Prezenty na 18 urodziny

Na tak doniosłą okazję konieczny jest wyjątkowy prezent. 18 urodziny ma się tylko raz, dlatego pomysły na 18-stkę muszą być wystrzałowe i niepowtarzalne. Start w dorosłe życie, eksplozja emocji i me...

Na tak doniosłą okazję konieczny jest wyjątkowy prezent. 18 urodziny ma się tylko raz, dlatego pomysły na 18-stkę muszą być wystrzałowe i niepowtarzalne. Start w dorosłe życie, eksplozja emocji i mega zabawa to skojarzenia, które łączą się z tym niezwykłym dniem. Dziś świat oferuje młodym ludziom mnóstwo możliwości, a znane marki prześcigają się w ofercie produktów dla młodzieży. Są jednak rzeczy bezcenne, którymi warto obdarować młodego człowieka, wchodzącego w dorosłe życie. To piękne wspomnienia, ekstremalne przeżycia i fantastyczne doświadczenia, które z czasem nie stracą na wartości.

Pomysły na oryginalne prezenty na 18 urodziny

Bądź kreatywny i podaruj młodemu jubilatowi prezent na 18 urodziny, którego nigdy nie zapomni - niesamowite przeżycie! Fantastycznym podarunkiem będzie voucher grupowy, bo nastolatki uwielbiają wspólne wyjazdy i imprezy. Niech spędzą też czas aktywnie. Weekend na skałkach, górska wyprawa quadami czy rejs jachtem po Bałtyku to tylko niektóre z naszych propozycji. Idealnym pomysłem na prezent na 18 dla koleżanki będzie profesjonalna metamorfoza i sesja fotograficzna - niech ten najpiękniejszy okres w życiu zostanie zapisany na zawsze. Każdy upominek z naszej oferty to niezapomniane i ciekawe doświadczenie, a przede wszystkim oryginalna urodzinowa niespodzianka.

Prezent na 18-nastkę z pasją

Moment wchodzenia w dorosłość to też doskonała okazja do podarowania komuś nowej pasji! Kurs szybowcowy, nurkowania, tańca lub fotografii sprawdzi się jako upominek dla tych, którzy lubią się stale rozwijać. Dla młodych buntowników, spragnionych adrenaliny idealnym prezentem może okazać się skok ze spadochronem. Dorosłość otwiera przed jubilatem świat motoryzacji i wysokich lotów - dajmy mu bilet do tego świat w postaci vouchera na wyjątkowe przeżycia!

ZAWSZE TRAFIONY PREZENT NA 18!

Prezentokracja to prawdziwa skarbnica wyjątkowych prezentów. Wystarczy wybrać i zamówić przeżycie, które sprawi obdarowanej osobie najwięcej frajdy. Już dziś sprawdź nasz katalog on-line i zamów bon podarunkowy. Jeśli nie wiesz, jaki podarunek wybrać, skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zakup zestaw prezentowy Kolekcja Przeżyć. W ten sposób obdarowany 18-latek może sama dokonać wyboru i zrealizować voucher w dowolnym terminie.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezent na 18 urodziny, którego jubilat nie zapomni

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 451 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 451 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4