Motywowanie zespołu

Poznajcie się lepiej! Zgrany zespół osiąga lepsze efekty, łatwiej przezwycięża trudności, sprawnie się komunikuje. Nie bez przyczyny teambuilding od lat zyskuje na popularności. Wyjście lub wyjazd integracyj...

Poznajcie się lepiej! Zgrany zespół osiąga lepsze efekty, łatwiej przezwycięża trudności, sprawnie się komunikuje. Nie bez przyczyny teambuilding od lat zyskuje na popularności. Wyjście lub wyjazd integracyjny to okazja do zdystansowania się od codziennej pracy i zdobycia nowych umiejętności. Biorąc udział w zadaniach zespołowych pracownicy uczą się współpracy w grupie. Dlatego zapomnijcie o deadline‘ach i targetach i spędźcie ze sobą czas. Zastanawiasz się jak zorganizować udaną imprezę integracyjną, a może chcesz nagrodzić pracowników za realizację ważnego projektu? Skuteczna motywacja to działania ukierunkowane na potrzeby konkretnych zespołów pracowników i firm, dlatego zastanów się jakie cele chcesz osiągnąć i pozwól sobie pomóc w ich realizacji.

ROZWÓJ

Zależy Ci na kreatywności pracowników? Dodaj im skrzydeł! Tylko najlepsi liderzy wiedzą jak wyzwolić potencjał swoich pracowników i zachęcić ich do rozwijania swoich możliwości. W powietrzu świat nie ma barier. Loty balonem, loty widokowe Cessną, śmigłowcem lub helikopterem dostarczą wam nie tylko niesamowitych widoków, ale także pozwolą spojrzeć na służbowe zadania z innej perspektywy. Woda od lat inspiruje do odkrywania nowych lądów. W poszukiwaniu nowych rozwiązań trzeba wzbić się ponad utarte szlaki i schematy. Urokliwa Odra, relaksujące Mazury czy zupełnie nieprzewidywalny Bałtyk, w naszej ofercie znajdziecie bogatą ofertę rejsów dla mniej lub bardziej doświadczonych żeglarzy. Wybierzcie się w ekstremalną podróż łodzią motorową lub pozwólcie sobie na swobodne dryfowanie pod żaglami. Kto wie dokąd razem możecie jeszcze dopłynąć.

BUDOWANIE ZESPOŁU

Setki maili i połączeń telefonicznych to wciąż za mało, żeby się poznać. A co jeśli zamiast biura, zostalibyście zamknięci w mitycznej krainie lub laboratorium? Pokoje zagadek typu escape room od lat zyskują na popularności. Przezwyciężając przeciwności losu doskonalicie umiejętność logicznego myślenia i szybkiego kojarzenia faktów, a presja czasu wymusza współpracę w drodze do osiągnięcia wspólnego celu. Otwórzcie się na nowe doświadczenia: kurs barmański a może nauka wspinaczki skalnej. Taka forma spędzenia czasu pozwala na lepsze poznanie cech charakteru współpracowników, zidentyfikowanie ról jakie każdy z was pełni w zespole, a co najważniejsze zapewnia radość ze wspólnych sukcesów!

ZARZĄDZANIE STRESEM I KOMUNIKACJA

Na co dzień towarzyszy wam presja czasu, a zdenerwowanie utrudnia osiąganie lepszych wyników? Zastrzyk adrenaliny to doskonały sposób na lepsze samopoczucie i rozładowanie napięcia. Weekend off-road to wolność, przygoda i okazja do sprawdzenia się w ekstremalnych sytuacjach. Czy po starciu z piaszczystymi wydmami, wąwozami, błotem i wodą, coś jeszcze zdoła was powstrzymać? A jeśli negatywne emocje pojawiają się wewnątrz zespołu może warto je rozładować np. zdrową sportową rywalizacją na torze gokartowym lub podczas rozgrywek laserowego paintballu. Firmowe legendy, zdjęcia na instagramie i ten gwar rozmów na korytarzu. Najlepsze przeżycia to te, o których chce się pamiętać długimi latami. Gwarantujemy, ze po dawce niesamowitych wrażeń wrócicie do obowiązków pełni energii i zapału. Tym bardziej, że odtąd łączyć będzie was już nie tylko praca, ale i wspólne wspomnienia. Enjoy!

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Przeżycia dla grup

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 260 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 260 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4