Strzelanie

Przyjmij pozycję, namierz cel i… strzelaj! Oczywiście tylko do tarczy, w bezpiecznym miejscu, pod okiem doświadczonych instruktorów. W tej kategorii bowiem znajdują się propozycje prezentów zw...

Przyjmij pozycję, namierz cel i… strzelaj! Oczywiście tylko do tarczy, w bezpiecznym miejscu, pod okiem doświadczonych instruktorów. W tej kategorii bowiem znajdują się propozycje prezentów związanych ze strzelaniem sportowym i bojowym, które można praktykować na profesjonalnej strzelnicy. Taki podarunek sprawdzi się wśród amatorów adrenaliny i miłośników wyzwań.


Strzelanie do celu – praktyka czyni mistrza

Jeśli szukasz prezentu, który spodoba się prawdziwym facetom zafascynowanym filmami akcji lub służbami mundurowymi jesteś we właściwym miejscu. Jeśli pragniesz podarować coś niezwykłego wystrzałowej kobiecie, która nie raz zaskakiwała Cię swoimi nietypowymi pasjami – trafiłeś idealnie. Kurs strzelecki wprowadzi wszystkich chętnych w arkana tej fascynującej dyscypliny i pozwoli lepiej poznać związane z nią zagadnienia: postawy strzeleckie, strzelanie statyczne, dynamiczne i rodzaje broni.

Voucher na strzelnicę, panitball klasyczny czy laserowy wraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi strzelania do celu to również fantastyczna opcja na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego czy też spotkania integracyjnego dla pracowników. To naprawdę wciąga, a od adrenaliny można się uzależnić!


Nauka strzelania na strzelnicy – prezent dla odważnych

Całkiem niedawno światowej sławy naukowcy odkryli czego najbardziej pragną kobiety. Niestety te, zdążyły już zmienić zdanie... W przypadku mężczyzn sprawy są o wiele prostsze - do pełni szczęścia potrzeba im silnych wrażeń i emocji. I nic ich tak nie wprowadzi w świetny nastrój jak prezent w postaci wizyty na strzelnicy. Adrenalina towarzysząca nauce trzymania broni, pozycje strzeleckie, strzelanie do tarczy, rywalizacja z kolegami, profesjonalny instruktaż obsługi broni palnej z ostrą amunicją - to doskonała propozycja na prezent dla męża, przyjaciela, brata czy taty.


Voucher na strzelnicę – Katowice, Warszawa, Łódź, Kraków

Kryte strzelnice sportowe można spotkać już niemal w każdym większym mieście Polski, a także w wielu mniejszych miejscowościach. Coraz większą popularność zdobywają też strzelnice plenerowe. Każde z tych miejsc oferuje możliwość treningu dla zaawansowanych, ale także naukę strzelania dla początkujących. Wykwalifikowani instruktorzy chętnie dzielą się swoją wiedzą jak celować z broni i trafiać do celu.

Kurs strzelecki to niecodzienna okazja do szlifowania umiejętności, które przydadzą się nie tylko na strzelnicy. Opanowanie, cierpliwość, zachowanie zimnej krwi i odporność psychiczna. Takie kompetencje przydadzą się w wielu innych sytuacjach. Już teraz dajemy Wam okazję testowania obiektów i różnych rodzajów broni w kilku polskich lokalizacjach.


Jaki voucher wybrać? Strzelanie do tarczy vs strzelectwo dynamiczne

Dzięki różnorodności naszej oferty, możesz przebierać nie tylko w lokalizacjach. Bon na strzelnicę nabędziesz w wariantach dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych. Wśród propozycji znajdują się treningi, podczas których używa się różnego rodzaju broni: od standardowej krótkiej, poprzez klasyczne pistolety, rewolwery czy karabinki, aż po legendarne kałasznikowy.

A jeśli szukasz czegoś bardziej dynamicznego, to polecamy ćwiczenia z zadaniami ruchowymi: strzelanie policyjne lub trening kompetencji FBI. Do adrenaliny związanej ze strzelaniem dojdzie jeszcze dreszcz emocji towarzyszący rywalizacji. Wszystko za sprawą wrażeń, w których szybkość, strategia i zdolność analitycznego myślenia liczą się najbardziej.


Strzelenie w prezencie? Czemu nie?!

Przepis na udany męski wieczór? Coś oryginalnego, a zarazem zupełnie szalonego? Nasze propozycje to świetna zabawa dla całej grupy przyjaciół lub współpracowników, która wciąga i dostarcza emocji. Cała negatywna energia nagromadzona w ciągu stresującego tygodnia w pracy lub szkole, zostaje dosłownie wystrzelona w kosmos. Taki voucher na strzelanie można podarować komuś bliskiemu lub po prostu kupić dla siebie. To doskonały pomysł zarówno na urodziny kolegi jak i wieczór kawalerski Twojego brata. Obdarowany będzie miał możliwość wybrania miejsca, lokalizacji, oraz daty - całą resztą zajmie się już ekipa Prezentokracji. Bony prezentowe do strzelnicy zostały opracowane tak, aby móc je swobodnie ze sobą łączyć. Gwarantujemy, że obdarowany trafi w sprawdzone przez nas miejsce, gdzie nad bezpieczeństwem będzie czuwał odpowiednio przeszkolony personel.


Paintball klasyczny, laserowy, czy strzelnica? Prezent trafiony

Dzięki naszym wyjątkowym ofertom możesz spróbować wszystkiego. Jeśli nigdy nie trzymałeś w dłoni prawdziwego pistoletu i marzysz, by przetestować najnowsze lasery - wyceluj i ustrzel dogodną opcję prezentową w naszym serwisie. A może słyszałeś o świetnym placu do klasycznego paintballa w którymś z wymienionych miast? Takie wystrzałowe prezenty znajdziesz tylko u nas. Śmiałkowie, do boju! Sprawdźcie się i przetestujcie własne umiejętności mierzenia do celu oraz poznajcie zasady obsługi broni, wybierając coś z przygotowanej przez nas oferty prezentowej.


Kurs strzelecki - prezentowy strzał w dziesiątkę

Daj się porwać szaleństwu. Jeśli świst przelatujących obok Twojego ucha kul nie robi na Tobie wrażenia, to taka wizyta na strzelnicy brzmi jak prezent idealny. A może znasz kogoś, kto uwielbia silne emocje i jest uzależniony od adrenaliny? Nauka strzelania będzie fantastycznym podarunkiem dla tych, którzy nieustannie szukają mocnych wrażeń. Jesteśmy przekonani, że na Prezentokracja.pl znajdziesz coś odpowiedniego.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Strzelanie

Filtruj
Sortuj

15 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

15 wynik(ów)

Polecane Cena Cena