Prezenty lotnicze

Prezenty lotnicze, które spełniają marzenia i zapewniają niezapomniane emocje. Latanie jest możliwe już nie tylko w snach. Podaruj wyjątkową przygodę swoim bliskim! Marzenia o lataniu są jednymi z najczęście...

Prezenty lotnicze, które spełniają marzenia i zapewniają niezapomniane emocje. Latanie jest możliwe już nie tylko w snach. Podaruj wyjątkową przygodę swoim bliskim! Marzenia o lataniu są jednymi z najczęściej pojawiających się pragnień praktycznie od zawsze. Wybierz idealny sposób na znalezienie się w chmurach i podaruj bliskim w prezencie oderwanie się od ziemi! To niezwykły pomysł na prezent na urodziny lub na rocznicę ślubu!

 

Leć z wiatem!

Prezenty lotnicze w postaci lotu paralotnią lub szybowcem wyzwolą niecodzienne uczucie swobody lotu, którego głównym napędem jest wiatr i powietrze. Podczas takiego przeżycia również myśli potrafią odlecieć gdzieś daleko. Pozwól sobie lub bliskim na odrobinę powietrznych przyjemności. Wybierz lot w ulubionym miejscu Polski - wśród propozycji Prezentokracji znajdują się m.in. lot szybowcem nad Zamkiem Książ, lot motoparalotnią nad rozlewiskiem Warty lub nad Górą Żar.

Ekstremalne skoki spadochronowe lub zachwycające loty w prezencie

Latać można na wiele sposobów. Z adrenaliną lub całkiem spokojnie. Każdy lot jednak dostarcza fantastycznych wrażeń. Wybierz taki, który najlepiej do Ciebie lub Twoich bliskich pasuje. Dla szalonych entuzjastów ekstremalnych przeżyć nie ma chyba lepszego podarunku niż skok ze spadochronem - tysiące emocji i bezcenne wrażenia! Natomiast prezent w postaci lotu widokowego samolotem lub helikopterem to świetna okazja do odkrywania znanych miejsc: duże metropolie, wysokie szczyty górskie czy bezkres morza obserwowane z lotu ptaka robią niezapomniane wrażenie. Dla romantycznych dusz spełnieniem marzeń będzie lot balonem. Zapewni oderwanie się od codzienności i latanie w chmurach, które niemalże można dotknąć. Podróż balonem to znakomity pomysł na prezent dla Rodziców, romantyczny prezent ślubny lub pomysł na wyjątkowe zaręczyny.

Prezenty lotnicze dla zaawansowanych

Ktoś kto raz zakosztuje w podniebnych podróżach prawdopodobnie będzie chciał wzbić się w chmury ponownie. Dla pasjonatów lotnictwa wyjątkowym prezentem będą kursy paralotniarstwa, szkolenia spadochronowe lub szkolenia lotnicze. W czasie szkoleń spadochronowych uczestnicy mają okazję skoczyć samodzielnie ze spadochronem. Podczas szkolenia lotniczego obdarowany będzie mógł usiąść na miejscu pierwszego pilota i samodzielnie opanować przestrzeń powietrzną.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Loty widokowe i podniebne prezenty

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 215 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 215 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4