Warszawa i Mazowsze

Poznaj różne oblicza Warszawy. Zwiedzaj, baw się, żyj, czerp pełnymi garściami z możliwości jakie otwiera przed Tobą stolica. Spełniaj marzenia swoje i bliskich oferując im najbardziej niesamowite przeżycia,...

Poznaj różne oblicza Warszawy. Zwiedzaj, baw się, żyj, czerp pełnymi garściami z możliwości jakie otwiera przed Tobą stolica. Spełniaj marzenia swoje i bliskich oferując im najbardziej niesamowite przeżycia, na jakie mogą pozwolić sobie w centralnej Polsce. Podziwiaj najpiękniejsze zakątki Mazowsza podczas lotu widokowego lub jeszcze bardziej niesamowitej podróży w chmurach balonem. Podaruj emocje na urodziny lub z okazji ślubu czy rocznicy. Doceń pracownika, klienta i kontrahenta decydując się na prezenty biznesowe, które sprzyjają budowaniu trwałych relacji.

 

Oryginalne prezenty i przeżycia w Warszawie

Warszawa - miasto szybkie i intensywne, dorównać kroku mogą mu tylko przeżycia motoryzacyjne. Zadbaj o potężny zastrzyk adrenaliny próbując swoich sił za kierownicą najbardziej luksusowych sportowych samochodów. Ferrari California, Lamborghini Gallardo, Porsche 911 – to tylko niektóre z modeli, dzięki którym poczujesz się jak na prestiżowych rajdach świata. Szukasz jeszcze bardziej niesamowitych emocji za kierownicą? Postaw na mniej popularne środki transportu. Poprowadź tira, zostań operatorem koparki lub wybierz się w szaleńcza wyprawę kombajnem Bizon po polach. Doskonała zabawa i wspomnienia na lata gwarantowane.

 

Stolica pełna perspektyw i możliwości. Wyjdź poza swoją strefę komfortu i otwórz się na zupełnie nowe doświadczenia. Ostra jazda Monster Truckiem, flyboard lub ekstremalny skok ze spadochronem dostarczą Ci wrażeń, o których niełatwo będzie zapomnieć. Poszerzaj swoje horyzonty podczas licznych kursów i warsztatów. Nigdy nie jest za późno, żeby rozwijać pasje i umiejętności. Szkolenie lotnicze, kurs sushi, nauka śpiewu lub gry na instrumencie – pozwól się zainspirować lub podaruj spełnienie marzeń swoim najbliższym. A gdy zabraknie Ci weny koniecznie skorzystaj z naszych pomysłów na ciekawe spędzenie czasu w Warszawie.

 

Jak odpocząć w Warszawie?

Warszawa może nie jest najbardziej zrelaksowanym miastem w Polsce, ale na pewno nie brakuje tu okazji, żeby całkowicie się odprężyć. Masaż stemplami kawowo-cynamonowymi, zmysłowy odpoczynek w aromatycznej woni olejków eterycznych, a nawet cały dzień spędzony w luksusowym SPA, a może nawet romantyczny weekend SPA pod Warszawą? Pomysłów jest wiele, by podarować błogi relaks dla Niej i dla Niego.

 

Nowe miasto najlepiej poznawać od kuchni. Odwiedź najbardziej smakowite lokale w stolicy, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas spotkania z przyjaciółmi, jak i romantycznej kolacji z ukochaną osobą. Do wykwintnych dań pasują tylko wysokiej klasy alkohole. Dzięki degustacjom whisky i wina, a także podczas profesjonalnego kursu piwnego z amatora będziesz miał okazję stać się prawdziwym przewodnikiem po świecie najlepszych trunków.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Warszawa: Prezenty i atrakcje

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 261 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 261 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4