Nagrody jubileuszowe

 

Nagradzanie lojalności na podstawie stażu pracy

Odpowiednie docenienie wysiłków Państwa pracowników może mieć bezpośredni pozytywny wpływ na efektywność ich pracy. Już w 2004 badania brytyjskiego Institute for Employment Studies wskazywały, iż pracownicy postrzegają uznanie wartości ich pracy w oczach pracodawcy jako najważniejszy czynnik wpływający na satysfakcję w miejscu pracy, umieszczając jednocześnie wynagrodzenie finansowe dopiero na szóstym miejscu.

Dlatego też znalezienie właściwej nagrody jest niezwykle istotne. Okazanie wdzięczności wobec pracowników i docenienie ich wkładu w firmę może mieć decydujący wpływ na wyniki całej organizacji. Dla przykładu, większa satysfakcja z pracy przekłada się na przyjaźniejszą atmosferę pracy, formuje kulturę firmy i przyczynia się do zwiększenia motywacji pracowników, co wpływa na zwiększenie wydajności ich pracy

Na dzisiejszym rynku pracy zmiana pracodawcy co dwa, trzy lata nie jest niczym nadzwyczajnym, dlatego nagradzanie pracowników, którzy decydują się zostać z Państwa firmą na dłużej jest niezwykle istotne.

W procesie wyboru nagród jubileuszowych dla pracowników kluczowa jest zarówno kreatywność i oryginalność, jak i to, aby nagroda trafiła w gusta odbiorcy.

Przeżycia i produkty premium

 

W naszej ofercie znajduje się nie tylko ponad 700 różnorodnych przeżyć, które można realizować na terenie całego kraju, ale też szeroki wybór produktów premium z najbardziej pożądanych kategorii prezentowych.

Każda z tych nagród dostępna jest indywidualnie, ale jeśli chcecie mieć Państwo pewność, że prezent będzie trafiony, proponujemy eleganckie zestawy z możliwością samodzielnego wybrania nagrody przez pracownika:

 

Kolekcje Lifestyle

to zestaw produktów premium do wyboru (8 rodzajów Kolekcji Lifestyle, zakres cenowy od 100 - 4000 zł brutto / 81 - 3250 zł netto)

Kolekcje Lifestyle Plus

to zestaw łączący zarówno przeżycia jak i produkty premium (4 rodzaje Kolekcji Lifestyle Plus, zakres cenowy od 200 - 4000 zł brutto / 163 - 3250 zł netto)

Kolekcje Lifestyle Time (zegarki)

to klasyczny zestaw jubileuszowy umożliwiający obdarowanemu samodzielny wybór jednego z markowych zegarków (3 rodzaje Kolekcji Lifestyle Time o wartości , zakres cenowy od 970 - 4000 zł brutto / 790 - 3250 zł netto)

Nagrody mogą zostać opatrzone logo Państwa firmy, istnieje także możliwość dodatkowej personalizacji.

Nagradzanie stażu w Państwa firmie

 

Istotne jest to, aby pracownicy byli świadomi istnienia programu nagradzania stażu pracy od samego początku. To pozwala Państwu regularnie sygnalizować poprzez oryginalne, niebanalne i atrakcyjne nagrody jubileuszowe, iż lojalność jest istotną wartością w Państwa organizacji.

 Jak możemy pomóc?

 

Wybór właściwych nagród może być czasochłonny i wymaga przekrojowej znajomości oferty i możliwości personalizacji, dlatego nasi konsultanci zawsze służą pomocą w zakresie dostosowania zakresu i formy programu do Państwa potrzeb. Współpracujemy z dużą liczbą sprawdzonych podwykonawców, producentów i dystrybutorów, co pozwala nam przygotowywać unikalne propozycje w oparciu o pomysły przygotowane specjalnie dla Państwa. Opracowywane w ten sposób programy mogą mieć charakter osobnego przedsięwzięcia lub też mogą stanowić integralną część szerszej strategii nagradzania i motywacji.

 


Kontakt

Agata Kubiak
Manager B2B

agata.k@prezentokracja.pl             

tel.: 535 812 610

Prezentokracja

info@prezentokracja.pl

tel.: 500 163 609

tel.: 71 350 02 06