Samochody rajdowe

Samochody rajdowe

Jazda rajdowa to sztuka, którą wcale nie tak łatwo opanować. Wymaga koncentracji i umiejętności. Jednak przede wszystkim sprawia ogromną frajdę, wyzwala adrenalinę i zapewnia ekstremalne emocje. Na ...

Jazda rajdowa to sztuka, którą wcale nie tak łatwo opanować. Wymaga koncentracji i umiejętności. Jednak przede wszystkim sprawia ogromną frajdę, wyzwala adrenalinę i zapewnia ekstremalne emocje. Na pewno znasz niejedną osobę, która marzy o rajdowej jeździe Subaru Impreza STi lub Mitsubishi Lancer Evo. Podaruj w prezencie niezwykłe rajdowe emocje na czterech kołach, frajdę driftingu i moc kilkuset koni mechanicznych pod maską.

Dla kogo rajdowa jazda w prezencie?

Jazda samochodem rajdowym to idealny prezent na różnego rodzaju okazje dla fanów motoryzacji i pasjonatów sportów samochodowych. Ale sprawdzi się również jako prezent dla osób, które lubią poczuć dreszcz adrenaliny. I wbrew pozorom jest to podarunek, który również ucieszy niejedną kobietę! Tutaj warto porzucić stereotypy. Rajdowa jazda na torze wyścigowym lub na odcinku sportowym to moc wrażeń niezależnie od tego, czy jest to co-drive z elementami driftingu, samodzielna jazda za kierownicą czy rajdowy trening. To jeden z najpopularniejszych prezentów na 40 urodziny dla mężczyzny – w końcu, który z Panów nie miałby ochoty poczuć moc kilku setek koni mechanicznych po maską? To nie tylko okazja do spędzenia w wyjątkowy sposób czasu, to także duży zastrzyk emocji, który dodaje pewności siebie!

Za kierownicą samochodu rajdowego czy z profesjonalnym kierowcą rajdowym?

Dla fanów rajdowej jazdy mamy dwie opcje prezentu do wyboru. Obdarowany może usiąść za kierownicą sam, lub zająć miejsce pilota. Wbrew pozorom obie opcje są bardzo atrakcyjne. W pierwszym przypadku, obdarowany sam może się zmierzyć z mocą rajdowego samochodu, ale w drugim doświadczenie profesjonalnego kierowcy pozwoli wycisnąć z auta jego maksimum możliwości! Wybór opcji należy do Ciebie! Niezależnie od tego co wybierzesz, ogromna dawka adrenaliny gwarantowana!

Sprawdzone trasy, samochody a przede wszystkim profesjonalni instruktorzy to podstawa bezpieczeństwa. Kierowcy mogą wybierać spośród takich marek samochodów jak Subaru Impreza, Mitsubishi Evo, BMW M3, Honda CRX czy Peugeot Rally RS. Prezent można zrealizować w miastach: Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków, Częstochowa, Lublin, Kielce, Łódź, Trójmiasto

Ahoj rajdowa przygodo!

1-15 Z 30 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 30 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2