Loty helikopterem

Loty helikopterem

Nietypowy prezent i niespodzianka, która robi wrażenie! Podaruj lot widokowy helikopterem. To niecodzienne przeżycie na długo pozostanie w pamięci obdarowanych. Zaproś ukochaną osobę na podróż w chm...

Nietypowy prezent i niespodzianka, która robi wrażenie! Podaruj lot widokowy helikopterem. To niecodzienne przeżycie na długo pozostanie w pamięci obdarowanych. Zaproś ukochaną osobę na podróż w chmury — cieszcie się we dwoje niezwykłym uczuciem, tak różnym od lotu samolotem. Lot śmigłowcem to również doskonała okazja na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Dla młodszych i starszych, dla kobiet i mężczyzn. Widoki są nieziemskie a wspomnienia... wieczne! Podobnie jak w czasie lotu wiatrakowcem, który również jest wyjątkowym statkiem powietrznym zapewniającym niezapomniane chwile.

DLA KOGO LOT ŚMIGŁOWCEM W PREZENCIE?

Oderwanie się od ziemi na pokładzie śmigłowca pozwala poczuć wyjątkowe emocje. Niemalże pionowy lot w górę, panoramiczne widoki i możliwość spektakularnych ewolucji to atuty, które przemawiają za wyborem tego statku lotniczego. To nie tylko idealny prezent na 40 urodziny, prezent na rocznicę ślubu lub pomysł na wieczór kawalerski – to doskonały pretekst, aby zupełnie bez okazji spędzić kilka miłych chwil z ukochaną osobą lub przyjaciółmi. A fakt, że w większości przypadków lot helikopterem jest prezentem dla grupy, sprzyja integracji i tworzeniu wspólnych, wyjątkowych, rodzinnych wspomnień!

ZARĘCZYNY W ŚMIGŁOWCU!

Planujesz zaręczyny? Chcesz, aby było oryginalnie i wyjątkowo, a zarazem romantycznie? Zabierz swoją wybrankę w lot helikopterem dla dwojga. Kameralna atmosfera kilkadziesiąt metrów nad ziemią i ogromne emocje będą idealnym preludium do zadania tego najważniejszego pytania. Gwarantujemy, że ukochana będzie do końca życia wspominać ten wyjątkowy dzień!

OBEJRZYJ ŚWIAT Z INNEJ PERSPEKTYWY

Latanie helikopterem to nie tylko niezwykłe emocje ze szczyptą adrenaliny. To prawdziwa przyjemność dla zwolenników pięknych krajobrazów. Helikopter lata na wysokości, która pozwala na obserwację okolicy. Loty widokowe w Warszawie pozwalają obejrzeć z góry m.in. starówkę, Stadion Narodowy czy Pałac Kultury i Nauki. Możesz również zobaczyć krajobrazy okolic Wrocławia, w tym wyjątkowej góry Ślęży, która z perspektywy lotu ptaka wygląda zjawiskowo.

GDZIE LATAMY?
Loty helikopterem, śmigłowcem i wiatrakowcem można odbyć w Warszawie.

8 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

8 wynik(ów)

Polecane Cena Cena