Rejsy

Rejsy widokowe na pokładzie jachtu nieodzownie kojarzą nam się z pięknymi krajobrazami oraz nastrojową, prywatną atmosferą. Mamy przed oczami luksusowe wakacje w otoczeniu rajskich wysepek lub pełnych przepy...

Rejsy widokowe na pokładzie jachtu nieodzownie kojarzą nam się z pięknymi krajobrazami oraz nastrojową, prywatną atmosferą. Mamy przed oczami luksusowe wakacje w otoczeniu rajskich wysepek lub pełnych przepychu nadmorskich kurortów. Teraz jednak możliwe jest przeniesienie tych przeżyć również do Twojego miasta i sprezentowania ich najbliższym osobom.

 

Rejsy widokowe i kolacje na jachcie

Rejsy widokowe są pomysłem na romantyczny prezent, zarówno dla pary, która doświadcza pierwszych romantycznych wzlotów, jak i dla małżeństwa z długim stażem. Mogą również być one cudowną aranżacją dla oświadczyn lub pomysłową formą podziękowania rodzicom za pomoc w przygotowaniu przyjęcia weselnego. Romantyczny nastrój zapewnią niezapomniane, miejskie widoki podziwiane z zupełnie nowej perspektywy oraz nastrojowa oprawa muzyczna lub pyszna kolacja dla Dwojga. Dla fanów magicznych wieczorów w świetle gwiazd doskonale sprawdzi się nocny rejs widokowy, dostarczający wspomnień, które zostają w pamięci na bardzo długi czas.

Jaki rejs wybrać?

Zanim się zdecydujesz na konkretną opcję, przejrzyj wszystkie propozycje. Każda jest inna i w zależności m.in. od lokalizacji dostarcza różnych wrażeń. Rejs po Odrze we Wrocławiu to z pewnością jedna z najbardziej romantycznych ofert. Piękne widoki są zapewnione w każdym warianci, dodatkową możliwością jest na przykład romantyczna kolacja na jachcie lub rejs wieczorową porą.

 

W Warszawie zapraszamy na kolację na łodzi na Jeziorze Zegrzyńskim. W Giżycku proponujemy zarówno romantyczne rejsy po Mazurach dla Dwojga, jak i aktywne weekendy i tygodnie pod żaglami. W Trójmieście można skorzystać a tak fantastycznych prezentów, jak rejs jachtem po Bałtyku. Każde z przeżyć z pewnością dostarczy fantastycznych wrażeń.

Dla kogo rejs w prezencie?

Niemalże każdy może skorzystać z naszych propozycji rejsów. Nie są wymagane jakieś szczególne umiejętności. Tego typu prezenty ucieszą zarówno na 20-sta, jak i na 60 urodziny. Bogaty wybór i zróżnicowanie cenowe poszczególnych rejsów sprawia, że każdy jest w stanie wybrać odpowiednie rozwiązanie dla siebie. To idealny prezent na urodziny, dla rodziców lub dla nowożeńców. Romantyczny rejs to okazja do celebrowania pięknych chwil związanych z rocznicą ślubu oraz znakomity pomysł na wyjątkowe zaręczyny. Znajdź wymarzony rejs dla siebie i spędź aktywny czas w wakacje!

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Rejsy jachtem i motorówką w prezencie

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 30 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 30 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2