Prezenty na 50 urodziny

Prezenty na 50 urodziny

Prezent na 50 urodziny musi być wyjątkowy. Bo i okazja jest jedyna w swoim rodzaju. Pamiętajmy jednak, że jubilaci świętując tę okrągłą rocznicę chcą poczuć, że są w sile wieku, że przed nimi jeszcze mnóstwo...

Prezent na 50 urodziny musi być wyjątkowy. Bo i okazja jest jedyna w swoim rodzaju. Pamiętajmy jednak, że jubilaci świętując tę okrągłą rocznicę chcą poczuć, że są w sile wieku, że przed nimi jeszcze mnóstwo ciekawych doświadczeń, niezapomnianych chwil szczęścia i emocji, których mogą doświadczyć. Zapomnijmy więc o bujanych fotelach, ciepłych kapciach i butelce 50-letniej whisky.


Nie wiesz jaki jest najlepszy prezent na 50 urodziny?

Wyjdź poza schemat i zaplanuj niezwykły prezent na 50 urodziny - niezwykłą niespodziankę, który zrobi prawdziwą furorę. Podaruj jubilatowi piękne, niezapomniane przeżycie, kolejne doświadczenie życiowe, które będzie z radością wspominał. Fantastyczne wydarzenie, o którym zawsze marzył, lecz zabrakło mu czasu, by je zrealizować. Niech ten jubileusz upłynie na wesoło!

W naszym Królestwie Prezentów znajdziesz moc niezwykłych i oryginalnych propozycji na prezenty na 50-tke z fantazją. Emocjonująca przejażdżka za kierownica sportowego auta, takiego jak Ferrari lub Lamborghini to doskonała propozycja dla mężczyzny - fanów motoryzacji. Dla smakoszy polecamy degustację wina i zwiedzanie klimatycznej winnicy. Dla hobbystów proponujemy kursy tańca, fotografii, gry w golfa. Dla zapracowanych - aromatyczny, relaksujący masaż, ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny lub weekend spa w prezencie. Dla kolekcjonerów wrażeń - niezapomniany lot balonem, motolotnią lub szybowcem. Na nic –jeszcze nie jest za późno!

 

Jaki oryginalny prezent można podarować Mamie lub Tacie na 50 urodziny?

Dla jubilata z pewnością od rzeczy ważniejsze są uczucia, a od samorealizacji cenniejszy czas z rodziną. Podaruj mu zatem to, co dla niego będzie miało największą wartość – wyjątkową rodzinną przygodę! Wspólny lot balonem może okazać się najpiękniejszym momentem życia, a rodzinna zabawa w escape-roomie doskonałą okazją do świętowania pięćdziesiątki i wspaniełej integracji pokoleń. Prezent dla mamy lub taty na 50 urodziny to również doskonała okazja by za wszystko podziękować – skorzystaj z niej!

 

Elegancki prezent na 50 dla mężczyzny i kobiety zawsze zrobi wrażenie

Przejrzyj nasze niezwykłe propozycje i przekonaj się, że Prezentokracja to prawdziwy skarbiec  pomysłów na prezent na urodziny dla 50-latka. Jeśli nie wiesz, jaki upominek wybrać, skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zakup Kolekcję Przeżyć. Elegancko opakowany zestaw zawiera wybór ponad 60 wyjątkowych atrakcji. Osoba obdarowana może sama wybrać Przeżycie, które najbardziej jej się spodoba i zrealizować je w dogodnym terminie.

1-15 Z 284 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 284 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4