Strzelanie

Strzelanie

Całkiem niedawno światowej sławy naukowcy odkryli czego najbardziej pragną kobiety. Niestety te, zdążyły już zmienić zdanie... W przypadku mężczyzn sprawy są o wiele prostsze - do pełni szczęścia potrzeba im...

Całkiem niedawno światowej sławy naukowcy odkryli czego najbardziej pragną kobiety. Niestety te, zdążyły już zmienić zdanie... W przypadku mężczyzn sprawy są o wiele prostsze - do pełni szczęścia potrzeba im silnych wrażeń i emocji. Ci, którzy są w związkach często wybierają aktywność we dwoje, niemniej nie można zapominać, że prawdziwi mężczyźni potrzebują chwil tylko w męskim towarzystwie. I nic ich tak nie wprowadzi w świetny nastrój jak prezent w postaci wizyty na strzelnicy. Adrenalina towarzysząca nauce trzymania broni i strzelania, rywalizacja z kolegami, profesjonalny instruktaż obsługi broni palnej z ostrą amunicją - to doskonała propozycja na prezent dla męża, przyjaciela, brata czy taty.


Voucher na strzelnicę, panitball klasyczny czy laserowy wraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi strzelania do celu to również fantastyczna opcja na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego czy też spotkania integracyjnego dla pracowników. To naprawdę wciąga, a od adrenaliny można się uzależnić!


VOUCHER NA PEŁNE EMOCJI PRZEŻYCIA STRZELECKIE - WROCŁAW, KRAKÓW, WARSZAWA, ŁÓDŹ, POZNAŃ I…?


Wrocław, Kraków, Warszawa, Łódź i Poznań to miasta, w których poziom emocji zdecydowanie wzrasta. Wszystko za sprawą wrażeń, w których szybkość, strategia i zdolność analitycznego myślenia liczą się najbardziej. Już teraz dajemy Wam okazję testowania obiektów strzeleckich, hali paintballa i różnych rodzajów broni w kilku polskich lokalizacjach. Jeśli preferujecie niebanalne miejsca na randkę lub romantyczny (ale w niekonwencjonalny sposób) wieczór we dwoje - to właśnie wizyta na strzelnicy może się dla Was okazać przysłowiowym “strzałem w dziesiątkę”!


ADRENALINA W PREZENCIE? CZEMU NIE?!


Przepis na udany męski wieczór? Coś oryginalnego, a zarazem zupełnie szalonego? Nasze propozycje to świetna zabawa dla całej grupy przyjaciół lub współpracowników, która wciąga i dostarcza emocji. Cała negatywna energia nagromadzona w ciągu stresującego tygodnia w pracy lub szkole, zostaje dosłownie wystrzelona w kosmos. Taki Voucher prezentowy można podarować komuś bliskiemu lub po prostu kupić dla siebie. To doskonały pomysł zarówno na urodziny kolegi jak i wieczór kawalerski Twojego brata. Obdarowany będzie miał możliwość wybrania miejsca, lokalizacji, oraz daty - całą resztą zajmie się już ekipa Prezentokracji. Propozycje strzeleckie zostały opracowane tak, aby móc je swobodnie ze sobą łączyć. Gwarantujemy, że obdarowany trafi w sprawdzone przez nas miejsce, gdzie nad bezpieczeństwem będzie czuwał odpowiednio przeszkolony personel.


STRZELNICA, PAINTBALL KLASYCZNY CZY LASEROWY?


Dzięki naszym wyjątkowym ofertom możesz spróbować wszystkiego. Jeśli nigdy nie trzymałeś w dłoni prawdziwego pistoletu i marzysz, by przetestować najnowsze lasery - wyceluj i ustrzel dogodną opcję prezentową w naszym serwisie. A może słyszałeś o świetnym torze klasycznego paintballa w którymś z wymienionych miast? Takie wystrzałowe prezenty znajdziesz tylko u nas. Śmiałkowie, do boju! Sprawdźcie się i przetestujcie własne umiejętności mierzenia do celu oraz poznajcie zasady obsługi broni, wybierając coś z przygotowanej przez nas oferty prezentowej.NA WYRAFINOWANE PREZENTY PRZYJDZIE CZAS


A na razie daj się porwać szaleństwu. Jeśli świst przelatujących obok Twojego ucha kul nie robi na Tobie wrażenia, to taka wizyta na strzelnicy brzmi jak prezent idealny. A może znasz kogoś, kto uwielbia silne emocje i jest uzależniony od adrenaliny? Nauka strzelania będzie fantastycznym prezentem dla tych, którzy nieustannie szukają mocnych wrażeń.


PRZEPIS NA TRAFIONY PREZENT


Bez względu na to, czy wybierzesz tradycyjną opcję nauki strzelania, czy szalony wieczór z laserami i paintballem - jesteśmy przekonani, że na Prezentokracja.pl znajdziesz coś odpowiedniego. Jeśli nie wiesz, jaką niespodziankę sprawić Twojemu mężczyźnie i nie chcesz samodzielnie podejmować decyzji, zakup Kolekcję Przeżyć i pozostaw Obdarowanemu możliwość wyboru.

8 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

8 wynik(ów)

Polecane Cena Cena