Pojazdy militarne

Prezenty w postaci jazdy samochodami militarnymi i wojskowymi to znakomity prezent dla mężczyzn spragnionych silnych wrażeń! Poczuj niezwykłą moc wojskowych pojazdów dla których nie ma terenów niemo...

Prezenty w postaci jazdy samochodami militarnymi i wojskowymi to znakomity prezent dla mężczyzn spragnionych silnych wrażeń! Poczuj niezwykłą moc wojskowych pojazdów dla których nie ma terenów niemożliwych do pokonania. Jazda off-road to bułka z masłem w porównaniu z pełnym wzniesień i błota poligonowym torem przeszkód. Nie ma granic dla pojazdów opancerzonych takich jak np. czołg. Prezent ten szczególnie przypadnie do gustu fanom wojska i militariów. Pozwoli przez chwile poczuć wojskowy klimat i będzie wyjątkową przygodą. Szukasz idealnego prezentu dla męża, taty lub przyjaciela? Jazda wojskowymi pojazdami to fantastyczna zabawa, odrobina adrenaliny i wyjątkowe wspomnienia. To niejednokrotnie spełnienie chłopięcych marzeń i duża dawka pozytywnych emocji!

Pomysł na militarny weekend

Wyprawa na poligon to znakomita okazja by spędzić niezapomniany weekend na świeżym powietrzu i przeżyć coś nowego. Zabierz rodzinę i przyjaciół i wspólnie poczujcie klimat wojskowej przygody. Na pokładzie ważącego kilkadziesiąt ton pojazdu wojskowego poczujecie, czym jest wojskowa moc. Ci odważni będą mieli szansę zmierzyć swoje siły i zasiąść za kierownicą wojskowego pojazdu – wrażenia będą na pewno niezapomniane.

 

Prezent militarny - idealny na weekend lub wieczór kawalerski

Zamiast klubu poligon? Zdecydowanie! Zróbcie zestresowanemu przyjacielowi super prezent na wieczór kawalerski i zabierzcie go na męski weekend w stylu militarnym. Adrenalina, emocje i męski świat to idealny pomysł na wspólny wypad tuż przed ślubem. To znakomita okazja, aby sprawdzić Waszą przyjaźń w ekstremalnych warunkach, a przy tym doskonale bawić. Jaki pojazd wybierasz? Haubicę samobieżną czy transporter opancerzony?

Amfibia, haubica, czołg - prezent w postaci przejażdżki pojazdem militarnym

Wojskowe klimaty fascynują głownie męską część społeczeństwa, dlatego takie podarunki zazwyczaj wręcza się chłopakom i mężczyznom. Ciężki sprzęt artyleryjski robi wrażenie, a podczas przejażdżki mozna poczuć się jak bohater serialu "4 pancerni i pies" jadący w kultowym Rudym 102. Historyczne pojazdy militarne z pewnością rozbudzą wyobraźnię i pozwolą przenieść się mentalnie w dawne czasy. Ogromna gratka dla pasjonatów.


JAZDA CZOŁGIEM – ZACHODNIOPOMORSKIE OKOLICE W WERSJI MILITARNEJ

Nie wszyscy wiedzą, że w Polsce można pojeździć wozem militarnym. I to takim prawdziwym! Czy w Polsce można jeździć czołgiem po ulicy? Nie, ale po wojskowych poligonach jak najbardziej. Tu właśnie mkną czołgi, amfibie i polowe działa. Wielkie długie lufy dumnie wyciągnięte do przodu, stare żelazne gąsienice znaczą teren w charakterystyczne geometryczne wzory, a tuż obok szczęśliwy fan militariów. Prezent marzeń dla kogoś, kto interesuje się wojskowymi pojazdami. W okolicach województwa zachodniopomorskiego taka jazda czołgiem to mega atrakcja i niezapomniane wrażenia - zwłaszcza dla kogoś, kto lubi czołgi lub po prostu interesuje się militariami i wojskowymi pojazdami. Doskonały pomysł na prezent dla taty na 50 urodziny lub niespodzianka dla mężczyzny, by mógł zrealizować szaloną wyprawę w wojskowym stylu.JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Specjalne przygotowania nie są wymagane. Wystarczy wygodne ubranie i pozytywny nastrój. Bo mimo wojskowego klimatu trzeba pamiętać, że jazda samochodami wojskowymi to przede wszystkim znakomita zabawa!

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Jazda samochodami wojskowymi to okazja do poprowadzenia niesamowitych pojazdów militarnych

Filtruj
Sortuj

9 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

9 wynik(ów)

Polecane Cena Cena