Rejsy & Sporty wodne

Przeżycia z tej kategorii są szczególnie polecane miłośnikom relaksu na wodzie i pasjonatom sportów wodnych. To idealny prezent na wakacje. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz atrakcję, która dostarczy Ci najwi...

Przeżycia z tej kategorii są szczególnie polecane miłośnikom relaksu na wodzie i pasjonatom sportów wodnych. To idealny prezent na wakacje. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz atrakcję, która dostarczy Ci najwięcej przyjemności. To doskonały pomysł na aktywność podczas urlopu. Wybierz jeden ze sportów wodnych – nurkowanie lub windsurfing albo wybierz się w spokojny rejs po Bałtyku, na Mazurach lub Odrze. Fanom mocnych emocji polecamy zmierzenie sił na flyboardzie. Niezależnie od tego, co wybierzesz, każde z przeżyć dostarczy wyjątkowych emocji i zastrzyk pozytywnej energii.

Prezent na wyjątkowa okazję

Jeżeli szukasz pomysłu na prezent z okazji urodzin czy jubileuszu – to w tej kategorii na pewno znajdziesz coś dopasowanego do jubilata. Szczególnym powodzeniem cieszą się w takich sytuacjach rejsy widokowe, które sprawią przyjemność każdemu. Bardzo romantycznym prezentem będzie niewątpliwie nastrojowa kolacja na jachcie dla dwojga. Ciekawą propozycją dla rodziny lub grupy przyjaciół może być rejs po Odrze. Zamiast przedmiotów wybierz fantastyczne, wodne przeżycie. Podaruj niezwykłe wspomnienia i spraw, by obdarowany poczuł się wyjątkowo.

POMYSŁ NA WEEKEND POD ŻAGLAMI LUB NA ŁÓDCE

Przejrzyj naszą ofertę, jeżeli szukasz pomysłu dla siebie na spędzenie aktywnie czasu w czasie urlopu. Szczególnie polecamy wszelkie szkolenia wodne. Będzie to nie tylko niezwykle atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu, ale również możliwość nabycia nowych umiejętności i zdobycia nowej pasji. Kurs żeglarski, kurs nurkowania, kurs motorowodny a może ekstremalny rejs łodzią motorowa po Bałtyku? Na co w tym roku masz ochotę? Wakacje to idealny czas na poszerzanie tego typu umiejętności, warto go w pełni wykorzystać. Wpisz niezwykłe atrakcje w plan swojego urlopu i zarezerwuj już teraz najlepszy termin.

INSPIRACJE DLA KAŻDEGO

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych doświadczeń czy sprawdzonych pomysłów na przyjemne popołudnie znajdziesz wśród naszych propozycji coś dla siebie. Wybierz to, na co masz ochotę – a nam zostaw resztę. Prezenty z działu „Rejsy & Sporty wodne” można zrealizować między innymi w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Katowicach, Giżycku i we Wrocławiu. Od chwili zamówienia vouchera jest rok na realizację przeżycia.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Sporty wodne

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 57 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 57 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4