Loty helikopterem

Wyjątkowe lokalizacje, niesamowite widoki i moc niezapomnianych wrażeń! Podaruj lot widokowy helikopterem. To niecodzienne przeżycie na długo pozostanie w pamięci obdarowanych. Zaproś ukochaną osobę na wypra...

Wyjątkowe lokalizacje, niesamowite widoki i moc niezapomnianych wrażeń! Podaruj lot widokowy helikopterem. To niecodzienne przeżycie na długo pozostanie w pamięci obdarowanych. Zaproś ukochaną osobę na wyprawę w chmury - cieszcie się we dwoje niezwykłym uczuciem, tak różnym od lotu samolotem. Lot śmigłowcem to również doskonała okazja na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Dla młodszych i starszych, dla kobiet i mężczyzn. Widoki są nieziemskie a wspomnienia... wieczne! Podobnie jak w czasie lotu wiatrakowcem, który również jest wyjątkowym statkiem powietrznym zapewniającym niezapomniane chwile.

NAJLEPSZY PREZENT - LOT HELIKOPTEREM??

Oderwanie się od ziemi na pokładzie śmigłowca pozwala poczuć wyjątkowe emocje. Niemalże pionowy lot w górę, panoramiczne widoki i spektakularne manewry to atuty, które przemawiają za wyborem tego statku powietrznego. To nie tylko idealny prezent na 40 urodziny, prezent na rocznicę śłubu lub pomysł na wieczór kawalerski – to doskonały pretekst, aby zupełnie bez okazji spędzić kilka miłych chwil z ukochaną osobą lub przyjaciółmi. Taka oryginalna atrakcja sprzyja integracji i tworzeniu wspólnych, wyjątkowych, rodzinnych wspomnień! Voucher na przelot helikopterem może też być doskonałym pomysłem na prezent biznesowy: dla szefa, partnera biznesowego, ważnego klienta lub wspólnika. Taki luksusowy podarunek pozwoli wywrzeć wrażenie.

ZARĘCZYNY W ŚMIGŁOWCU!

Planujesz zaręczyny? Chcesz, aby było oryginalnie i wyjątkowo, a zarazem romantycznie? Zabierz swoją wybrankę w lot helikopterem dla dwojga. Kameralna atmosfera kilkadziesiąt metrów nad ziemią i ogromne emocje będą idealnym preludium do zadania tego najważniejszego pytania. Wybierz scenerię, w której odbędą się oświadczyny: monumentalna Warszawa, piękne rejony Morza Bałtyckiego a może bajeczne krajobrazy Karkonoszy? Przygotuj czerwone róże i szampana, zaproś ją na pokład śmigłowca i czekaj na odpowiedni moment. Gwarantujemy, że oboje będziecie do końca życia wspominać ten wyjątkowy dzień!

LOT ŚMIGŁOWCEM - SPÓJRZ ŚWIAT Z INNEJ PERSPEKTYWY

Latanie helikopterem to nie tylko niezwykłe emocje ze szczyptą adrenaliny. To prawdziwa przyjemność dla zwolenników pięknych krajobrazów. Helikopter lata na wysokości, która umożliwia obserwację okolicy. Loty widokowe w Warszawie pozwalają obejrzeć z góry m.in. starówkę, Stadion Narodowy czy Pałac Kultury i Nauki. Lot śmigłowcem nad Wrocławiem to doskonała okazja, aby spojrzeć z lotu ptaka na panoramę miasta, z wyróżniającymi się obiektami takimi jak Sky Tower, Most Rędziński czy Stadion Miejski. Nie tylko wielkie miasta stanowią atrakcję dla pasażerów helikoptera. Górskie Szczyty Karkonoszy lub Zatoka Gdańska to gratka dla tych, którzy od metropolii wolą cuda natury. Wzlatując nad góry lub morze trudno powstrzymać się od zachwytów.

GDZIE LATAMY? CZYM LATAMY
Loty helikopterem są realizowane w kilku miejscach w Polsce. Zapraszamy w okolice Trójmiasta, gdzie stacjonuje czteromiejscowy, nowoczesny Robinson R44. To właśnie z jego pokładu czekają na Was wyjątkowe widoki na Bałtyk. Taki sam statek powietrzny dostępny jest na Dolnym Śląsku (Wrocław, lub okolice Karpacza) oraz w Warszawie. Śmigłowiec Robinson R44 świetnie sprawdza się w przypadku lotów widokowych. Pozwala wziąć na pokład aż 3 osoby, zapewnia komfort (wygodne fotele i klimatyzacja) i doskonałą widoczność (przeszklone drzwi). Do tego jest bezpieczny i zwrotny. Stąd właśnie jego popularność.

Dodatkowo śmigłowce pilotowane są przez wykwalifikowanych instruktorów z długoletnim doświadczeniem. Zadbają oni o wygodę i bezpieczeństwo uczestników, ale także o atrakcyjność lotu. Obiorą najbardziej atrakcyjną trasę i zaprezentują ekscytujące manewry, aby każdy moment dostarczył niezwykłych wrażeń.

LOT HELIKOPTEREM NA PREZENT - DLA NIEJ, DLA NIEGO, DLA DWOJGA

Przelot śmigłowcem to doskonały pomysł na prezent dla taty lub teścia, który fascynuje się aeronautyką. Prawdopodobnie nie miał jeszcze okazji latać na pokładzie helikoptera, więc będzie to dla niego niesamowita frajda. Jeśli Twój mąż lub partner nie potrafi usiedzieć w miejscu i wciąż szuka nowych wrażeń, to również doskonała okazja, aby sprawić mu niespodziankę. Ale nie tylko mężczyźni docenią taki podarunek. Żonie, przyjaciółce, siostrze -każdej z nich bon prezentowy na lot widokowy sprawi ogromną radość. Emocjonujące przeżycia najlepiej dzielić z najbliższymi. Dlatego prezent w postaci lotu helikopterem świetnie sprawdzi się również dla Pary. Takich okazji może być wiele: ślub, rocznica rodziców, podziękowanie dla przyjaciół… Chwile pełne wrażeń są dobre na każdą okoliczność.

JEŚLI NIE ŚMIGŁOWIEC, TO WIATRAKOWIEC

W tej kategorii znajdziesz również prezentowe vouchery na lot wiatrakowcem. Jest to statek powietrzny nieco przypominający swoją konstrukcją helikopter, ale tak naprawdę całkowicie od niego różny. Po pierwsze jest częściowo otwarty (dzięki temu dużo lżejszy), po drugie wiatrakowiec posiada wirnik nośny, którego siłą napędową napływające powietrze. Lot wiatrakowcem to wyjątkowa okazja, aby poznać tą niezwykłą maszynę..

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Loty helikopterem

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 30 Wyników

Polecane
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 30 Wyników

Polecane
Strona:
  1. 1
  2. 2