Prezenty na 60 urodziny

Czy Twój Tata albo Twoja Mama właśnie skończyli 60 lat? A czy przypadkiem Ty nie jesteś ich już dawno samodzielnym „dzieckiem”? Spróbuj zagospodarować wolny czas rodziców, by chętniej uczestniczy...

Czy Twój Tata albo Twoja Mama właśnie skończyli 60 lat? A czy przypadkiem Ty nie jesteś ich już dawno samodzielnym „dzieckiem”? Spróbuj zagospodarować wolny czas rodziców, by chętniej uczestniczyli w różnego rodzaju aktywnościach oraz rozwijali swoje pasje. Przed nimi jeszcze przecież całkiem sporo życia! Nawet WHO uznaje, że metryka nie oddaje właściwego procesu dojrzewania, a co dopiero ekhm… s t a r o ś c i. Zaraz, zaraz – jakiej starości? Szwajcarscy badacze ustalili niedawno, że najszczęśliwsi i najbardziej pewni siebie jesteśmy właśnie w wieku 60 lat, więc kto tu mówi o starzeniu? W tym wieku dopiero się rozkręcamy.


Oryginalne prezenty na 60 urodziny


Upominek z okazji 60-tych urodzin musi być wyjątkowy, dobrze przemyślany i dopasowany do stylu życia Jubilata. Taka okrągła rocznica to świetna okazja, aby zrobić coś bardzo spektakularnego. Dla odważnych mógłby to być skok ze spadochronem albo lot balonem, szybowcem ewentualnie rejs jachtem po mazurskich jeziorach. Warto wykorzystać tę sytuację na podarowanie wyjątkowego prezentu jakim jest “przeżycie”.


A co zwykle kupuje się na taką okazję? Sweter, książkę, butelkę dobrego wina? A może, zamiast jednej takiej butelki lepiej podarować degustację wina w towarzystwie profesjonalnego sommeliera? Zamiast butelki eleganckiej whisky – kolację we Dwoje? Zamiast płyty CD – zaproszenie na koncert i kolację? Przeżycia bywają cenniejsze niż rzeczy – szczególnie, że w wielu przypadkach 60-latek ma już wszystko, czego potrzebuje. To piękny wiek i takie urodziny zasługują na fantastyczną oprawę i jednocześnie bywają idealną okazją do tego, aby podziękować Rodzicom za wychowanie i wsparcie.  


Prezent na 60 urodziny dla Taty

60 lat to złoty wiek, więc takie urodziny zasługują na wyjątkową oprawę i są idealną okazją do tego, aby podziękować Ojcu za wychowanie i wsparcie. Jak najlepiej to zrobić? Podarować mu piękne chwile, które dostarczą radości i wzruszeń. Zawsze marzył o widokowym locie samolotem nad miastem – we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i innych miastach Polski jest to możliwe. A może w jego stylu jest rejs jachtem na Mazurach? Po 60-tce będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby takie marzenia realizować  – warto mu w tym pomóc.
 

Prezenty na 60-te urodziny Mamy

Chwila tylko dla niej w SPA czy rodzinny rejs motorówką po Odrze? Relaksujący masaż lub zwiedzanie winnicy? A może relaksujący floating? Wybierz dla Mamy na 60 urodziny prezent, który naprawdę ją uszczęśliwi. Dostarczy przeżyć, których jeszcze nie miała lub pozwoli na odpoczynek i relaks, bo przecież nikt tak jak ona na to nie zasługuje. A może zamiast wybierać podarujesz jej Kolekcję Przeżyć – niech mama sama wybierze dla siebie prezent. Może okaże się, że tak naprawdę to marzy o locie paralotnią, tylko nigdy się do tego nie przyznała? Taki upominek, to będzie strzał w dziesiątkę!
 

Pomysły na prezenty na 60 urodziny dla Pary

Czy 60 urodziny nie są wprost idealną okazją, aby podarować Rodzicom chwilę odpoczynku? Weekend w SPA  lub romantyczny weekend we Wrocławiu  sprawdzi się w tym przypadku doskonale. A może najlepszym prezentem będzie weekend off-road i SPA w Wielkopolsce? Niech to będzie niezapomniany prezent, dodający energii na kolejne lata.

