1-16 Z 28 Wyników

Utworzono Dodane przez
Strona:
 1. 1
 2. 2
 • 26 sty 2024 13:45:14

  Jakie są objawy zakochania?

  Ciekawostki Prezentokracja

  "Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie"? Ta niepewność dręczyła już poetów z czasów Romantyzmu, ale dzisiaj w XXI wieku wciąż jest aktualna. Przyjaźń, zauroczenie, zakochanie, a może miłość? Tyle uczuć, które sprawiają że jesteśmy ogromnie szczęśliwi, i które czasem potrafią złamać nam serce. Jak rozpoznać czy on za Tobą szaleje, a ona już dłużej nie może bez Ciebie żyć? Z okazji zbliżających się Walentynek postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się uczuciom i rozszyfrować dla Was zarówno męskie jak i damskie objawy zakochania.

  Czytaj więcej
 • Ciekawostki Katarzyna Haławin

  Ostatnie lata zdecydowanie nie należały do spokojnych. Pandemia, wojna, kataklizmy, kryzys gospodarczy… Te wszystkie czynniki sprawiły, że nasze zdrowie psychiczne raz za razem wystawiane było na kolejną próbę. Nic dziwnego, że odbiło się to na kondycji emocjonalnej wielu z nas. Na szczęście coraz więcej wiemy na temat radzenia sobie ze stresem i reagowania w kryzysowych sytuacjach i coraz mniej mamy obaw, aby skorzystać z pomocy specjalistów. Oto kilka wskazówek jak lepiej dbać o siebie i poprawić swoje zdrowie psychiczne.

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Ciekawostki Katarzyna Haławin

  Coraz szybsze tempo życia, presja czasu i otoczenia, nawał obowiązków… Czy Wy też macie czasami wrażenie, że wpadliście w pułapkę, z której ciężko się wydostać? XXI wiek daje się we znaki szczególnie młodym dorosłym mieszkającym w dużych miastach, ale tak naprawdę każdy może się znaleźć w grupie ryzyka. Chodzi oczywiście o nieustanny stres i coraz mniej czasu na odpoczynek. Jak sobie z tym radzić i odnaleźć równowagę? Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią dawkę wytchnienia. Przedstawiamy najlepsze sposoby na relaks.

  Czytaj więcej
 • Ciekawostki Katarzyna Haławin

  Czy 2020 był dobrym rokiem? Zdecydowanej większości z nas nie będzie kojarzył się dobrze ze względu na ogólnoświatową pandemię koronawirusa, jaka wybuchła już na samym jego początku. Nasze życie zostało zdominowane zamartwianiem się o zdrowie swoje i najbliższych, a wiele naszych swobód zostało ograniczonych. Na szczęście jest nadzieja, że już wkrótce wrócimy do normalnego życia i znowu będziemy mogli cieszyć się nieskrępowaną wolnością. Aby jednak zatrzeć choć trochę te złe wspomnienia ostatnich 12 miesięcy, postanowiliśmy poszukać pozytywnych wydarzeń, które miały miejsce w Polsce i nie tylko.

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Ciekawostki Katarzyna Haławin

  Joga stała się ostatnimi czasy tak popularna, że właściwie można pokusić się o tezę, że wszystko już o niej zostało napisane i powiedziane. Prawda jest jednak taka, że każdy ma swoje własne, subiektywne odczucia związane z praktyką jogi. Ja również pragnę podzielić się z Wami swoimi pierwszymi doświadczeniami, które zdobyłam we wrocławskiej szkole „Drzewo Życia” i być może w ten sposób zachęcić kogoś do tej formy ruchu. Skupię się bowiem tutaj głównie na tym aspekcie jogi, który związany jest z aktywnością fizyczną. A więc do dzieła.

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Ciekawostki Katarzyna Haławin

  Wreszcie nadeszły wakacje a wraz z nimi zasłużony wypoczynek. Miesiące letnie to czas, kiedy cała Polska rusza na urlop. Południe Europy, rodzime wybrzeże, górskie kurorty - wszędzie pełno spragnionych relaksu ludzi korzystających z wolnych dni. Choć urlop dla większości z nas kojarzy się z czymś przyjemnym, to jednak może napędzić sporo stresu. Zwłaszcza jego planowanie i okres tuż przed wyjazdem. Jak zminimalizować nerwy i skorzystać z urlopu w efektywny sposób? Oto garść inspiracji…

  Czytaj więcej
 • Rzemieślnicze, kraftowe, regionalne. Moda na piwo w takich odsłonach trwa od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, aby miała przeminąć. Choć piwo od zawsze było najpopularniejszym i najczęściej spożywanym napojem alkoholowym, to dopiero od niedawna zaczęła kształtować się świadomość społeczeństwa na temat tego, jak różnorodny może być świat browarnictwa. Choć trunek ten kojarzy się nam wszystkim ze złocistym kolorem, goryczką i gęstą pianką, to tak naprawdę przebierać możemy w setkach wariantów zróżnicowanych ze względu na smak, kolor, zawartość alkoholu, czy sposób produkcji.

  Czytaj więcej
 • Ciekawostki Katarzyna Haławin

  Nastały takie czasy, kiedy nawet my musimy wygłosić ten apel: Zostań w domu! Dzięki zachowaniu wszystkich niezbędnych środków ostrożności możesz mieć swój wkład w pokonaniu tej zarazy, która nas dopadła. Solidarność i poczucie zbiorowej odpowiedzialności już dawno nie była tak istotna.  Chrońmy siebie, troszczmy się o swoich bliskich, bądźmy życzliwi dla nieznajomych. Zostając w domu pomagasz.

  Czytaj więcej
 • 8 lut 2020 08:07:00

  Konkurs na Dzień Ojca

  Ciekawostki Prezentokracja

  Zapraszamy do udziału w naszym konkursie organizowanym z okazji Dnia Ojca, obchodzonego 23 czerwca. To okazja, aby wygrać  fantastyczną nagrodę w postaci jazdy Ferrari po torze wyścigowym w jednej z 4 atrakcyjnych lokalizacji. Taka przejażdżka będzie wyjątkowym prezentem dla Taty.

  Konkurs prowadzony jest na Facebookowym fanpage'u: "Prezentokracja - prezenty, których się nie zapomina" pod specjalnym postem konkursowym i właśnie tam czekamy na Wasze odpowiedzi do 19 czerwca 2024 roku.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Ciekawostki Kasia Świderska

  Magiczna atmosfera Świąt, zapach piernika unoszący się zza kuchennego progu, światełka choinkowe rozpraszające mroki nocy. Tego dnia nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem, a członkowie rodziny z najodleglejszych zakątków zjeżdżają się do domu, aby wspólnie zasiąść przy wigilijnym stole.

  Czytaj więcej
 • Twoje życie pędzi jak szalone? Mając na głowie wiele obowiązków trudno celebrować pojedyncze momenty. Tak jak w domach stawiamy na funkcjonalne meble, tak i prywatnie chcielibyśmy być wielozadaniowi i jak najbardziej wydajni. Tymczasem to właśnie uważność może znacznie poprawić jakość życia – pomagając radzić sobie ze stresem, łagodząc uczucie niepokoju i lęku, wpływając na poprawę samopoczucia. Jak poczuć się lepiej, będąc bardziej uważnym?

  Czytaj więcej
 • Na pierwszy rzut oka Flyboard oraz jego udoskonalona wersja - Flyboard Air mogą wyglądać jak urządzenie rodem z marvelowskiego komiksu. Mogłoby się wydawać, że tylko ktoś pokroju Iron Mana może mieć w swojej garderobie buty tak wystrzałowe, żeby unieść go na wysokość kilkunastu metrów! Flyboard to jednak coraz popularniejsza atrakcja, z której dziś może korzystać już w zasadzie każdy i to bez jakichkolwiek specjalnych umiejętności.

  Czytaj więcej
 • Ciekawostki Prezentokracja

  Niezależnie od tego, jak zamierzamy spędzić walentynki w tym roku, warto wiedzieć, że w różnych zakątkach świata, obchody tego dnia mają zupełnie inny wymiar. Jak się okazuje, prezent na walentynki lub zaproszenie ukochanej osoby na nastrojową kolację to nie jedyne sposoby na uczczenie święta zakochanych. Dlatego już dziś przyglądamy się bliżej poszczególnym tradycjom, by lepiej poznać kulturowe oblicza dnia św. Walentego i intrygujące różnice!

  Czytaj więcej
 • Przygotowujesz się do ślubu i zastanawiasz się czym zachwycić swoich gości w trakcie wesele? Dzisiejsze przyjęcia coraz bardziej różnią się od wesel znanych naszym rodzicom i bywają wzbogacane o zupełnie nowe, dla niektórych zaskakujące atrakcje. Postanowiliśmy przybliżyć Wam kilka trendów dotyczących oprawy muzycznej ślubu, pierwszego tańca, oczepin, księgi gości czy podziękowania dla rodziców, które być może zainspirują Was i pozwolą zorganizować ślub i wesele marzeń.

  Czytaj więcej
 • 20 lip 2018 16:30:00

  Konkurs "Pierwsza randka"

  Ciekawostki Justyna Greczanik

  A Wy jak spędziliście swoją pierwszą randkę? Gramy o romantyczny prezent dla pary.

  Czytaj więcej
 • 4 lip 2018 10:38:00

  Przepis na relaks – konkurs

  Ciekawostki Prezentokracja

  Zmysłowa woń olejków eterycznych i kojąca moc dotyku. Podaj swój przepis na relaks i wygraj odprężający masaż!

  Czytaj więcej

1-16 Z 28 Wyników

Utworzono Dodane przez
Strona:
 1. 1
 2. 2