Loty samolotem

Przestrzeń powietrzna od zawsze fascynowała człowieka, który dążył do tego, by móc wznieść się w górę niczym ptak. Los Ikara na szczęście już nam nie grozi, bo obecnie mamy do dyspozycji maszyny pomagające b...

Przestrzeń powietrzna od zawsze fascynowała człowieka, który dążył do tego, by móc wznieść się w górę niczym ptak. Los Ikara na szczęście już nam nie grozi, bo obecnie mamy do dyspozycji maszyny pomagające bezpiecznie unosić się w przestworzach. Mowa tu oczywiście o samolotach. Loty samolotem to prezenty, które umożliwią oglądanie świata z zupełnie innej perspektywy. Patrząc z góry na kolorowe kratki pól, zielone łąki, mini drzewka, srebrne wstążki rzek i samochody jak mrówki, można na chwilę dosłownie „oderwać" się od przyziemnych problemów i poczuć prawdziwy zew natury. Być wolnym jak ptak! Szara rzeczywistość, natłok obowiązków w pracy, stres czy inne drobne kłopoty pozostawione na dole staną się małe i nieważne – na czas lotu można się od nich totalnie odciąć. Im wyżej się wzniesiesz, tym większą poczujesz swobodę. Nie myśl o niczym, co zostało na ziemi i delektuj się niesamowitymi wrażeniami wzrokowymi. Podziwiaj krajobraz – Polska jest absolutnie pięknym krajem, szczególnie z tej powietrznej perspektywy.


W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji na loty widowkowe, przeloty samolotem nad konkretnymi lokalizacjami, i lub może przede wszystkim – ogrom wyboru spośród wielu rodzajów maszyn. W Prezentokracji wznosimy się w przestworza m.in. Cessną, wiatrakowcem, awionetką oraz ultralekkimi samolotami 3Xtrim 450 i WT-9 Dynamic. To, co wybierzesz dla siebie lub dla kogoś bliskiego, zależy tylko od Ciebie. Aby ułatwić podjęcie decyzji przygotowaliśmy szczegółowe opisy proponowanych lotów. Aby dowiedzieć się więcej po prostu kliknij na wybraną opcję, a wyświetlą się wszystkie informacje.

Widokowy lot samolotem - Prezent, którego się nie zapomina

Widokowy lot samolotem to pomysł na prezent, który dostarczy mnóstwa emocji i zapierających dech w piersiach wrażeń. Z perspektywy ptaków będzie można podziwiać piękno krajobrazów, cieszyć się bliskością chmur i patrzeć wprost w słońce. Dosłownie naładować własne akumulatory pozytywnymi momentami. Można latać samemu lub w więcej osób – ta druga opcja da możliwość przeżywania wszystkiego x2. Wybór lotu widokowego nad Łodzią i Warszawą, lot nad Zatoką Gdańską i Trójmiastem, nad Wrocławiem i Poznaniem czy nad naszymi wysokimi Tatrami sprawią, że Polska w oczach osoby obdarowanej stanie się jeszcze piękniejsza. Gwarantujemy widoki, których piękna nie sposób będzie wyrazić słowami. Ale, ale! To nie wszystko, bo wśród naszych propozycji znajdują się również loty, gdzie za zgodą instruktora można spróbować własnych sił za sterami – a to dopiero atrakcja! Taki lot podarowany w prezencie dostarczy wyjątkowych wspomnień, a może również obudzić drzemiącą w obdarowanym pasję. Po realizacji takiego wyjątkowego lotniczego prezentu w pamięci pozostanie wiele miłych chwil, do tego zdjęcia i filmy, żeby jeszcze wiele razy móc o tym przeżyciu powspominać z rodziną lub ze znajomymi. 


Komu sprezentować voucher w postaci przelotu samolotem?

Polecieć samolotem może praktycznie każdy. Nie potrzebne są żadne szczególne kwalifikacje czy umiejętności. Profesjonalnie wyszkolony pilot przed każdym lotem udziela uczestnikom krótkiego instruktażu dotyczącego procedur obowiązujących na pokładzie maszyny, a później dba o bezpieczeństwo podczas lotu. Voucher na Lot samolotem to wyjątkowy prezent na 40 urodziny dla małżonka. Jesteśmy przekonani, że zadowoli nawet najbardziej wybrednego męża i zachwyci wymagającą żonę. Może to być także wyjątkowy upominek dla rodziców. Doskonale sprawdzi się jako prezent na 18 urodziny, wstęp do wieczoru kawalerskiego lub mocny początek imprezy dla przyszłej Panny Młodej podczas wieczoru panieńskiego. Prezent w postaci lotu widokowego samolotem będzie wyjątkowy szczególnie dla osób, które uwielbiają poczuć moc adrenaliny, kochają piękne widoki i mają ochotę przeżyć coś absolutnie fenomenalnego.

Gdzie latamy?


Niemalże w całej Polsce! Loty widokowe samolotem można zrealizować w takich miastach, jak Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź, Częstochowa, Trójmiasto, Rybnik, Zakopane.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Lot widokowy samolotem w prezencie dla miłośników podniebnych wrażeń

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 54 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 54 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4