Przygoda z lataniem ww tunelu aerodynamicznym to niepowtarzalna możliwość doświadczenia swobodnego lotu, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią doświadczać niezwykłych emocji i zdobywać nowe doświadczenia. Zastrzyk adrenaliny i wyjątkowe wspomnienia gwarantowane.

Czym jest tunel aerodynamiczny?

Tunel aerodynamiczny to nowoczesny symulator swobodnego spadania, w którym grawitacja przestaje istnieć. Tunel ma średnicę 4,5 metra, a możliwość swobodnego utrzymywania się w powietrzu zapewniają wentylatory dużej mocy wytwarzające jednorodny strumień powietrza o prędkości do 300 km/h.

Dla kogo tunel aerodynamiczny w prezencie?

Przygoda w tunelu aerodynamicznym jest przeznaczona dla wszystkich – łącznie z małymi dziećmi. To spełnienie marzeń o lataniu z wyeliminowaniem zagrożeń towarzyszącym przeważnie sportom lotniczym. Do realizacji prezentu nie jest wymagane doświadczenie ani specjalne przygotowanie. Podczas lotu uczestnikowi towarzyszy instruktor, który daje wskazówki dotyczące odpowiedniego ułożenia ciała.

To doskonały pomysł na wyjątkowy prezent, oryginalną randkę lub zdobycie nowego doświadczenia.

Dlaczego warto polecieć w tunelu aerodynamicznym?

Swobodny lot od wielu lat zarezerwowany był dla nielicznych. Tej przyjemności mogli skosztować kosmonauci oraz amatorzy sportów ekstremalnych skaczący ze spadochronem. Możliwość sprawdzenia, co się dzieje z ciałem gdy grawitacja nie istnieje jest niezwykłym doświadczeniem. To wyjątkowy sport, niezwykłe przeżycie oraz znakomita zabawa. Wydaje Ci się, że latanie jest proste? Spróbuj, a się przekonasz, że pierwsze kilka minut dla każdego są potężną dawką emocji.