Prezenty ślubne

Dzień, w którym zakochani ślubują sobie dozgonną miłość na zawsze pozostanie w ich pamięci. Znajdź wyjątkowy prezent ślubny, który w specjalny sposób upamiętni ten szczególny czas. Każdy związek jest inny, a...

Dzień, w którym zakochani ślubują sobie dozgonną miłość na zawsze pozostanie w ich pamięci. Znajdź wyjątkowy prezent ślubny, który w specjalny sposób upamiętni ten szczególny czas. Każdy związek jest inny, a uczucie łączące dwoje ludzi wyjątkowe. W tej kategorii znajdziesz oryginalne pomysły na ślubne upominki, które zapewnią Młodej Parze niesamowite emocje i wrażenia, jeszcze na długo po tym, gdy ucichną ostatnie dźwięki weselnej muzyki.


Nowoczesne prezenty ślubne to nie przedmioty a przeżycia, które zbliżają do siebie ludzi. W czasach, kiedy czas pędzi jak szalony, najważniejsze stają się chwile, które można dzielić we dwoje. Podaruj najpiękniejsze wspomnienia już na samym początku nowej drogi wspólnego życia.


NIEZAPOMNIANY PREZENT ŚLUBNY - UPOMINKI SPRZYJAJĄCE MIŁOŚCI

Szukasz idealnego prezentu dla nowożeńców, którzy są Ci szczególnie bliscy? Podaruj emocje, dzięki którym ich miłość będzie rozkwitać.


Ekskluzywna podniebna podróż balonem to jeden z najbardziej niesamowitych i niezapomnianych pomysłów na prezent ślubny. Fascynujące przeżycie, które zapewni Parze Młodej wrażenia, do których, podobnie jak do dnia ślubu, będą powracać w myślach latami.


W dniu ślubu możesz podarować Młodej Parze odrobinę luksusu. Spacery tylko we Dwoje, nastrojowe kolacje w blasku świec, intymne i stylowe apartamenty – nowożeńcy będą zachwyceni, że po trudach związanych z przygotowaniem wesela, w końcu mogą głęboko odetchnąć i spędzić czas tylko ze sobą. Weekend pod żaglami, w zamkowym pałacu lub ekskluzywnym SPA – wyjazdy tylko we Dwoje sprawiają zakochanym najwięcej radości.


W dniu ślubu podaruj Młodej Parze niezapomniane wspólne chwile:

 • Romantyczny weekend na Zamku Kliczków
 • Weekend w górach dla Dwojga
 • Wine&SPA romantyczny weekend na zamku

KREATYWNE POMYSŁY NA PREZENT ŚLUBNY

Wspólne pasje i zainteresowania budują udany i szczęśliwy związek, a nowe doświadczenia nie pozwalają by wkradła się do niego rutyna. Dla par lubiących aktywnie cieszyć się życiem proponujemy nietypowe prezenty, które wywołają uśmiech, napełnią ich pozytywną energią i zaspokoją głód nowych doświadczeń. Lot widokowy samolotem lub paralotnią, skok ze spadochronem, spływ pontonowy, a może nauka kitesurfingu? Sprawdź pomysły na oryginalne prezenty na ślub, które zapewniają ekstremalne doznania i podsycą wzajemną fascynację i zaangażowanie:

 • Romantyczny lot nad Warszawą
 • Zwiedzanie winnicy i degustacja wina
 • Rejs i kolacja na jachcie

ELEGANCKI POMYSŁ NA PREZENT ŚLUBNY DLA PRZYJACIÓŁKI LUB KOLEGI Z PRACY

Prezent na ślub, który zrobi wrażenie i sprawi Parze Młodej mnóstwo przyjemności nie musi być drogi. Elegancki voucher na romantyczną kolację w ekskluzywnej restauracji, spektakl teatralny lub operowy to doskonały pomysł na elegancki podarunek z klasą. Bez wątpienia wypada wręczyć go koledze z pracy, który postanowił się ożenić. Nieco bardziej zmysłową propozycją będzie odprężający, a zarazem zapewniający intymną atmosferę bliskości masaż dla Dwojga. Przyjaciółka z pewnością będzie zachwycona, jeśli takim upominkiem postanowisz uczcić jej wielki dzień.


Jeśli jednak poszukujesz neutralnego upominku ślubnego dla Pary Młodej, której zbyt dobrze nie znasz bezpiecznym , a jednocześnie pomysłowym prezentem na ślub będzie Kolekcja Przeżyć. To katalog pełen niesamowitych wrażeń, spośród których nowożeńcy sami wybiorą przeżycie, które chcą zrealizować. Na tę decyzje mają aż 12 miesięcy.


PREZENT ŚLUBNY DLA RODZICÓW I ŚWIADKÓW

Dzień ślubu to wyjątkowa okazja, w związku z którą w szczególny sposób myślimy także o naszych rodzicach. Chcemy podziękować im za miłość, troskę i trud włożony w wychowanie. W naszej ofercie znajdziesz pomysły na oryginalne prezenty dla mamy i taty.


Podziękowanie dla rodziców jest jednym z najbardziej wzruszających momentów w trakcie całego wesela. Weekend SPA, odprężający pobyt w winnicy, wyśmienita kolacja degustacyjna to świetny sposób, aby wyrazić wdzięczność za wszelkę pomoc i trud włożony w przygotowanie wesela.


Zaproszenie na odprężający masaż lub elegancką kolację będzie też doskonałym podziękowaniem dla świadków, za to że towarzyszyli Wam w jednym z najważniejszych dni w życiu.


JAK NIETYPOWO I OD SERCA PODZIĘKOWAĆ RODZICOM W DNIU ŚLUBU?

Każdy element podziękowania dla rodziców powinien być starannie przemyślany. Wzruszające kilka zdań od serca, odpowiednio dobrana muzyka oraz upominek, który sprawi rodzicom prawdziwą radość. Aby tak było, musi mieć on prawdziwą wartość. Czy kryształ z grawerem, poduszka ze zdjęciem lub kosz słodkości jest współmierny do siły wdzięczności i uczuć?


W dniu ślubu podaruj rodzicom coś, co naprawdę sprawi im ogromną radość. Wspólne, wyjątkowe chwile lub spełnienie marzeń. Lot balonem to jeden z najbardziej niezwykłych prezentów na podziękowanie dla rodziców, który dostarczy im wspaniałych widoków i cudownych wspomnień na długie lata. Równie pamiętny będzie wspólny, widokowy rejs z kolacją lub weekend w SPA dla rodziców. W podziękowaniu za wychowanie, dzieciństwo i wsparcie rodzicom należy się i tak znacznie więcej.


Podziękuj rodzicom w dniu ślubu w wyjątkowy sposób wręczając upominek, o którym nawet nie marzyli:

 • Weekend Med&SPA dla rodziców
 • Masaż relaksacyjny dla par
 • Spektakl w teatrze i kolacja
Czytaj więcej
Czytaj mniej

Pomysłowe prezenty na ślub

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 290 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

1-15 Z 290 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4