atrakcji. Jest tylko jeden problem (na szczęście już nie wasz) – to będzie piekielnie trudny wybór.

Wyjątkowe prezenty z tej kategorii doskonale sprawdzą się na różne okazje: prezent mikołajkowy, prezent na osiemnastkę czy podarunek z okazji urodzin. Jednak dla takich fantastycznych przygód nie potrzebna jest żadna okazja – wystarczy chęć spełnienia marzeń chłopaka. Więcej podpowiedzi dotyczących doboru prezentu dla chłopaka znajdziecie na naszym blogu >>

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezent dla chłopaka

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 475 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

1-15 Z 475 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4