• Poradnik prezentowy Prezentokracja

  Co robić w walentynki? Jaki prezent kupić dla ukochanej osoby? Święto zakochanych to mnóstwo wątpliwości, którym postanowiliśmy stawić czoła, przygotowując kilka pomysłów na to jak uczcić ten dzień w ciekawy i romantyczny sposób. Sprawdźcie nasze pomysły na niespodzianki dla zakochanych, które z pewnością sprawdzą się w walentynki, ale z powodzeniem możecie korzystać z nich także przez cały rok.

  Czytaj więcej
 • Tylko Ty i On – to najlepsza definicja udanego weekendu. A gdyby tak dodać do tego jeszcze odrobinę luksusu, szczyptę fantazji, wyśmienite jedzenie i mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie dla zakochanych? Romantyczny weekend to doskonały sposób na budowanie trwałej i szczęśliwej relacji. Dziś zastanowimy się, gdzie wybrać się na weekend we dwoje w okolicach Warszawy i Wrocławia.

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Prezentokracja

  Walentynki wciąż kojarzą Ci się z banalnym świętem? Czekoladkami w kształcie serca i pluszowym misiem wyglądającym zza sklepowej witryny? Niepotrzebnie! To piękna tradycja i okazja, aby ludzie, którzy darzą się uczuciem mogli w szczególny sposób dzielić się miłością, sprawiając przyjemność ukochanej osobie lub ciesząc się wspólnymi chwilami we dwoje. Czas na wyjątkowe walentynki – święto ludzi, którzy się kochają.

  Czytaj więcej
 • 25 sty 2019 15:51:14

  Jakie są objawy zakochania?

  Ciekawostki Prezentokracja

  Przyjaźń, zauroczenie, zakochanie, a może miłość? Tyle uczuć, które sprawiają że jesteśmy ogromnie szczęśliwi, i które czasem potrafią złamać nam serce. Jak rozpoznać czy on za Tobą szaleje, a ona już dłużej nie może bez Ciebie żyć? Z okazji zbliżających się Walentynek postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się uczuciom i rozszyfrować dla Was zarówno męskie jak i damskie objawy zakochania.

  Czytaj więcej
 • Ciekawostki Prezentokracja

  Niezależnie od tego, jak zamierzamy spędzić walentynki w tym roku, warto wiedzieć, że w różnych zakątkach świata, obchody tego dnia mają zupełnie inny wymiar. Jak się okazuje, prezent na walentynki lub zaproszenie ukochanej osoby na nastrojową kolację to nie jedyne sposoby na uczczenie święta zakochanych. Dlatego już dziś przyglądamy się bliżej poszczególnym tradycjom, by lepiej poznać kulturowe oblicza dnia św. Walentego i intrygujące różnice!

  Czytaj więcej
 • Święta tuż tuż. Zostało coraz mniej czasu na wybór świątecznych podarunków. W galeriach handlowych widać wzmożony ruch zagubionych poszukiwaczy prezentów, którzy z obłędem w oczach starają się znaleźć odpowiedni kolor apaszki. My jednak znamy przepis na sukces, który wcale nie wymaga pielgrzymek po sklepach, znajomości takich pojęć jak "zalotka" czy umiejętności rozróżniania kolorów "ecru" i "antracyt".

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Prezentokracja

  Przez żołądek do serca! To powiedzenie sprawdza się nie tylko w miłosnych historiach. Jeśli szukasz prezentu dla miłośnika lub miłośniczki gotowania, pamiętaj, że kluczem do trafienia w ich gust (i serce, oczywiście) są podarunki związane z kuchnią. Sprawdź więc, co zaskoczy i wywoła radość u obdarowywanych, którzy kochają gotować.

  Czytaj więcej
 • Zaręczny, Ślub i Wesele Prezentokracja

  Romantycznie czy ekstremalnie? Z zaskoczenia, a może krok po kroku budując napięcie i odpowiednią atmosferę? Jak wręczyć ukochanej kobiecie ten wyjątkowy pierścionek, by był to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych momentów w Waszym życiu? Skorzystaj z pomysłów ekspertów od organizacji wyjątkowych przeżyć i znajdź Twój niezapomniany pomysł na zaręczyny.

  Czytaj więcej
 • Z szefem, pracownikami czy klientami łączą nas służbowe stosunki, więc nawet mimo ogromnej sympatii czy koleżeńskich relacji nie możemy pozwolić sobie na zbytnią poufałość. Nie oznacza to jednak, że elegancki prezent firmowy musi być nudny. Także w relacjach służbowych warto zostać zapamiętanym tak, aby upominek nie tylko sprawił ogromną przyjemność osobie obdarowanej, ale był także elementem budowania wizerunku firmy lub naszej marki osobistej.

  Czytaj więcej
 • Pasje i inspiracje Prezentokracja

  Czym wypełnić jesienne miesiące, by nie mieć poczucia straconego czasu? Warto poszukać nowego hobby i kursów, które rozbudzą nieoczekiwane pasje i zainteresowania!

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Prezentokracja

  Podziękowanie dla rodziców na weselu, rocznica ślubu, urodziny, święta – jest co najmniej kilka okazji w roku, kiedy poszukujemy idealnego prezentu dla rodziców. Na co się zdecydować, żeby sprawić im radość?

  Czytaj więcej
 • Nie bez powodu Wrocław otrzymał tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. W mieście stu mostów, kolebce Eberharda Mocka z książek Marka Krajewskiego i pomnika nagiego Szermierza, który podobno swój strój przegrał w karty.. nie brakuje miejsca na wydarzenia kulturalne! Koncerty, seanse filmowe, widowiska teatralne i wizyty w muzeach są idealnym pomysłem na spędzenie czasu we dwoje i oderwanie się od codziennej rutyny. Oto nasze podpowiedzi na to, jak z kulturą w tle doświadczyć Wrocławia i okolic.

  Czytaj więcej
 • Życie zaczyna się po trzydziestce. Wielu uważa, że jest to swoisty moment przejścia - wiek, który wyprowadza nas z młodości i wprowadza w dorosłość. Jak wybrać prezent na 30 urodziny, aby trafić w preferencje i potrzeby naszego 30-letniego jubilata?

  Czytaj więcej
 • Poradnik prezentowy Prezentokracja

  Jako specjaliści od prezentów wiemy, że znalezienie idealnego prezentu dla mężczyzny to za każdym razem nie lada wyczyn. Co dopiero w przypadku, gdy szukamy podarunku dla kogoś, kto już wszystko ma. Szukasz prezentu dla faceta, który zawsze powtarza, że niczego nie potrzebuje lub świetnie zarabia i masz wrażenie, że już niczym nie można mu zaimponować? Oto 8 naszych propozycji, które uratują Cię z opresji.

  Czytaj więcej

1-14 Z 183 Wyników

Utworzono Dodane przez
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4