Wybierz 1 z 3 podniebnych przygód w Warszawie: lot widokowy awionetką, skok ze spadochronem lub lot szybowcem. Każdy znajdzie coś dla siebie: piękne widoki, ogromna dawka adrenaliny czy niecodzienne wrażenia.

Widokowy lot samolotem nad Warszawą w prezencie

A wszystko to pod okiem profesjonalnych pilotów i instruktorów z Aeroklubu Warszawskiego, którzy zadbają o Twój komfort i zagwarantują niezapomniane chwile w przestworzach.

Atrakcje w powietrzu to również doskonały pomysł na prezent - zarówno dla mieszkańców stolicy, którzy spojrzą na swoje rodzinne miasto z lotu ptaka, jak i turystów, którzy w nietypowy sposób mogą zwiedzić miasto. Podaruj na urodziny lot szybowcem - nietypowa niespodzianka z pewnością zaskoczy solenizanta. A dla amatorów ekstremalnych przeżyć nie ma nic lepszego niż skok ze spadochronem - to przeżycie, którego się nie zapomina. Lot widokowy może być oryginalnym prezentem dla pary lub dla rodziny. Zresztą... spójrzcie sami, bo zdjęcia mówią same za siebie.

Lot widokowy szybowcem nad Warszawą w prezeniceLot widokowy nad Warszawą

Loty widokowe są dostępne dla 1,2 lub 3 osób. Przelot dla 1 osoby odbywa się w dwumiejscowym samolocie typu Cessna. Jeśli chcesz podarować lot dla 2 lub 3 osób wtedy zostanie udostępniony większy, 4-miejscowy samolot Cessna 172. Trasa lotu przebiega wzdłuż linii Wisły; od lotniska Bemowo do Mostu Siekierkowskiego i z powrotem. Uczestnicy podziwiają z tej niecodziennej perspektywy widoki m.in. Starówki, Pragi, Stadionu Narodowego i Stadionu Legii.

Lot widokowy szybowcem

Przeżycie dla osób lubiących odkrywać nowe horyzonty. Szybowiec startuje za wyciągarką lub za samolotem. Po Skok ze spadochronem w Warszawieodczepieniu od liny holującej szybowiec leci w prądach termicznych. Wrażenia są zupełnie wyjątkowe. Czasami aż trudno uwierzyć, że to możliwe. Jest zupełnie inaczej niż w czasie lotu samolotem.

Skok ze spadochronem

Ekstremalnie i odlotowo. Lecisz, spadasz i znowu lecisz. Niesamowite uczucie i ogromna dawka adrenaliny. Skoki spadochronowe odbywają się w tandemie, a więc w towarzystwie wykwalifikowanego instruktora. Tego nie da się opowiedzieć, to trzeba przeżyć!

 

Znajdź więcej niezykłych przeżyć w powietrzu i spełnij marzenia o lataniu: W powietrzu

---

 

Podobne tematy: