Prezent dla Męża

Mężczyźni są stworzeni do działania. Zamiast owijać w bawełnę, podaruj taki prezent dla męża, który pozwoli mu rozwinąć skrzydła. Prezenty w formie przeżyć spełnią jego odjechane marzenia, pozwolą p...

Mężczyźni są stworzeni do działania. Zamiast owijać w bawełnę, podaruj taki prezent dla męża, który pozwoli mu rozwinąć skrzydła. Prezenty w formie przeżyć spełnią jego odjechane marzenia, pozwolą pogłębiać istniejące pasje lub odnaleźć zupełnie nowe zainteresowania. Powiedz dość nudzie i stagnacji i wprowadź do waszego życia powiew świeżego powietrza!

Jaki prezent dla męża na urodziny?

Spragniony relaksu partner z pewnością doceni upominek w postaci pakietu zabiegów w salonie SPA, który pozwoli mu zadbać o siebie w wyjątkowo przyjemny sposób. Mąż z pasją z pewnością ucieszy się z możliwości nabycia nowych umiejętności i doświadczeń. Idealne będą dla męża prezenty takie jak kurs fotografii cyfrowej, paralotniarstwa, wspinaczki skalnej, kurs żeglarski lub motorowodny.

 

Dobrym pomysłem na prezent dla zapracowanego małżonka - biznesmena będzie możliwość oderwania się na chwilę od codziennych obowiązków i wyjazd na romantyczny weekend w Tatrach. Amator adrenaliny i przyspieszonego bicia serca z kolei będzie wniebowzięty, gdy otrzyma od ciebie upominek w postaci lotu widokowego helikopterem lub ekstremalną jazdę samochodem sportowym na torze wyścigowym.

 

Jak myślisz, co spodoba się mu bardziej? Ferrari, Lamborghini czy BMW? Ilu mężów, tyle oryginalnych pomysłów na prezent. Dopasuj swój wybór do okazji i charakteru małżonka. A jak wybrać urodzinowy prezent dla męża? Inny prezent podarujesz mu na 40 urodziny, a inny na 30 czy 50. Każda okazja to możliwość realizacji jednego marzenia. Wykorzystaj wszystkie, a będziesz miała najszczęśliwszego męża na świecie!

Prezenty dla męża na rocznicę

Rocznica ślubu to wasze wspólne święto, warto ją uczcić w wyjątkowy sposób. Podaruj ukochanemu mężowi prezent w postaci pomysłu na spędzenie czasu we dwoje! Może to doskonały moment, aby rozpocząć wspólny kurs tańca, albo wybrać się na weekendowy kurs wspinaczki. Przejmij inicjatywę i wybierz coś, co będziecie wspominać przez następne lata waszego małżeństwa. Niech będzie energetycznie i romantycznie. Nic tak bardziej nie spaja związku, jak wspólne zainteresowania i pasje. Każdy moment jest dobry, aby zacząć. A jeżeli wspólnie potrzebujecie wypoczynku wyjazd we Dwoje na weekend w SPA będzie najlepszym pomysłem!


Pamiętaj!

Wybierając prezent przyjmij na chwilę męski punkt widzenia. Wybierz emocje, które będą źródłem niezapomnianych wspomnień. Pozwól mu odkryć nowe doznania i doświadczyć ekstremalnych przeżyć.

Więcej porad o prezentach dla męża dostosowanych do jego temperamentu i osobowości znajdziecie tutaj >>

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezent dla męża - podaruj wyjątkowe chwile pełne radości i emocji

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 675 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 675 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4