10 produkt(ów)

Utworzono Dodane przez
 • Wybór prezentu dla pracownika nigdy nie jest łatwym zadaniem. Z jednej strony szukamy upominku, który będzie stonowany i gustowny adekwatnie do łączących nas z jego adresatem stosunków służbowych. Z drugiej strony, kupując prezent chcemy, aby był choć trochę oryginalny i przypadł do gustu osobie obdarowanej, szczególnie w przypadku tak ważnej okazji jak ceremonia zawarcia związku małżeńskiego. By rozwiać wszelkie wątpliwości, przygotowaliśmy listę sześciu niezawodnych pomysłów na prezent ślubny dla pracownika – pomysłowy i z klasą!

  Czytaj więcej
 • Z szefem, pracownikami czy klientami łączą nas służbowe stosunki, więc nawet mimo ogromnej sympatii czy koleżeńskich relacji nie możemy pozwolić sobie na zbytnią poufałość. Nie oznacza to jednak, że elegancki prezent firmowy musi być nudny. Także w relacjach służbowych warto zostać zapamiętanym tak, aby upominek nie tylko sprawił ogromną przyjemność osobie obdarowanej, ale był także elementem budowania wizerunku firmy lub naszej marki osobistej.

  Czytaj więcej
 • Stosowny, a jednocześnie dowcipny. Niezobowiązujący, a jednocześnie wyrażający sympatię. Zapadający w pamięć. Sprawiający mnóstwo radości. Wybór prezentu dla współpracownika to niełatwe zadanie. Dlatego podpowiadamy co kupić w prezencie dla koleżanki lub kolegi z pracy z pracy na okrągłe 30,40 lub 50 urodziny, z okazji ślubu oraz na pożegnanie w pracy.

  Czytaj więcej
 • Grudzień i święta Bożego Narodzenia to czas, w którym w szczególny sposób zwracamy uwagę na relacje, także te biznesowe. Premie świąteczne, prezenty gwiazdkowe, nagrody uznaniowe i roczne. Dziś podpowiadamy, co wybrać na prezent dla pracowników, by docenić ich zaangażowanie, wzmocnić lojalność, a jednocześnie budować pozytywny wizerunek pracodawcy. Ekskluzywna kolekcja Lifestyle oraz prezenty w formie przeżyć to nasza propozycja dla firm na święta.

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Rozmowy o interesach coraz częściej prowadzone są poza biurem. Z sali konferencyjnej przenoszą się do restauracji na lunche i kolacje biznesowe. Spożywany razem posiłek ma bardzo pozytywny wpływ na kształtowanie wzajemnych relacji – dobrze przyrządzone i smaczne jedzenie uprzyjemnia atmosferę, a interesująca rozmowa wprowadza w dobry nastrój.

  Czytaj więcej
 • 8 sie 2017 11:46:47

  Jak NIE motywować pracowników?

  Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Cykl kilku ostatnich artykułów był poświęcony zagadnieniu motywacji zawodowej. Pisaliśmy o tym, co jest ważne w motywowaniu pracowników i  jak skutecznie zwiększać zaangażowanie zespołu. Poruszyliśmy też temat efektywnego nagradzania pracowników. Wiemy już zatem jak zwiększać motywację pracowników, ale warto również zadać sobie pytanie odwrotne: jak tego nie robić i jakich błędów lepiej nie popełniać?

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Skuteczne nagradzanie stanowi często ogromne wyzwanie dla pracodawców. Jest to istotna kwestia nie tylko ze względu na podtrzymywanie motywacji pracowników oraz ich zaangażowania w codzienne obowiązki zawodowe na wysokim poziomie, lecz także ze względu na zapobieganie rotacji i dbanie o długotrwałe relacje z pracownikami. Pomimo różnorodności technik nagradzania, często w wielu firmach pojawiają się pytania takie jak: Kiedy stosować nagrody dla pracowników? Jak robić to skutecznie? Jakie są najlepsze formy nagradzania? Postaramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule i tym samym rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem.

  Czytaj więcej
 • 11 cze 2017 09:58:51

  Motywowanie pracowników cz. 2

  Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  W poprzednim artykule o motywowaniu pracowników omówiliśmy prawa, którymi rządzą się aspekty motywacyjne, które pozwalają lepiej zrozumieć złożoność tego zagadnienia. Przedstawiliśmy również korzyści i możliwości, wynikające z uważniejszego przyjrzenia się temu problemowi oraz wspomnieliśmy o kilku praktycznych sposobach motywowania pracowników. Wbrew pozorom ich różnorodność i ilość jest ogromna. Na jakie dodatkowe metody warto zwrócić uwagę? Które z nich przynoszą największe korzyści?

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Niewątpliwie pytanie jak motywować pracowników spędza sen z powiek wielu osobom, zarządzającym zespołem. Nie od dziś wiadomo, że zadowolony pracownik to efektywny pracownik. Najprostszym rozwiązaniem byłoby zatrudnianie osób wysoko zmotywowanych już od samego początku, jednak sprawa komplikuje się, gdy zależy nam na zatrzymaniu w firmie pracowników na dłuższy okres czasu.

  Czytaj więcej
 • Prezentokracja dla Firm Justyna Greczanik

  Kiedyś praca w jednej firmie przez kilkanaście czy kilkadziesiąt lat była normą. Współcześnie, możemy zaobserwować drastyczne zwiększenie się częstotliwości zmian pracy. Dodatkowo, zmniejsza się również ilość osób, które wiążą się z daną firmą na dłuższy okres czasu.

  Czytaj więcej

10 produkt(ów)

Utworzono Dodane przez