Strzelanie

Całkiem niedawno światowej sławy naukowcy odkryli czego najbardziej pragną kobiety. Niestety te, zdążyły już zmienić zdanie... W przypadku mężczyzn sprawy są o wiele prostsze - do pełni szczęścia potrzeba im...

Całkiem niedawno światowej sławy naukowcy odkryli czego najbardziej pragną kobiety. Niestety te, zdążyły już zmienić zdanie... W przypadku mężczyzn sprawy są o wiele prostsze - do pełni szczęścia potrzeba im silnych wrażeń i emocji. Ci, którzy są w związkach często wybierają aktywność we dwoje, niemniej nie można zapominać, że prawdziwi mężczyźni potrzebują chwil tylko w męskim towarzystwie. I nic ich tak nie wprowadzi w świetny nastrój jak prezent w postaci wizyty na strzelnicy. Adrenalina towarzysząca nauce trzymania broni i strzelania, rywalizacja z kolegami, profesjonalny instruktaż obsługi broni palnej z ostrą amunicją - to doskonała propozycja na prezent dla męża, przyjaciela, brata czy taty.

Voucher na strzelnicę, panitball klasyczny czy laserowy wraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi strzelania do celu to również fantastyczna opcja na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego czy też spotkania integracyjnego dla pracowników. To naprawdę wciąga, a od adrenaliny można się uzależnić!


VOUCHER NA PEŁNE EMOCJI PRZEŻYCIA STRZELECKIE - WROCŁAW, KRAKÓW, WARSZAWA, ŁÓDŹ, POZNAŃ I…?


Wrocław, Kraków, Warszawa, Łódź i Poznań to miasta, w których poziom emocji zdecydowanie wzrasta. Wszystko za sprawą wrażeń, w których szybkość, strategia i zdolność analitycznego myślenia liczą się najbardziej. Już teraz dajemy Wam okazję testowania obiektów strzeleckich, hali paintballa i różnych rodzajów broni w kilku polskich lokalizacjach. Jeśli preferujecie niebanalne miejsca na randkę lub romantyczny (ale w niekonwencjonalny sposób) wieczór we dwoje - to właśnie wizyta na strzelnicy może się dla Was okazać przysłowiowym “strzałem w dziesiątkę”!


ADRENALINA NA STRZELNICY W PREZENCIE? CZEMU NIE?!


Przepis na udany męski wieczór? Coś oryginalnego, a zarazem zupełnie szalonego? Nasze propozycje to świetna zabawa dla całej grupy przyjaciół lub współpracowników, która wciąga i dostarcza emocji. Cała negatywna energia nagromadzona w ciągu stresującego tygodnia w pracy lub szkole, zostaje dosłownie wystrzelona w kosmos. Taki voucher prezentowy na strzelanie można podarować komuś bliskiemu lub po prostu kupić dla siebie. To doskonały pomysł zarówno na urodziny kolegi jak i wieczór kawalerski Twojego brata. Obdarowany będzie miał możliwość wybrania miejsca, lokalizacji, oraz daty - całą resztą zajmie się już ekipa Prezentokracji. Propozycje strzeleckie zostały opracowane tak, aby móc je swobodnie ze sobą łączyć. Gwarantujemy, że obdarowany trafi w sprawdzone przez nas miejsce, gdzie nad bezpieczeństwem będzie czuwał odpowiednio przeszkolony personel.


STRZELNICA, PAINTBALL KLASYCZNY CZY LASEROWY?


Dzięki naszym wyjątkowym ofertom możesz spróbować wszystkiego. Jeśli nigdy nie trzymałeś w dłoni prawdziwego pistoletu i marzysz, by przetestować najnowsze lasery - wyceluj i ustrzel dogodną opcję prezentową w naszym serwisie. A może słyszałeś o świetnym torze klasycznego paintballa w którymś z wymienionych miast? Takie wystrzałowe prezenty znajdziesz tylko u nas. Śmiałkowie, do boju! Sprawdźcie się i przetestujcie własne umiejętności mierzenia do celu oraz poznajcie zasady obsługi broni, wybierając coś z przygotowanej przez nas oferty prezentowej.


NA WYRAFINOWANE PREZENTY PRZYJDZIE CZAS


A na razie daj się porwać szaleństwu. Jeśli świst przelatujących obok Twojego ucha kul nie robi na Tobie wrażenia, to taka wizyta na strzelnicy brzmi jak prezent idealny. A może znasz kogoś, kto uwielbia silne emocje i jest uzależniony od adrenaliny? Nauka strzelania będzie fantastycznym podarunkiem dla tych, którzy nieustannie szukają mocnych wrażeń.


Taki prezent to... prawdziwy strzał w dziesiątkę


Bez względu na to, czy wybierzesz tradycyjną opcję nauki strzelania, czy szalony wieczór z laserami i paintballem - jesteśmy przekonani, że na Prezentokracja.pl znajdziesz coś odpowiedniego. Jeśli nie wiesz, jaką niespodziankę sprawić Twojemu mężczyźnie i nie chcesz samodzielnie podejmować decyzji, zakup Kolekcję Przeżyć i pozostaw Obdarowanemu możliwość wyboru.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Strzelanie

Filtruj
Sortuj

15 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

15 wynik(ów)

Polecane Cena Cena