Prezenty na 60 urodziny w postaci przeżyć - rejsy, loty widokowe, wyjątkowe chwile

Prezenty na 60 urodziny

Prezent na 60 urodziny musi być wyjątkowy i dopasowany do stylu życia jubilata. Taka okrągła rocznica to świetna okazja, aby zrobić coś tak spektakularnego jak skok ze spadochronem, albo spełnić inn...

Prezent na 60 urodziny musi być wyjątkowy i dopasowany do stylu życia jubilata. Taka okrągła rocznica to świetna okazja, aby zrobić coś tak spektakularnego jak skok ze spadochronem, albo spełnić inne marzenie – o locie balonem, szybowcem czy może o rejsie jachtem na Mazurach. Warto skorzystać z tej okazji i podarować na 60-tkę wyjątkowy prezent – przeżycie.

 

Oryginalne prezenty na 60 urodziny

Co kupuje się zwykle na taką okazję? Sweter, książkę, butelkę dobrej whisky? A może, zamiast butelki lepiej podarować profesjonalną  degustację whisky? Zamiast butelki wina – kolację we Dwoje? Zamiast płyty CD – zaproszenie na koncert i kolację? Przeżycia bywają cenniejsze niż rzeczy – szczególnie że w wielu przypadkach 60-latek ma już wszystko, czego potrzebuje.

 

Prezent na 60 urodziny dla Taty

60 lat to piękny wiek, takie urodziny zasługują na piękną oprawę i są idealną okazją do tego, aby podziękować ojcu za wychowanie i wsparcie. Jak najlepiej to zrobić? Podarować mu piękne chwile, które dostarczą mu radości i wzruszeń. Zawsze marzył mu się widokowy lot samolotem nad miastem - we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i innych miastach Polski jest to możliwe. A może w jego stylu jest rejs jachtem na Mazurach? Po 60-tce będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby takie marzenia realizować - warto mu w tym pomóc.

 

Prezenty na 60-te urodziny mamy

Chwila tylko dla niej w SPA czy rodzinny rejs motorówką po Odrze? Relaksujący masaż czy zwiedzanie winnicy? A może relaksujący floating? Wybierz dla mamy na 60 urodziny prezent, który na prawdę ją uszczęśliwi. Dostarczy przeżyć, których jeszcze nie miała lub pozwoli na odpoczynek i relaks, bo przecież nikt tak jak ona na to nie zasługuje. A może zamiast wybierać podarujesz jej Kolekcję Przeżyć - niech mama sama wybierze dla siebie prezent. Może okaże się, że tak naprawdę to marzy o locie paralotnią, tylko nigdy się do tego nie przyznała? Taki upominek, to będzie strzał w dziesiątkę!

 

Pomysły na prezenty na 60 urodziny dla Pary?

Czy 60 urodziny nie są wprost idealną okazją, aby podarować rodzicom chwilę odpoczynku? Weekend w SPA  lub romantyczny weekend we Wrocławiu  sprawdzi się w tym przypadku doskonale. A może idealnym prezentem będzie weekend off-road i SPA w Wielkopolsce? Niech to będzie niezapomniany prezent, dodający energii na kolejne lata.

1-15 Z 172 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 172 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4