Uroda i relaks

Zdrowe i zadbane ciało to podstawa dobrego wyglądu i wspaniałego samopoczucia. Relaksujące masaże i zabiegi pielęgnacyjne pozwolą Ci zapomnieć o codzienności. To doskonały sposób na odprężenie zarówno ciała,...

Zdrowe i zadbane ciało to podstawa dobrego wyglądu i wspaniałego samopoczucia. Relaksujące masaże i zabiegi pielęgnacyjne pozwolą Ci zapomnieć o codzienności. To doskonały sposób na odprężenie zarówno ciała, jak i umysłu. Podaruj najbliższym odrobinę zapomnienia. Zmysłowe chwile pachnące kawą, winem lub żurawiną w specjalnie przygotowanych pakietach dedykowanych dla Niej i dla Niego.Pobudzająca kawa, oszałamiające migdały, a może opóźniające procesy starzenia wino – tym razem ich zbawienny wpływ odczujesz na własnej skórze. Przekonasz się, jak czas staje w miejscu, a metryka się cofa. Doskonała pielęgnacja i luksusowe zabiegi to nie tylko wymarzony prezent dla kobiety. Kąpiel piwna, rozluźniający masaż całego ciała, masaż stemplami sanshui i inne rytuały przygotowaliśmy specjalnie, żeby zadbać również o Twojego mężczyznę.

METAMORFOZY I SESJE FOTO - NIE TYLKO NA WIECZÓR PANIEŃSKI


Uroda nie przemija, ale na przestrzeni lat nieustannie się zmienia. Profesjonalna sesja zdjęciowa pozwala zatrzymać czas i pozostawić różne swoje oblicza nie tylko we wspomnieniach, ale także w albumie. Zdjęcia to również idealny sposób, by uchwycić w kadrze te najbardziej ulotne momenty, jak narodziny dziecka czy ślub. Sesja zdjęciowa dla przyszłej mamy będzie wspaniałym przeżyciem i piękną pamiątką na lata.

 

Podobnie jak wieczór panieński, podczas którego jak przystało na królowe wieczoru staniecie przed obiektywem profesjonalisty, by z gracją pozować razem lub w towarzystwie prawdziwego modela. Profesjonalna sesja foto to również okazja, żeby rozbudzić w sobie kobiecość, poczuć się atrakcyjną w swoim ciele, a nawet zupełnie zmienić wizerunek dzięki poradom doświadczonego stylisty, wizażysty i fryzjera.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Uroda i relaks

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 148 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 148 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4