Wrocław i Dolny Śląsk

We Wrocławiu zakochać można się na tysiąc sposobów. Podczas romantycznego rejsu jachtem po Odrze lub szaleńczej jazdy sportowym samochodem po torze. Lot szybowcem nad Zamkiem Książ, kurs nurkowania, flyboard...

We Wrocławiu zakochać można się na tysiąc sposobów. Podczas romantycznego rejsu jachtem po Odrze lub szaleńczej jazdy sportowym samochodem po torze. Lot szybowcem nad Zamkiem Książ, kurs nurkowania, flyboard czy ekstremalny rejs łodzią motorowodną - w tej kategorii znajdziesz zarówno inspiracje turystyczne dla gości odwiedzających stolicę Dolnego Śląska, jak również oryginalne propozycje rozrywek i atrakcji, które zaskoczą i wprawią w zachwyt nawet wieloletniego mieszkańca. Odkrywaj jedno z najpiękniejszych miast Polski na swój własny sposób i zachwyć się jego urokiem.

 

Co można robić we Wrocławiu?

Poczuj magię Wrocławia wędrując wąskimi uliczkami w kierunku rynku lub spacerując wieczorem wzdłuż cudownie oświetlonego bulwaru nad Odrą. Malownicze krajobrazy najpiękniej prezentują się z lotu ptaka. Podziwiaj Wrocław podczas podniebnej podróży balonem lub szybując ponad chmurami na pokładzie samolotu. Wrocław to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek. Lot w tunelu aerodynamicznym, motolotnia, wspinaczka, quady to tylko niektóre z oryginalnychpomysłówna prezenty i spędzanie wolnego czasu we Wrocławiu.

 

Niezapomniane prezenty i najpiękniejsze atrakcje - Wrocław i okolice

Najpiękniejsze atrakcje Wrocławia i okolic Pełne uroku kamienice, Katedra Wrocławska, Hala Stulecia wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wrocław słynie z przepięknych zabytków architektury, ale także fantastycznych wydarzeń, które dzieją się pomiędzy ich murami. Bogata oferta przeżyć kulturalnych zapewni Ci emocje, jakich nie można pominąć. We Wrocławiu mieści się jeden z najlepszych teatrów muzycznych w Polsce – Capitol. Spektakl teatralny lub operowy połączony z wykwintną kolacją to doskonały przepis na elegancki i pełen klasy wieczór we Dwoje. Odwiedzając stolicę Dolnego Śląska warto zajrzeć też do pobliskiej winnicy – jednej z największych w Polsce, by skosztować najlepszych lokalnych trunków i poczuć sielski klimat polskiej wsi. Znakiem rozpoznawczym Dolnego Śląska są także zabytkowe zamki, które podczas lotu widokowego widoczne są w pełnej okazałości. W wyjątkowej atmosferze spędzić można też romantyczny weekend w zamku Kliczków lub podczas górskiego relaksu w Karpaczu.

Tutaj znajdziesz listę najlepszych atrakcji i pomysłów na spędzenie czasu we Wrocławiu >>

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Wrocław i Dolny Śląsk - prezenty i atrakcje

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 314 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 314 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4