Katowice i Śląsk

Szukacie prezentu dla mieszkańców Śląska? Zastanawiacie się co robić w okolicach Katowic? Tutaj znajdziecie fantastyczne propozycje voucherów podarunkowych oraz ...

Szukacie prezentu dla mieszkańców Śląska? Zastanawiacie się co robić w okolicach Katowic? Tutaj znajdziecie fantastyczne propozycje voucherów podarunkowych oraz atrakcji w województwie śląskim. Przekonajcie się jak wiele ma do zaoferowania ten wyjątkowy i niezwykle zróżnicowany rejon obejmujący m.in. Beskidy, Wyżynę Krakowsko-Częstochowską, ale również wielkie skupiska miejskie. W tej kategorii możecie wybierać spośród upominków zarówno dla wielbicieli natury, jak i zwolenników miejskich rozrywek.


Atrakcje: Katowice i okolice

Katowice to stolica województwa śląskiego i wraz z przyległymi miastami (m.in. Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Chorzów, Gliwice) tworzy wielką aglomerację miejską. Mieszkańcy tego regionu nie mogą narzekać na nudę. Bogata oferta kulturalna i rozrywkowa sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zaproponuj kolegom wspólne wyjście na strzelnicę w Chorzowie lub podaruj dziewczynie lot w tunelu aerodynamicznym w Katowicach. A może podejmiesz wyzwanie i spróbujesz swoich sił na flyboardzie? Nie wahajcie się korzystać z atrakcji, które są na wyciągnięcie ręki. Wybierzcie coś dla siebie (lub dla bliskich), kupcie bon i poczujcie moc wrażeń.


Prezent dla Dwojga – Śląsk

W tej kategorii znajdziecie również propozycje dla par. W okolicach Katowic można bowiem spędzić wspaniałe chwile we dwoje. Na przykład w Zamku Lubliniec. Ten magiczny obiekt oferuje romantyczne pakiety pobytowe, które z pewnością zapamiętacie na długo. Taki weekend dla Dwojga może być świetnym pomysłem na prezent na rocznicę. Kolejną opcją jest lot balonem. Śląsk widziany z loty ptaka zrobi na Was ogromne wrażenie, a magiczna aura, która pojawi się podczas lotu jeszcze długo nie zniknie, pozostawiając niezwykłe wspomnienia. Warty polecenia jest również masaż ze szkoleniem dla Dwojga.


Vouchery prezentowe – Katowice

Jaki prezent dla Ślązaka? Tutaj z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla kobiet i mężczyzn, zarówno dla tych młodszych, jak i starszych. Gwarantujemy, że każda propozycja będzie dla osoby obdarowanej fantastyczną i niezapomnianą przygodą. Na przykład jazda Monster Truckiem realizowana w pobliżu Katowic. Próba opanowania tego potężnego pojazdu z pewnością podniesie poziom adrenaliny. Mamy też coś dla koneserów piwa. Kurs kiperski w Katowicach to okazja, aby poznać tajemnice browarnictwa i wziąć udział w profesjonalnej degustacji.


Śląskie prezenty – podaruj moc wrażeń

Na Śląsku można rozwijać pasje oraz przeżywać przygody: pod wodą, w powietrzu i na ziemi. Loty paralotnią w Beskidach oraz loty szybowcem nad Częstochową pozwolą wzbić się ku niebu i skosztować wspaniałego uczucia wolności. Nurkowanie w zalanym kamieniołomie umożliwi poznanie podwodnego świata każdemu, kto lubi eksplorować. A dla fanów motoryzacji polecamy jazdę 4x4 podczas off-roadowego wyzwania w górzystym terenie lub jazdę sportowym autem po torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim niedaleko Katowic.


Kup voucher prezentowy na jedną z atrakcji w okolicach Katowic i na Śląsku. Spełnij marzenia swoich bliskich wręczając im coś wyjątkowego lub przeżyj niezapomniane chwile osobiście korzystając z naszych propozycji.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezenty na Śląsku - Katowice, Rybnik, Gliwice

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 166 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 166 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4