Prezent dla Przyjaciela

Przyjaźń to jedna z wartości, które cenimy sobie najbardziej. Przyjaciele, to nasze pokrewne dusze, nasi powiernicy, współtowarzysze porażek i sukcesów. Dlatego wybór prezentu dla najlepszego kolegi...

Przyjaźń to jedna z wartości, które cenimy sobie najbardziej. Przyjaciele, to nasze pokrewne dusze, nasi powiernicy, współtowarzysze porażek i sukcesów. Dlatego wybór prezentu dla najlepszego kolegi to ważna sprawa. Oczywiście znając go na wylot, najczęściej bez problemu odgadujemy jego marzenia i trafiamy z naszym wyborem w dziesiątkę.

Prezent dla przyjaciela nigdy nie jest przypadkowy. Zawsze wywołuje emocje i często jest dowodem na to, że potrafimy czytać w jego myślach. Dlatego idealnym pomysłem na niespodziankę dla tak ważnej dla nas osoby są przeżycia. Bez względu na to czy chcesz podziękować, pogratulować, złożyć życzenia urodzinowe lub podarować gwiazdkowy upominek – przeżycia z pewnością sprawią, że Twój przyjaciel podskoczy z radości i powie „zawsze o tym marzyłem”.

 

Niezapomniane pomysły na prezent dla Przyjaciela

Co w takim razie wybrać? Oczywiście wszystko zależy od charakteru i zainteresowań ulubionego kolegi. Jeśli pasjonują go sporty samochodowe, to doskonałym pomysłem na urodziny Twojego przyjaciela jest sportowy pojedynak jazdy Ferrari i Lamborghini lub rajdowe emocje za kierownicą Subaru. To ekscytująca atrakcja, którą będzie pamiętał do końca życia. Dla fanów terenowych przygód najlepsza będzie weekendowa wyprawa off-road lub kurs wspinaczki w skałach – obie atrakcje możliwe są do realizacji we dwoje, więc będzie to świetna okazja do wspólnego wyjazdu.

 

A może Twój przyjaciel jest nieco oderwany od ziemi? Dla takich osób polecamy skok ze spadochronem – ogromna adrenalina i wrażenia, których się nie zapomina. Natomiast świetną niespodzianką dla kumpla, który woli latać niż skakać to lot szybowcem lub motolotnią. Nie wszyscy jednak lubią przeżycia ekstremalne. Dla tych spokojniejszych i wygodniejszych warto wybrać degustację whisky lub relaksujący masaż.

 

Pomysły na prezenty dla kolegi, które go zaskoczą

Idealny pomysł to taki, który Twojego kolegę zaskoczy i po prostu sprawi mu radość. Rajdowa jazda subaru to rozrywka na którą być może nawet żona nie wpadnie, a która idealnie spisze się jako prezent urodzinowy, który kolega będzie wspominał z uśmiechem na twarzy przez wiele lat. A może potrzebny jest upominek na pożegnanie kolegi z pracy? Tutaj idealnie mogą się sprawdzić pakiety prezentowe - wystarczy, że każdy członek działu dorzuci małą cegiełkę, a będzie można podarować koledze na ostatniej imprezie na przykład 3-pack Extreme - potrójną porcję wrażeń, które już zawsze będą mu się kojarzyły z teamem z poprzedniej pracy.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezenty dla przyjaciela i kolegi

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 549 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 549 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4