Loty balonem

W tej kategorii znajdziecie propozycje voucherów prezentowych na loty balonem w różnych wariantach. Jeśli chcecie podarować komuś upominek w takiej postaci, trafiliście w odpowiednie miejsce...

W tej kategorii znajdziecie propozycje voucherów prezentowych na loty balonem w różnych wariantach. Jeśli chcecie podarować komuś upominek w takiej postaci, trafiliście w odpowiednie miejsce. Z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie, lub dla Waszych najbliższych.


Marzenie o bujaniu w obłokach towarzyszy nam już od dziecka. Kto z nas choć raz nie marzył, aby móc przeżyć najbardziej romantyczną podniebną przygodę? Lot balonem pozwalają zrealizować to marzenie. Dostać prezent w postaci takiej podniebnej podróży to jak wygrać los na loterii, bo emocje, jakie towarzyszą temu przeżyciu, są na wagę złota. Rozgrzewająca adrenalina i ogromna radość. Wznieś się w górę, aby odkryć wyjątkowe piękno krajobrazu o wschodzie lub zachodzie słońca. Podziwiaj widoki i poczuj niezwykłą magię tych chwil, majestatycznie przemierzając bezkres nieba tym majestatycznym statkiem powietrznym.

Dotykać obłoków, poczuć wiatr na policzkach. Oddać się na moment w ręce natury i płynąć razem z wiatrem. Taka podniebna podróż sprawi, że świat już nigdy nie będzie wyglądał tak samo. Zachwyt to za mało, by wyrazić to, co czuje się mając niebo na wyciągnięcie ręki. Nie czekaj z marzeniami, zacznij je spełniać.


Lot balonem - Prezent dla każdego?

Latać może prawie każdy i większość osób, odbywających lot po raz pierwszy jest zachwycona. To jeden z najbezpieczniejszych sportów lotniczych, który pozostawia tylko pozytywne wspomnienia. Więcej na ten temat przeczytacie na naszym blogu - w wywiadzie z ekspertem.
A ponieważ pięknymi momentami warto się dzielić warto pomyśleć o bliskiej osobie lub całej rodzinie. Taki podniebny lot balonem w prezencie dla Dwojga to wyjątkowo romantyczny pomysł na na rocznicę ślubu lub niezwykle oryginalne zaręczyny. W balonie wyjątkowa atmosfera jest gwarantowana! Przy większych balonach możesz zaprosić całą rodzinę na wspólny rodzinny lot, zobaczcie świat z innej perspektywy, a później przez wiele lat wspominajcie wyjątkowe widoki i emocje jakich doświadczycie!


Romantyczny lot balonem dla Dwojga

Wyobraźcie sobie podniebną wyprawę o wschodzie lub zachodzie słońca, kiedy niebo przybiera wszystkie złocisto-czerwone barwy, a obok stoi ukochana osoba. Czy może być coś bardziej romantycznego? Lot balonem dla Dwojga, kiedy macie dla siebie cały kosz na wyłączność, to fantastyczny pomysł na spędzenie czasu w towarzystwie tej jedynej lub tego jedynego. Bajecznie kolorowy balon sunący leniwie po niebie i piękne krajobrazy… Czy trzeba czegoś więcej do szczęścia? W takiej atmosferze uczucia rozkwitają a wspólne wspomnienie pozostanie z Wami na zawsze. Wszystkie te intensywne emocje, które poczujecie w trakcie lotu sprawią, że zapałacie do siebie jeszcze większą miłością.


Prezent w balonie

Loty balonem bywają pełne niespodzianek i nieprzewidzianych atrakcji. Dlatego uczestnicy takiej wyprawy często decydują się na dodatkowy prezent wręczany w trakcie lotu – zwłaszcza wtedy, kiedy podniebna podróż organizowana jest z jakiejś szczególnej okazji. W koszu można schować np. bukiet kwiatów lub każdy inny drobiazg, a gdy balon wzniesie się w powietrze niespodzianka zostanie ujawniona. Celebrowanie urodzin lub rocznicy ślubu kilkaset metrów nad ziemią jest naprawdę magiczne.


Prezentem ukrytym w balonie może być także pierścionek zaręczynowy. Podniebne oświadczyny z pewnością zrobią wrażenie na Twojej wybrance i możesz się spodziewać, że zaraz potem usłyszysz wyczekiwane „TAK”.


Podróże balonem

Podróżowanie balonem to pełna wrażeń przygoda, która jest w zasięgu Twojej ręki. Kup voucher i zrealizuje swoje marzenia o lataniu lub podaruj go w prezencie komuś niezwykłemu. Dowiedz się, jakie to uczucie wznosić się swobodnie ku niebu oraz dryfować wysoko nad ziemią podziwiając widoki. Oderwij się od codzienności i przenieś w zupełnie inny świat. Zachwycaj się i chwytaj każdą chwilę.


Przelot balonem - jaka cena?

Cena lotu balonem różni się w zależności od wybranej opcji, a na jej wpływ ma ilość osób lub dodatkowe atrakcje. Pamiętajmy, że w przypadku podróży balonowej najważniejsze jest bezpieczeństwo, które zapewnia wykwalifikowany pilot i najwyższej jakości sprzęt. Korzystajmy z takich atrakcji tylko wtedy, kiedy mamy pewność, że trafiamy w bezpieczne ręce. Na bezpieczeństwie nigdy nie należy oszczędzać.


Gdzie odbywają się loty balonem?

Podniebną przygodę w balonie zrealizujesz we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Trójmieście, Szczecinie, w Karkonoszach oraz w Zakopanem nad Tatrami. Możesz więc praktycznie dowolnie przebierać w lokalizacjach, wybierając tą, która najbardziej Ci odpowiada. Widok na miejską metropolię czy może górskie krajobrazy? Decyzja jest trudna, ale lot balonem sprawi Ci ogromną frajdę niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz.


A jeśli masz więcej pytań na temat lotu balonem, to odpowiedzi znajdziesz tutaj >>

 

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Lot balonem to przeżycie dla amatorów podniebnych wrażeni i zapierających dech w piersiech widoków

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 29 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 29 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2