Prezenty dla Szefa & Biznesmena

Wybór odpowiedniego prezentu dla szefa jest nie lada wyzwaniem. Taki upominek powinien być niebanalny, przemyślany i odpowiadający gustowi Twojego zwierzchnika. Zastanawiasz się, który z eleganckich prezentó...

Wybór odpowiedniego prezentu dla szefa jest nie lada wyzwaniem. Taki upominek powinien być niebanalny, przemyślany i odpowiadający gustowi Twojego zwierzchnika. Zastanawiasz się, który z eleganckich prezentów dla biznesmena będzie tym oryginalnym i trafionym podarkiem, który sprawi, że szef poczuje się naprawdę doceniony, a zarazem dostrzeże Twoją kreatywność lub zaangażowanie pracowników firmy? Postaw na prezenty - przeżycia, które zaskoczą swoją oryginalnością i nie pozwolą o sobie zapomnieć przez długi czas.

Oryginalny prezent dla szefa

W tej kategorii z pewnością znajdziesz wiele oryginalnych propozycji i pomysłów na jedyny w swoim rodzaju prezent. Dla szefa z zamiłowaniem do mocnych wrażeń polecamy kurs paralotniarstwa, szkolenie lotnicze lub rajdowy trening jazdy. Na prezent dla biznesmena lubiącego relaks i dbającego o wygląd zewnętrzny doskonałym upominkiem będzie pakiet zabiegów w SPA. Ekskluzywnym prezentem dla managera ceniącego rozkosze podniebienia będzie degustacja whisky, piwa czy wina lub elegancka kolacja dla Dwojga. Coś dla siebie znajdzie również szef miłośnik ryku silnika i pisku opon. Szalone jazdy samochodami sportowymi: Ferrari, Lamborghini czy Lotus z pewnością zachwycą każdego amatora motoryzacji. W bogatej ofercie pomysłów na prezenty dla szefa i biznesmena z pewnością znajdziesz przeżycia odpowiadające preferencjom, zainteresowaniom i temperamentowi obdarowanego.


Co kupić szefowi na urodziny?

Jeśli w Waszej fimie macie zwyczaj sprawiania sobie podarunków urodzinowych, to właśnie w tej kategorii znajdziecie ciekawe pomysły na prezent dla szefa, biznesmena, managera lub pracownika. Wybór upominku może nie być łatwy, ale prezent w postaci vouchera na przeżycie z pewnością przypadnie do gustu jubilatowi. Będzie to niezobowązujący podarunek, a jednoczeście coś oryginalnego i zaskakujacego. Degustacja whisky, wizyta w winnicy, lot helikopterem... Podejmij decyzję w oparciu o zainteresowania, pasję lub styl bycia osoby obdarowanej


Elegancki prezent dla managera na pożegnanie?

Jeżeli chcesz mieć pewność, że trafisz z prezentem w gust szefa, a równocześnie nie jesteś pewien jego preferencji, nie martw się, jeszcze nie wszystko stracone! Wybierz jedną z Kolekcji Przeżyć - eleganckich zestawów prezentowych zawierających wybór spośród ponad 50 propozycji, od ekstremalnych atrakcji w powietrzu, wodzie, na torze jazdy, przez atrakcyjne propozycje rekreacyjne, kulinarne odkrycia i degustacje, aż po idealny relaks w SPA. Taki pakiet z pewnością umożliwi zwierzchnikowi wybór opcji idealnej i pomoże docenić Twoją pomysłowość. Bez względu na to czy przedmiotem twoich poszukiwań jest nietuzinkowy podarunek dla dyrektora firmy na 60 urodziny czy też prezent dla menedżera, dla każdego z nich możesz znaleźć coś wyjątkowego. Nie wahaj się dłużej i wybierz niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju przeżycia. Postaw na rozwiązania, które dostarczą wyjątkowych emocji i cudownych wspomnień na długie lata.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezent dla szefa, biznesmena, managera, który pozwoli Ci zrobić wrażenie

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 429 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 429 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4