Magiczna bariera 60-tki otwiera co prawda okres nazywany „początkiem poważnego wieku", ale wszystkie pokolenia toczą tę nierówną egzystencjalną bitwę o plusy i minusy aktualnej długości życia. Niemal każde nasze „okrągłe" urodziny skłaniają do rozmyślań i nastrajają melancholijnie. Dwudziestolatkowie przeżywają emocje związane ze zdobyciem niezależności. Dekadę później, trzydziestolatkowie łapią doła z powodu utraconej młodości, a 40stki? Dlaczego przyjęło się, by nazywać je „ryczącymi"? Od tego tylko krok do „kryzysu wieku średniego"; i „siedmiu plag egipskich". Oh, come on! Ktoś tu się chyba zagalopował. Naukowcy są zgodni – ukończenie 40-ego roku życia rozpoczyna powolny proces wzrostu poczucia własnej wartości i stabilizacji życiowej, który osiągamy właśnie w wieku 60 lat.


60-letnia szczęśliwość

Okazuje się bowiem, że nasz ludzki gatunek, osiąga równowagę, harmonię i zen, a także najwyższy poziom radości z życia właśnie wtedy, gdy przekracza 60-tkę! Według mędrców tego świata to najbardziej stateczny okres w pracy i relacjach. W tym wieku nadal jesteśmy aktywni, mamy bogate życie towarzyskie i inwestujemy w budowanie więzi społecznych. Szukamy dla siebie zajęć, mamy niewiele czasu na nudę – to sprawia, że w tym wieku najrzadziej cierpimy z powodu obniżenia nastroju i odkrywamy nowe pasje.


Ciesz się życiem i śmiało patrz w przyszłość

Właśnie nadeszły Twoje złota lata – zawalcz o nie, by były dobre! Bądź dla siebie życzliwy i traktuj swoje ciało z troską. W ciągu dotychczasowego życia zapracowałeś na dobrą starość, nadszedł więc czas na odcinanie kuponów. Przed Tobą jeszcze co najmniej ćwierćwiecze w zdrowiu i formie. A to znaczy, że taka prawdziwa starość dopiero nadejdzie, kiedyś, w nieokreślonej przyszłości – po co więc zaprzątać sobie nią głowę? O kondycję i stan naszego zdrowia powinniśmy dbać przez całe życie, nie oznacza to jednak, że w wieku 60-ciu lat nie można nic zmienić czy poprawić. Wręcz można i trzeba! Nadeszła moda na niepalenie, na rozmaite aktywności, na jedzenie zdrowych produktów. Jeśli do tej pory byłeś w tyle z najnowszymi trendami - nadrabiaj! Rozpieszczaj się i wybieraj wśród naszych ofert SPA, masaży czy pakietów rekreacyjnych. Gorące kamienie robią robotę w każdym wieku, a jacuzzi? No kto nie lubi bąbelków?


Solo czy we dwoje?

Możesz wybierać wśród naszych propozycji skierowanych zarówno do dwóch osób jak i do jednej. Możesz próbować nowych rzeczy, które wypełnią Twój wolny czas i sprawią, że wciąż zachowasz aktywność i drugą młodość. Nadmiar wolności może być w tym momencie atutem, bo absolutnie nikt i nic nie będzie Cię ograniczać w spełnianiu marzeń. Przygotuj się do korzystania z radości, jaką daje złoty wiek 60-ty – znajdź hobby, pasję, zapisz się na kurs. Może taki, który łączy w sobie elementy rysunku i wiedzy o sztuce? Albo odkryje przed Tobą tajniki fotografii? Wyjdź z domu i rozejrzyj dookoła – po drodze na pewno nie zabraknie Ci obiektów wartych fotografowania. Możesz nauczyć się podstawowej obróbki zdjęć, a następnie raczyć rodzinę pokazami slajdów w czasie niedzielnych obiadów. Możliwości jest sporo – wierzymy, że uda Ci się znaleźć u nas coś wyjątkowego.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezenty na 60 urodziny w postaci przeżyć - rejsy, loty widokowe, wyjątkowe chwile

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 505 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 505 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4