Prezenty dla Taty

Małe księżniczki i ich ojcowie. Relacja córki z Tatą należy do szczególnych. To on jako pierwszy nosi ją na rękach, sprawia, że nabiera pewności siebie, czuje się mądra i kochana. Syn chce spędzać z Tatą jak...

Małe księżniczki i ich ojcowie. Relacja córki z Tatą należy do szczególnych. To on jako pierwszy nosi ją na rękach, sprawia, że nabiera pewności siebie, czuje się mądra i kochana. Syn chce spędzać z Tatą jak najwięcej czasu. Razem wkraczają w świat męskich rozrywek, idą na mecz, majsterkują przy samochodzie, naprawiają rower.

Każda córka i każdy syn, wybierając upominek dla Ojca, szukają takiego, który ucieszy obdarowanego, a zarazem będzie niespotykany i unikalny jak łącząca ich więź. Okazji, by sprawić wspaniałą niespodziankę jest wiele, więc gdy po raz kolejny w ostatniej chwili będziesz się zastanawiać jaki prezent wybrać dla Taty koniecznie postaw na przeżycia. To gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych emocji.

 

Tata ekstremalny? Prezenty dla Taty, który lubi mocne wrażenia!

Każdego tatę ceniącego silne emocje ucieszy tak ekstremalny prezent jak jazda autem sportowym Subaru Impreza lub Mitsubishi Evo. Wreszcie będzie mógł docisnąć pedał gazu bez ograniczeń i poczuć się jak kierowca na największych rajdach świata. Wielbiciel niestandardowych rozwiązań z całą pewnością doceni szalony pomysł na prezent dla taty w postaci jazdy koparką, przejażdżki czołgiem lub ostrą jazdę kombajnem Bizon przez pola. Z kolei amator podniebnych wrażeń z chęcią wykorzysta widokowy lot samolotem, szybowcem lub motolotnią.

Pomysły na prezent dla Ojca na pełnym relaksie

Coś dla siebie znajdzie również tato, który lubi otrzymywać podarunki praktyczne, rozwijające jego pasje i relaksujące. W takim przypadku świetnie sprawdzi się np. bon prezentowy na kurs piwny lub degustację whisky. To oryginalny pomysł na 60. urodziny dla taty, dzień ojca czy po prostu okazja do wyrażenia miłości. Zastanów się, o czym zawsze marzył Twój tato. Może to dobry czas, żeby zapisać go na naukę gry na gitarze, saksofonie lub kurs motorowodny.

 

Zapracowany tata będzie mógł odprężyć się, spędzając weekend na żaglach lub korzystając z luksusowego pakietu SPA. A jeśli dawno nie rozmawialiście, zabierz tatę na kolację lub zaproś go tam razem z mamą. Wspaniałe wspomnienia gwarantowane.

Taka niespodzianka w formie przeżycia niewątpliwie zaskoczy nawet najbardziej wybrednego ojca i pozwoli spełnić jego najskrytsze marzenia. Tata nie zawsze okazuje emocje, ale ten szczery uśmiech radości na jego twarzy z pewnością zauważysz. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest prezent na 60. urodziny dla taty czy szukasz pomysłowego podarunku na Dzień Ojca czy po prostu wspólne spędzenie z nim czasu, znajdziesz tu rozwiązanie szyte na miarę.

 

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezent dla taty, który sprawią mu super radość

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 544 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 544 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4