Warsztaty kreatywne

W tej kategorii znajdziecie kreatywne prezenty w postaci voucherów na różnego rodzaju warsztaty, dzięki którym osoba obdarowana zdobędzie nowe umiejętności i roz...

W tej kategorii znajdziecie kreatywne prezenty w postaci voucherów na różnego rodzaju warsztaty, dzięki którym osoba obdarowana zdobędzie nowe umiejętności i rozwinie pasję. Przedstawiamy ciekawe kursy, lekcje i szkolenia - związane z szeroko rozumianym rękodziełem, ale nie tylko. Zapoznajcie się z naszymi propozycjami i podarujcie wyjątkowy upominek, który na długo pozostanie w pamięci.


Kreatywność, twórczość, pomysłowość… To pojęcia, które wzajemnie się przenikają i uzupełniają. Ściśle związane są z proaktywnością i rozwojem. Zarówno na rynku pracy, jak i w relacjach interpersonalnych osoby kreatywne przyciągają o wiele większą uwagę i zainteresowanie, niż osoby, u których brakuje tej cechy. Najlepsze jednak jest to, że kreatywności można się nauczyć. Można ją wyćwiczyć i wytrenować. Aktywizując odpowiednie obszary mózgu, ucząc się nowych rzeczy i doskonaląc swoje umiejętności uwalniane są pokłady kreatywności, dzięki którym życie staje się o wiele ciekawsze. Wręczając bliskim osobom prezenty stymulujące ich kreatywność możecie mieć pewność, że nauka nie pójdzie w las a zabawa będzie wyśmienita.


Kreatywne prezenty dla dorosłych. Dlaczego warto w nie inwestować?

Kreatywność to otwartość umysłu. Proces, podczas którego powstają nowe pomysły, idee i inicjatywy. Dlatego warto trenować tę cechę i zachęcać do treningu innych. Każdy, kto charakteryzuje się kreatywnym myśleniem może pochwalić się uzyskaniem oryginalnych rozwiązań w wielu dziedzinach swojego życia. Kreatywność jest sztuką nieszablonowego działania i stosowania nietypowych elementów w dążeniu do realizacji planów. Przydaje się w każdej z dziedzin życia i coraz częściej wymagana jest także w pracy. Warsztaty twórcze, pasjonujące szkolenia i interesujące kursy pomogą rozwinąć skrzydła.


Kreatywne pomysły na prezent czy prezenty dla kreatywnych?

Nasze propozycje świetnie sprawdzą się jako upominek dla osób kreatywnych. Tacy ludzie bowiem lubią nowe wyzwania, dzięki którym zdobędą nową wiedzę i umiejętności. Zawsze chętnie podejmą się kolejnych eksperymentów. Wszyscy posiadamy w sobie kreatywność, choć czasami potrzebny jest odpowiedni bodziec, aby ją w sobie odkryć, a następnie ciągła praca nad sobą, aby jej nie stracić. Ważne jest, aby aktywnie poszukiwać nowych pomysłów i rozwiązań, próbować a także… uczyć się na błędach. Thomas Edison stworzył najpierw aż 3000 różnych projektów zanim wreszcie trafił na żarówkę. A Picasso namalował tysiące obrazów zanim stworzył swoje największe i najbardziej znane dzieła. Sukces nikomu nie przychodzi łatwo, nawet tym, którzy są utalentowani.


Ciekawe kursy, które rozbudzą kreatywność

Vouchery prezentowe na kreatywne warsztaty, dostępne w tej kategorii mogą stać się czynnikiem do zmiany. Nie każdy bowiem ma śmiałość, aby zrobić pierwszy krok. Wiara w siebie i we własne możliwości to kluczowy czynnik sprzyjający samorozwojowi. Drugi sposób na rozwój kreatywności to wyjście z własnej strefy komfortu. Próbuj nowości! Korzystaj z życia! Eksperymentuj! Ekspresyjne malowanie na płótnie? Dopóki nie sprawdzisz, nie dowiesz się, czy przypadkiem nie drzemie w Tobie drugi Edvard Munch. Wyrażanie siebie za pomocą obrazów jest niesamowicie terapeutyczne. Pozwala zrzucić nadmiar emocji na obraz lub wyciszyć się i zapomnieć o bożym świecie. Lepienie z gliny fantazyjnych naczyń? Nawet jeśli nie jest Ci pisane stworzenie nowej kolekcji ceramiki z Bolesławca, to zawsze z takich warsztatów możesz wrócić z nową misą na owoce do mieszkania. A gdy znajomi będą pytać „gdzie ją kupiłeś?”, wypniesz pierś i dumnie odpowiesz „sam zrobiłem!”.


Kreatywność nie zamyka do szufladki

Być kreatywnym to także łamać zasady i konwenanse, być oryginalnym i nie bać się własnych pomysłów (nawet jeśli są totalnie szalone!). Takie twórcze warsztaty  pomogą odnaleźć się w każdym środowisku, naucz się wyrażać emocje w grupie lub w kameralnym gronie. Malować, lepić, składać, szyć, ruszać się czy fotografować. Warsztaty fotograficzne, po których nauczysz się robić świetne zdjęcia mogą okazać się wstępem do tworzenia wielkoformatowych grafik, stać się sposobem na życie czy wielką pasją. Kurs robienia na drutach to okazja, aby zostać mistrzem prezentów „hand made”, ale także podszlifować swoją cierpliwość i dokładność. Kreatywność nieodłącznie związana jest ze sztuką, bowiem nabywanie i szlifowanie nowych umiejętności napędza do poszukiwania własnych ścieżek niezależnie od dziedziny. Znajdź swój własny styl i idź własną drogą.


Prezenty kreatywne, czyli jakie?

Takie, które zaskoczą w pozytywny sposób, wzbudzą ciekawość i natychmiastową chęć do realizacji. Wszystkie warsztaty dostępne w tej kategorii selekcjonujemy pod kątem ich atrakcyjności. W ofercie znajdzie się coś dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Nauka szycia na maszynie to świetny pomysł na prezent dla przyjaciółki, która lubi oryginalne ubrania. Rozszerzony kurs fotografii to coś dla męża, który nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. Podaruj kreatywny prezent, który wywoła na ich twarzy szeroki uśmiech.


Ciekawe kursy i warsztaty w prezencie. Postaw na kreatywny podarunek

Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu dla osoby, która szuka nowej pasji, postaw na warsztaty kreatywne. Samorealizacja to ostatni, najwyższy szczebel w piramidzie potrzeb Maslowa, dzięki której możemy poczuć pełnię szczęścia. Prezent w postaci warsztatów malarskich, kursu tańca czy lekcji gry na gitarze może okazać się idealnym podarunkiem dla każdego, kto chciałby wyjść poza schemat i przełamać rutynę. Każda nowa umiejętność to kolejny krok ku kreatywności.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Warsztaty kreatywne

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 22 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 22 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2